Policajt v Beverly Hills III

• Česko Policajt z Beverly Hills III (více)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

DivX

Trochu slabší o proti předchozím dvou dílům. 80% (děj: *** akce: **** vtip: **** herci: *** hudba: ****) IMDb.com: 5,0/10 ()

skrblik007

Scénář trojky se odvrací od konceptu předchozích dílů. Ubývá vtipnost, přibývá akce. Není to vyloženě na škodu, ale film prostě místy ztrácí dech, i když je na scéně Eddie Murphy. ()

lennyd

V Detroitu, domovském místě detektiva Axela Foleyho (Eddie Murphy), je při napohled rutinním zásahu na lupiče aut, zabit Foleyho šéf, a všechny nitky ukazují do Beverly Hills. Axel neváhá, a rovnou tam vyráží. Za pomoci svého dávného přítele detektiva Rosewooda zjistí, že veškeré zlo vychází z největšího zábavního parku - Wonder World, který zločinci využívají jako záminku pro tisk falešných bankovek. A opět je Axel jediným, kdo zná pravdu, a protože mu nikdy nevěří, tak musí sám celý případ rozplést ... Na filmu je už znát zřetelný odklon Eddieho Murphyho od seriózních rolí ke komediím, ale tady ještě nejde o trapnou a infantilní zábavu. Naopak nutno říct, že jsem se docela dobře bavil - a asi z celé série nejvíc. Sice se režisér neubránil známým filmovým klišé (pět zločinců se samopaly proti jednomu hodnému s pistolkou, kdo koho sejme?), ale co už - to k tomuto typu filmu patří ... ()

Duoscop

Po slabší dvojce přišla řada na třetí díl, který hlavně díky prostředí zábavního parku nedopadl z této trilogie nejhůře. Jenom mi tady vadily ty Murphyho grimasy, které si v předešlých dílech odpustil. ()

JohnSmith

Kam se poděl skvělý humor předchozích dílů?Kam se poděla zajimává zápletka?Proč zůstal jen Billy?A co ten teplej zbrojař Serge. A co to vyváděl Landis, který má na triku takový komedie jako Blues Brothers a Špióni jako my? ()

shantim

Dobrá kriminálka pro děti. Alespoň tak tento film vypadá. Škoda jen, že se tam doopravdy zabíjí. Takže je to asi infantilní film pro dospělé. Ach jo, zase jsem naletěl a podíval se na něj! 50% hvězdiček ()

sskrblik

Mě se to u těch kolotočů líbí hodně, Murphy je zábavný, park má spoustu atrakcí, které jsou součastí akce. Na konci megazbraň a podobně. Rozhodně to není špatný poslední díl, ikdyž se nesetkal s příliš velkou popularitou. ()

VanTom

Ničím zajímavý, přes vraždu šéfa odtažitě neosobní krimi případ/příběh nepodpořila ani řemeslně slabá, unylá akce "reklamně" zneužívající atrakce zábavního parku, ani na půl plynu jedoucí herci, především ale ani lopotný humor, trestuhodně selhávající snad ve všech situacích. V této vyčpělé formě bych už znovu Axela Foleyho do Beverly Hills nepouštěl. ()

blackJag

Z celé trilogie nejslabší, ale pořád ještě slušné. Murphy je pro tuto roli kovaný a jenom to dokazuje, že akční komedie mu jdou lépe k duhu než čisté komedie. Tedy přinejmenším v poslední době :-) Akční stránka filmu není nijak převratná, důraz na komiky je všudypřítomný ( šílený anihilátor 2000 ), ale při rekognoskaci celého žánru člověk ještě rád vezme za vděk něčím jako je tento díl Policajta z B.H. ()

Ravi

Trojka určitě na předchozí neztrácí tolik, jak by se možná na první pohled zdálo. Vyrovnal to perfektní záporák a Axel méně kecá a víc dělá. Kecací scény totiž přišly do starších kousků, takže jestli jste měli rádi Axela právě proto, možná Vás trojka trochu zklame, ale je to stále Axel a mnoho neztratil (film). 60%=3/5 ()

ranp

Už je to trochu překombinované..opět jasná sestupná tendence oproti předchozím dílům. A ani lokalita zábavního parku mi nepřijde bůhvíjak dobrá, celé je to tak na 55%. ()

Mr.Nigga

Už druhý díl byl celkem slabota, ovšem trojka je vyloženě ostuda. Zápletka a chování postav jak ve filmu pro děti, ovšem na druhou stranu je prošpikován násilnostmi a střílením. Pro koho tedy je? Pro milovníky komedií nebo Eddieho Murphyho rozhodně ne, škoda. ()

herr_carter

Pro mě paradoxně (paradoxně díky místnímu hodnocení) nejlepší z celé série, akce v zábavním parku mě dokáží vždycky spolehlivě pobavit...................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

xaver

Zatím třetí a zatím nejslabší z řady o policajtovi z Beverly Hills. Eddie Murphy jakoby ztratil páru. Diváci mohou jenom doufat, že nebude čtvrté pokračování. Při zachování dosavadního trendu by to byl zřejmě totální propadák. ()

HiddenDragon

Misty by to mozna slo i na 2 hvezdy, protoze tak razantni zmena prostredi podle me nutna nebyla a i kdyz to neni vylozene chybou rezie nebo scenare, lunapark (alespon na me) proste z podstaty veci pusobi kycovite. Clovek ma z toho vzdy ten pocit "uz jsme jako tvurci nedokazali nic vymyslet, tak to vrznem do Disneylandu, protoze to musi divaci prece bastit". No opak je pravdou a je to vpodstate stejne jako v "Krokodyl Dundee v Los Angeles" (2001). Nastesti jsem se ale na par mistech docela zasmal, takze nekolik fajn momentu, kde je poznat, ze je to brano s nadhledem, tu stale je. A i kdyz uz tu neni Taggart, Rosewood je porad stejny pako a to je dulezity :) Jen je skoda, ze to neni zmineny Disneyland ale jakasi coververze :) Netusim, jestli nazev, postavicky i atrakce existuji, nebo byly vymysleny jen pro tento film (coz je pravdepodobnejsi), ale mne osobne slon Okie Dokie nebo strycek Dave fakt nic nerikaji :) Ale asi nechteli divaka rozptylovat licencovanymi nazvy atrakci, ktere by odkazovaly na jine filmy apod. Na druhou stranu se tu mihne "licencovany" George Lucas :), coz jsem moc nepochopil (jestli delal producenta nebo co, netusim), a take se vraci "teplej" Serge z prvniho dilu :) ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon