Alien: Covenant - Prologue: The Crossing

• USA Prologue: The Crossing
Horor / Krátkometrážní / Sci-Fi
USA, 2017, 3 min

Po kontaktu s „Inženýry“, kteří zapříčinili zničení lodě Prometheus a smrt některých členů posádky na planetě LV-223 se poslední přeživší archeoložka Elizabeth Shaw (Noomi Rapace) spolu s robotickým androidem Davidem (Michael Fassbender) vydává na cestu k planetě „Inženýrů“, aby nalezla odpovědi na své otázky. To ale ještě Elizabeth neví, že David má s „Inženýry“ jiné plány. (Geralt z Rivie)

RipperJosh

Taky nechápu, co má tohle co dělat ve filmografii tvůrců a herců. Jinak je to atmosférově pěkný, ale celkově je to pořád level of bullshit: Prometheus. ()

PEZ

Nie úplne rozumiem tomu, prečo tieto tri minúty neostali vo filme. Každopádne jedná sa o preklenutie Prometheusa a Covenanta, respektíve dovysvetlenie, čo sa stalo tesne po skončení Promethea. Elizabeth Shaw mi bude chýbať. ()

El.Negros

Ridley is back ! Výborný krátkometrážní snímeček navozující atmosféru a příběh nadcházejícího celovečerního snímku. Okamžitě jsem byl přenesen do ponuré a chladné atmosféry vesmíru, kde si na přední místa evolučního žebríčku najde cestu pouze vyšinutá umělá inteligence nebo věčně hladové xenomorfní organismy. A co člověk ? Ten nemá žádnou šanci..... ()

MAAUZ

Narozdíl od poslední večeře Crossing hezky spojuje Promethea a Covenanta, a zároveň se nestává pro vetřeleckej svět zbytečnym. SPOILER: Stejně je škoda, že Dave rozpitval Dr. Shaw. ()

Scraffy

Kľudne to mohli dať do Aliena: Covenant. Aspoň máme takto vysvetlené, že čo presne sa stalo s Elizabeth Shaw-ovou. Škoda len, že nie všetci sa k tomuto kraťasu dostanú... ()

blondboss

The Crossing je ďalší prequel ku Covenantovi, ktorý v podstate spája Prometheus a tento diel a vytvára akýsi mostík, ktorý divákovi prispeje k tomu, aby trošku lepšie pochopil prepojenie. Za mňa fajn, ale v zásade sa to dá odčítať aj zo samotného snímku, takže jemne zbytočné. 60 % ()

PaTeXx

Další kraťas, který vlastně mohl být součástí filmu, ale rozhodně ne prologu. To by se toho vyspoilerovalo až moc. Alespoň tady uvidím Noomi v její hezčí podobě. ()

Kalda69 odpad!

Proc hodnotit vystrizene sceny? Ty maji byt jako bonus na DVD nebo BD a ne jako samostatny kratkometrazni film. ()

SuperXero

Úvod do Covenanta alebo čo sa dialo s Davidom a Elizabeth po Prometheovi . Osobne by som to uvítal skôr vo filme, myslím, že tie 3min naviac by už filmu neuškodilo. ()