Od doby, kdy Sarah Connorová (Linda Hamilton) zabránila dnu zúčtování, změnila budoucnost a přepsala osud lidské rasy, uplynuly už více než dvě dekády. Zbrusu nový smrtící Terminátor, Rev-9 (Gabriel Luna) se vrací v čase, aby dohonil a zabil Dani Ramosovou (Natalia Reyes), která žije obyčejný život v Mexico City se svým bratrem (Diego Boneta) a otcem. Daniino přežití závisí na jejím spojenectví s dvěma bojovníky – Grace (Mackenzie Davis), vylepšenou super bojovnicí z budoucnosti a bojem posilněnou Sarah Connorovou. Zatímco Rev-9 nelítostně ničí všechno a všechny, kdo mu stojí v cestě při honbě za Dani, nachází tyto tři cestu k T-800 (Arnold Schwarzenegger) ze Sářiny minulosti, který se zdá být jejich poslední nadějí. (CinemArt)

Thorn odpad!

Když už jsem si myslel, že nikdy nemůže vzniknout nic horšího než Terminátor: Genisys, byl jsem kupodivu velmi nemile překvapen. Tvůrce prvních dvou dílů a duchovní otec terminátora James Cameron se totiž rozhodl celou sérii definitivně a jednou provždy pohřbít. Nevím sice přesně, co ho k tomu vedlo, ale povedlo se mu to vskutku ukázkově. Dokonce si k tomu přizval i herce z prvních dvou dílů - Arnolda Schwarzeneggera a Lindu Hamilton. Na chvíli se zde objeví také Edward Furlong, i když si nejsem jistý, do jaké míry je to živý herec a ne jen nějaká počítačová animace. Každopádně je celkem příznačné, že terminátora zadupali do země zrovna ti samí lidé, kteří jej před lety vynesli až na vrchol. Dobrá, pojďme se tedy podívat, co všechno je zde špatně. Film Terminátor: Temný osud je podle slov samotného režiséra prvním přímým pokračování filmu Terminátor 2: Den zúčtování. Filmy jako Terminátor 3: Vzpoura strojů či Terminátor: Salvation se prý odehrávají v alternativní realitě. Musím říct, že už jen s tímhle samotným mám já osobně velký problém. Například Terminátor 3 je rozhodně velmi slušným pokračováním a v žádném případě si nezaslouží takovéto vymazání z existence. No nic, říkal jsem si, že Cameron asi ví, co dělá a má pro nás zajisté přichystanou nějakou velkou pecku. Pak jsem ale uviděl úvodní scénu tohoto filmu a se všemi nadějemi byl rázem konec. V této úvodní scéně totiž Cameron a Miller podělali celou sérii takovým způsobem, že už není žádná šance na jakoukoliv spásu. Zbytek filmu pak už byla jen taková sterilní předělávka dvojky se vším, co k tomu patří. Stejná zápletka, stejná myšlenka, stejné hlášky, stejné akční scény, stejný závěr. Byl tam akorát o něco silnější terminátor, k tomu pokročilejší triky a pár nových postav. To bylo z těch novinek asi tak vše. Jinak pořád to samé dokola. Na moji milovanou Sáru v podání Lindy Hamilton, z níž se zde stala parodie na sebe sama, byl opravdu žalostný pohled. Totéž pak platí i o legendárním T-800 s tváří přestárlého Arnolda Schwarzeneggera, jenž tu už skutečně mele z posledního. Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger jsou ale zároveň ti jediní herci, kteří tady alespoň něco hrají. Ti noví totiž nestojí vůbec za nic. Hlavně ten, co hraje toho nového terminátora. Hrůza a děs. Ačkoliv Genisys upřímně nesnáším, Jason Clarke byl asi tak tisíckrát charismatičtější padouch než tady ten libový frajírek. Většina akčních scén působí tak, jako by se režisér za každou cenu snažil trumfnout všechny předchozí díly. Všechno musí být větší, bombastičtější a velkolepější. Velká chyba, na kterou dojelo už Genisys. Méně někdy znamená více. Já opravdu netuším, proč je teď v módě točit takováto nebohá pokračování, která působí spíš jako remaky. Úplně stejné je to i s novými Star Wars. Kdyby alespoň začali znovu s čistým štítem a nedávali tam ty přestárlé herce, jejichž postavy většinou skončily naprosto tragicky. Já mám Sáru Connorovou upřímně rád a přál bych jí nějaký šťastný konec. Opravdu nechci vidět, jak se z ní stala nějaká zahořklá stará žena, která svůj život žije jen pro pomstu. Kdysi obávaného T-800 zase nechci vidět jako nějakého hodného strejdu, který je spíš k politování. Co se týče závěru filmu, tak ten mi byl vcelku lhostejný. Každý filmový terminátor má být o snaze ochránit spasitele Johna Connora, který je jedinou nadějí lidstva pro jeho přežití v budoucnosti. Pokud o tom ten film není, tak nemá žádnou cenu se na něj dívat. Jako pravověrný fanoušek terminátoří série musím rezolutně říct, že toto opravdu ne. Nevím, jestli chtěl Cameron celou značku potopit proto, aby už nevznikala žádná další nepovedená pokračování nebo k tomu měl nějaké jiné důvody. Každopádně se mu to povedlo dokonale a já mohu s konečnou platností říct, že terminátor je jednou provždy mrtvý. () (méně) (více)

angel74

Čekala jsem, že to bude mnohem horší, abych řekla pravdu, ale kupodivu jsem se docela dobře bavila. Při sledování filmu jsem si nostalgicky zavzpomínala na původního Terminátora, kterému James Cameron vtiskl neopakovatelnou atmosféru. Režisér Tim Miller si rozhodně ostudu neudělal, celkové náladě snímku z roku 1984 se velmi přiblížil. Bohužel však s příběhem se scenáristé moc nepárali, chvílemi to ztrácí dech. (65%) ()

sir-dave

Podtitul Temný osud by se dal označit za regulérní trojku a u mě taky jako nejlepší pokračování od kultovní dvojky. Sarah Connor tady má k mému překvapení velký prostor, Arnie sice už ne tolik, za to svým "kamenným" postojem dohání co se dá. Oba terminátoři, jak bad guy tak Grace, jsou efektní a veskrze celé to nahánění dokážou utáhnout. Jediný problém jsem měl s malou Dani. Herečka má co hrát, jen co se týče charisma nijak výrazná a vzhledem k její roli "Johna Connora" nejslabší článek. Zároveň by to mohl být i takový malý restart, budoucnost byla změněna, tahle nová má novou umělou inteligenci a tento díl prakticky nic až tak "nevybojoval", jen nasměřoval k případnému dalšímu dílu, který by mohl být víc v budoucnosti. Škoda, že tam možná nebudou některé z postav Dark Fate. Kur*a, přece mu nebudu říkat Carl. ()

Nivenx

Oproti Genisys, jsme se vrátili za 2 díl, jak scénářem, pointou i zpracováním filmu. Je vidět, že Miller předchozí díly viděl, jelikož recykluje standartní postup. Na scénu přijde jedna chránící osoba a záporák. Od začátku se utíká, utíká a nabírají se posily, zbraně a odvaha se drtivé nadsíle postavit. Mezitím se skáče neustále do akce, kde jsou hrdinové neustále pod tlakem, že mohou kdykoli zemřít. Co se týká smrti postav ve filmu či ostatních osob, tak s tím si nikdo hlavu neláme a umírá to tam jak na běžícím páse. S dlouhými dialogy se nikdo nezabívá, jen se řekne co se musí, aby se vědělo proč co a jak. Na konci už je spíš udivující, že z toho vůbec někdo živý vyvázl, jelikož s hlavními hrdiny se Miller fakt nemazal. Vše je dobré, ale špatné je to, že není nic co by jsme už neviděli a neočekávali. A už je to opravdu po těch letech 6 díl a Arnie už je děda. Pokud tento díl nevydělá, což je z něho cítit, tak se může stát, že série umře s T-800. // 80% ()

SeanLSD

Rozhodne sa nedá povedať, že by sa s TEMNÝM OSUDOM dalo hovoriť o nejakej revolúcií alebo kinematografickom míľniku. Nedeje sa tu ani žiadna hĺbka - alebo závažné myšlienky. Na to je Cameronov Terminátor príliš veľká ikona - a problematické prijatie ďalších častí série je toho jasným dôkazom. Aktualizácia sa deje len na prenesení dejiska aj mesiášskej úlohy z bieleho na latinoamerické obyvateľstvo, ktoré v blockbusteroch nahrádza černochov a spolu s fokusom na Mexiko odráža demografickú realitu súčasnej Ameriky. Takže tu okrem toho máme "len" variáciu na pôvodnú dvojicu filmov - ale variáciu chytrú, zručnú a hlavne zábavnú! Temnota pôvodného námetu sa naplno vyjavuje iba chvíľami, hlavný priestor má robustná, takmer jednoliata akcia, teda permanentná naháňačka a pohrávanie sa s odkazom minulosti, ktorý bravúrne zvládajú hlavné postavy. Nepamätám sa, že by ma niekedy Arnold Schwarzenegger tak veľmi rozosmial. No ale - má sa toto diať vo svete Terminátora - jednej z najdesivejších vízií v dejinách kinematografie ? Na druhej strane - línia týchto dvoch postáv je jediná, ktorá má skutočne zaujímavý vývoj. Pretože čo iné okrem nonstop akcie šiesty diel ponúkol ? - zdanlivo nekonečne sa variujúcu realitu, v ktorej vždy znovu príde k podobne ladenej robotickej kataklyzme - akoby sme k tomu mali už nenávratne nakročené a nijakým sposobom sa už tento vývoj nedá zvrátiť. Riešenie tohoto problému prebieha vždy rovnakým spôsobom - cestou časom, ktorá sa vôbec nerieši, ale vo všetkých variantách možného vývoja k nej ľudstvo aj roboti majú prístup, akoby sa jednalo o absolútne samozrejmé využitie známych fyzikálnych zákonitosti. A takisto jediný spôsob, akým všetkým novým digitálnym supervedomiam napadne zbaviť sa svojich nepriateľov - ktorých úspech je vždy založený na jedincovi - je vyslať do minulosti robota, ktorý napriek svojim superschopnostiam a nezničiteľnosti nedokáže svoju vyhliadnutú obeť ani len zastreliť z krátkej vzdialenosti, pretože to musí urobiť takpovediac "ručne". A to je už teda poriadne pritiahnuté za vlasy... - veď nebolo by jednoduchšie poslať z búdúcnosti hoci aj menšiu atómovku ? ()

alchac

Seksmisja definitivně porobila Holý Úd a já jen doufám, že tento drůbeží rymejk dvojky nezvěstuje budování nových terminátorských mýtů (= metoo) pečlivě očistěných od té fuj fuj půlky populace, neb kromě neodmyslitelného ikonického Guvernátora v něm samci figurují toliko jako obligátní zlá plechovka a jatečný kompars (resp. abych byl přesný, porážkové kusy jsou pro jistotu výhradně samčí). Nakonec je ale i tak za největšího sympaťáka filmu jediná postava s gulama, tj. stará Connorová. Přes uvedené ovšem musím chca nechca přiznat, že jde o akci odsýpající, nenudící a celkově podařenou, která se chvályhodně snaží držet ve starých dobrých kolejích z doby před všemi těmi Gaynisisi atd., a kdyby mě v ní podobně jako již v posledním v Bledém Ranrovi permanentně neděsil ten blonďatý neherecký špalek, vulgo slečna Kajl Rýsová vol. 2.0, byl bych téměř nadšen. Samozřejmě s výhradou řečenou v první větě, kvůli kteréžto dostávám chuť pomučit pruducent(k)y (sic!) a scénárist(k)y vývrtkou! ()

reky

Beru-li v potaz, že Dark Fate ignoruje všechny Tčka po Dni zúčtování, ptám se - opravdu jste po 28 letech nevymysleli lepší námět a scénář než tuhle zoufalost? Splácaný jak za 2 hoďky u piva... Vždyť je to dokola pořád to samý, stejná struktura děje, i ty opakující se lokace a akční scény. Jen to utvrzuje v názoru, že jedinou možností po T2, případně T3 bylo něco na způsob Salvation (klidně více dílů) končící posláním T800 a Reese zpět do 1984. Na druhou stranu jsem čekal mnohem větší průšvih, kde mě budou štvát ty současný social justice a girl power tendence. Ty jsem nakonec ani moc nevnímal, rovněž není DF zdaleka tak pitomý jako Genisys. Zkrátka jako samostatný akční film celkem funguje, táhne ho nahoru hlavně Linda H. a Arnold, ostatní jsou spíš do počtu, záporák průměrný. Jen fakt nesrovnávat s prvními dvěma díly, ty jsou úplně někde jinde a je s podivem (a zároveň to potvrzuje jeho genialitu), že Cameron dokázal téměř před 30 lety natočit lépe vypadající a nadupané akční scény, oproti kterým jsou ty v Dark Fate v podstatě pouze generická a digitální nuda. ()

panMartin

Cameronový první dva filmy jsou kultovní záležitosti na který nedám dopustit, ale tenhle nejnovější příspěvek je úplná katastrofa. Očekával jsem, že pod Cameronovým dohledem dosteneme další příběh, který bude mít nějakou hloubku a ,,něco" nového ... a ono nic. Jako vážně se pod tohle podepsal i James Cameron....... Linda Hamilton u té se nedivím 25 let hrála úplný hovno...... a Arnold Schwarzenegger..... jdi mi do prdele prodejná děvko no ale bez nich by po tom neštěkl ani pes!! Po jedničce a dvojce má být skutečně toto? Chcete mi vážně do prdele říct, že Terminátor po splněni mise, dostal rozum, usadil se někde v lesíku, našel si ženu se synáčkem. Jak se z filmu o vraždícím kyborgovi stane rodinný film. Takže špatný je úplně všechno. Ani triky neuchvátily. Zatloukl se ten poslední pomyslný hřebík to Terminátoří rakve! Předešlý Genisys taky nebyla žádná super bomba, ale tohle pokračování je ještě horší. Za normálních okolností bych film hodnotil odpadem, jednu hvězdičku ale přece jen dávám. ()

StanislachKo

Napriek až radiačnej dávke nostalgie, veľmi slušnej akcie a bezmála prepiplanej línie okolo Arnieho postavy ako důchodcu som sa bavil podstatne menej (a kupodivu som to chápal oveľa menej ako predchádzajúci podstatne viac prekombinovaný) Genysis. Linda a Edward presne chápem kam mierili a svojím spôsobom im to sčasti aj vyšlo, ale obávam sa, že každým ďaľším filmom to pôjde len dole. Aj geniálny námet sa musí jedného dňa zákonite stať proste vyčerpaným. Tu toho môžeš byť očitým svedkom. Za záchranu frenčízy sa tu zabojovalo so cťou, ale asi už každý chápe, že túto kapitolu je asi najvyšší čas uzavrieť. Každopádne ďakujem a hasta la vista... ()

KatanaCZ

Pokračování po druhém dílu? T800 byl ve 2 klaďas a tady se prezentuje jako vrah Johna??? A Skynet je mrtev, místo toho legie, která však sdílí stejný osud a technologie i když o Skynetu nikdo nic neví?? A pak se dozvíme v téhle femine jízdě, že "ONA JE JOHN"??? WTF!!! Tohle je na mě moc! Proč si nenatočí vlastní sérii a nenazvou ji Femalenator z alternativního universa, místo toho musí vykrádat kultovku. Opět humus a recyklát spojený s vykrádačkou toho dobrého, co zbylo ve vzpomínkách fanouška. Jak tohle vymazat z hlavy...dám si raději 10 piv a budu doufat, že se mi, v rámci kocoviny, vymaže tenhle film z hlavy. 1 hvězda za Arnolda, který je jedinou jistotou. ()

dr.fish

Tohoto dílu jsem se bál, že už fakt nebude co vyprávět. Tvůrci natočili poctu osmdesátkové verzi, povedlo se myslím dobře. Oživení Sáry i Arnolda bylo fajn. 60% ()

Sabrewulf odpad!

Tenhle film má tolik odpadových rovin, že ani nevím, u které začít dřív. Tak zkusme tou nejzásadnější. Celý den děláte hrad z písku a pak přijde rozmazlený fracek a celou tu vaši práci vám rozdupe. To je přesně tahle sračka, která rozdupala pracně postaveného T1 a T2. V podstatě by tady mohl komentář končit a víc bych rozebírat nemusel, protože to je takový plivanec do ksichtu fanouškům, že víc k odpadu by nebylo třeba, ale jak jsem zmínil, těch rovin je několik. Jestli to zaštítil přímo Cameron, nemá žádnou váhu, protože se určitě zacinkalo penězi, aby se jakože nějaká ta pochvala na film odprezentovala, funguje to takhle běžně. Takže další aspekt: Krystalicky čistý příklad WOKE filmu. Nejen, že se hlavní vůdce odboje proti strojům zadupe jak ta bábovička a místo něj se vycucaně z prstu (o tom ještě později) dosadí 150ti centimetrová, 20ti kilová mexická pizda, ale uděláme rovnou celé hrdinné feministické trio. Je to naprosto OKATĚ nucené a působí to debilně (Sarah jako akční babča nebyl zrovna dobrý nápad), ale o tom totiž přesně woke je. Namísto poctivě vybudovanému silnému ženskému charakteru (Sarah Connor v T1 a T2 či Ripley ve Vetřelcích), tam k Sáře flákneme další dvě, lusknutím prstu, bez nějaké námahy. Ona ta pizda prostě BUDE kápo odboje. Co na tom, že cíl v T1/T2, tedy Connor, v budoucnu vyroste ve zdatného, válkou ošlehaného muže (viz Cameronův flashback), co na tom že cíl v T3, tedy další součást odboje - Kate Brewster, to v budoucnu pochytí od svého manžela Connora, tahle 20ti kilová pizda prostě BUDE kápo odboje, protože si 2x vystřelila do melounu. Boha jeho, vždyť ta pasáž z budoucnosti není udělaná tak, že by nám představili jinou, dospělou, zdatnou herečku, která by hrála už dospělou mexickou pizdu (nepamatuju si její jméno), oni tam DRZE strčí tu samou herečku! Když to 20ti kilové, 150ti centimetrové DĚCKO přepere vagabundy a pak pokyne a na povel vylezou z úkrytů její následovníci, jde o jeden z nejvíc CRINGE momentů, co jsem kdy ve filmu viděl, ale opět - o tom přesně woke je - "nevidím, neslyším, trucovitě to tam dám".  Nasrat! Jedem dál, třetí hovnový aspekt je ta okatá propaganda chudáčků Mexikánců, kteří prostě musí přes hranice. Všimněte si, nejde to přehlédnout, v určitém časovém období jedou filmy furt na tuhle notu. Cpou nám to tady, cpali nám to v Loganovi, cpali nám to v Sicariovi 2, v některém Rychle a zběsile to bylo celé prolezlé i mexickým soundtrackem, tuším že v některých Transformerech, Bumblebee nebo tam někde byla mexická parta děcek, prostě fakt nemám náladu to přesně hledat, ale pamatuju, jak v tom období byl v každém čtvrtém filmu Mexikánec alespoň jako kamarád hlavního hrdiny a já věděl, že evidentně i na to mají ti blbečci v Hollywoodu momentální notičky a kvóty. Prostě zlý Trump postavil zeď, ale my lidem nacpem do hlav, že Mexiko jede (bacha, Desperada miluju se vším mexickým, co tam je, kdyby chtěl někdo držkovat, ale jde o ten kontext). Čtvrtý hovnový aspekt: Je to už tak  brutálně na jedno brdo, že zůstává rozum stát. Všechno, co v tom filmu je, můžete metaforicky přetransformovat na scény, které byly ve všech předešlých Terminátorech, ale jak vidím, jednobuněčné organismy budou stále hltat koncept "utíkáme před zlým terminátorem, poslaným z budoucnosti" až do zblbnutí. Pátý hovnový aspekt: Už se naprosto vytratila ta aura těžkopádných robotů. I  ten T-1000 a T-X, kteří uměli rychle běhat - pořád měli své limity jakožto těžká váha. Tady už nám terminátor akrobaticky tajtrlíkuje jak nějaký cirkusák. A co je na celém tomto exkrementu nejhorší (vracím se k tomu cucání z prstu), že z toho v jádru udělali frašku, kterou už nejde brát nijak vážně, protože je úplně jedno, jestli zabili Connora a zničili Skynet, je tu přece mexická pizda a Legie a co na tom, že by v dalších deseti pokračováních zničili Legii a pizdu pak zabili, přijde na řadu nějaký obrýlený ajťák, jakožto vůdce odboje proti Iluminatu, pak obtloustlý muslim jakožto vůdce odboje proti Koránetu a tak můžeme pokračovat až do toho zblbnutí. A jako třešničku na dortu tu máme Terminátora, prodávajícího záclony. Tvl robot, který hledá své místo v životě, by měl smysl v podobě T-100 z T2, protože tam ho to přímo Connor učil! Zatímco tenhle robot, který k ničemu takovému nepřičichl, by po splnění úkolu prostě vypnul. To byl kolikátý hovnový aspekt? Já už to nepočítám, nemám sílu. () (méně) (více)

miguel_111

Vynikajúce pokračovanie legendárne série, ktoré ignoruje predchádzajúce nie veľmi vydarené časti a pokračuje druhým dielom tejto série. Herecky nemám čo vytknúť Mackenzie Davis je sympatická a svojej úlohy sa zhostila na výbornú a Gabriel Luna ako Terminátor veľmi dobre zvolené a tento chlapík ma pred sebou žiarivú budúcnosť. Návrat starých známych hercov potešil počnúc Hamilton a končiac Schwarzeneggerom, ktorý sa po rokoch vrátil do svojej kultovej roli fakt potešil srdce nejedného fanúšika tejto nestarnúcej série. Hudba v pohode. Akcia bolo dostatok a bola veľmi rozmanitá takže sa človek nemá veľmi čo sťažovať. Vizuál potešil a niektoré nápady boli veľmi vydarené takže sa nieje na čo sťažovať. Terminátor sa vrátil ku svojím koreňom a neskutočne mu to pomohlo. Nemám sa na čo sťažovať a návštevu kina určite neľutujem. Pre mňa 80%. ()

Triple H

Už po tretí krát sa vyhodilo cca 200-300 miliónov dolárov na pokračovanie niečoho čo evidentne pokračovať nemá, nikto nevie ako to pokračovanie uchopiť a tržby sú slabé, aby to ospravedlňovali. Je zvláštne, že pri takto vďačnej sci-fi látke a toľkých peniazoch nikto nedokáže vymyslieť niečo iné ako len z vody vyvarený prefabrikát bez chuti a zápachu, ale nič sa nedá robiť. Mal to byť reparát po posledných dvoch nezvládnutých filmoch, ale paradoxne je to ešte slabšie a niečo čo sériu už zrejme nadobro pošle na odpočinok. Zle napísané, zle zahrané, technicky spracované dobre, ale atmosféra či štýl nikde. Len ako akčná blbina to možno niekoho uspokojí, ale ako nakopnutie značky či zaujímavý príbeh ani náhodou. Vidieť ako je z T-800 robot dôchodca čo vo flanelovej košeli rozjíma s rodinkou v chajde v lese...to sme asi nikto nepotrebovali. Chápem Arnolda, že na staré kolená mu už iná frančíza nezostala, ale stačilo. Retrospektívne je trojka možno až nedocenený kúsok, pretože síce tiež len variovala videné, ale mala príjemný nadhľad, nejaký šmrnc a silný koniec. ()

Script

Moc se mi nechce vyjadřovat k tomuto snímku. Začátek filmu je příšerně odfláknutý a zrychlený. Jde hodně vidět použití CGI efektů, které vám ruší atmosféru filmu. Co je ještě horší než to, že jde vidět jak odflákli vizuální efekty je to, že film začal jak Sáře zabijí Johna Connora. V momentě kdy vidíte jeho vraždu tak nemyslíte už na nic jiného. Po tomto momentu si řeknete "To si děláte srandu?!". Tvůrci filmu slibovali Johnovi velkou roli ve filmu a tvrdili, že ho uvidíme jak mladého, tak starého (tím myslím současného). Když bych tyhle vady pominul (tzn. ÚPLNĚ CELÝ ZAČÁTEK FILMU), tak bych řekl, že se film fakt povedl, protože od prostřední části filmu začal film být hodně (HODNĚ!) temný, mělo to skvělou hudbu a v některých místech to bylo fakt napínavý. Hodně se mi ve filmu líbila scéna, kdy nepřátelský terminátor vrazil letadlem do druhého (můžete vidět v traileru). To byl super moment, ale ta silná hořkost po začátku filmu vás bude štvát i po jeho skončení. Každopádně je to od Jamese Camerona a Tima Millera pěkný podraz. Děj měl podobnou inteligenční úroveň jak ty lepší díly Rychle a zběsile. Zůstaňte radši v domnění že existují jen ty první dva díly a žádný pokračování nikdy nebylo. 3 hvězdy. ()

chelseaman22

Vše by bylo daleko lepší, kdyby ve filmu nebyly patetické scény zobrazující amatéry, kteří se během pár výstřelů na střelnici naučí střílet jako sovětští odstřelovači během blokády Petrohradu. A na místo toho, aby Arnold vyčníval jako šedivá eminence, tak je zamlklý a nevýrazný, což divák definitivně od Terminatora nechce. 51 % Celosvětový příjem k 17. 2. 2020: $261,119,292, což je 1,41 násobek rozpočtu ()

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě