• xxmartinxx

Je mi fakt smutno, jak u nás vypadá rutina. Protože Po čem muži touží není film extrémní svým šovinismem a tupostí (vlastně je skoro bezpředmětné řešit šovinismus - postavy se jako svině chovají vždy vůči všem a vytýkat z toho zrovna tento typ špatnosti je skoro redundantní), protože jiné české komedie poslední doby zašly ještě dál. Špatný je tím, že je sám o sobě přesvědčený, že je "střední cestou" a ve skutečnosti je moudrý a pokrokový - představa, že si autoři myslí, že nastavují laťku, je k pláči.(25.9.2018)

tuhle větu začnu kopírovat do všech průměrných a trošku nadprůměrných českých filmů : " na české poměry se jedná o velice svěží a ráznou komedii"....Film dá se říci stvořený pro Polívkovou, protože ona nenalíčená vypadá úplně jako její fotr a v mužské roli prakticky exceluje (byť už to místy je až přehnané)...jinak s tím fotrem to byl samozřejmě kompliment..................moje hodnocení = 6,5 z 10.(24.2.2019)

253 míst kina Svratka, téměř nestačilo a já tak poprvé seděl v kinosále, kde byla obsazena všechna místa, včetně první řady. České komedie (zvlášť na malých městech) prostě táhnou. My Češi, si umíme udělat srandu z kdečeho a kdekoho. Rádi se smějeme, jsme trochu škodolibí a poťouchlí, občas cyničtí a nezřídka sarkastičtí. Stačí nám málo a celý sál hýká nadšením při pohledu na Polívkovou, která šmajdá v podpatcích, imitující tak muže, lempla, který se přece tak složitou věc nenaučí ani po několika dnech. A o chvílku dál, pak tvůrci ženám ukazují, jak chytří my muži jsme. To když tento problém Karel vyřeší...amputací podpatku bot, které si dobrovolně koupil. To je názorná ilustrace toho, jak schématicky a primitivně tvůrci naložili s tématem, který šlo vytěžit mnohem víc. Jedinou ambicí bylo pobavit plytkou groteskou. A ano, všechny ženy v sále se tetelily blahem a chechtaly se...konečně zábava pro ně. Poté, co s partnery přetrpěly třeba Predátora(poď Jiřka, bude to prča, točil ho Black, no ten co dělal Posledního skauta s Willisem), se jim ani nedivím. Já se bavil sice líp, než u toho Predátora, ale jen a pouze díky Polívkové, za což se trochu stydím, protože její výstupy většinou obnášely asi tolik vtipu, jako scéna z Harryho Pottera, kde nafasoval obrovský pavouk kolečkové brusle. Česká komedie skomírá už několik let a tento film je jen dalším důkazem, že to vlastně nikoho netrápí, protože my Češi, se umíme bavit i u těch mizerných komedií. Přesto si tento počin tvrdou kritiku nezaslouží, protože primárním účelem komedie je pobavit a to se minimálně v případě žen podařilo.(1.10.2018)

Anička Polívková skvělá, kdyby nahodila sestřih, ůplnej taťka za mlada. Pobavilo a to je to hlavní. Řešit technické detaily filmu nemá smysl, vždyť to má diváka bavit.(29.1.2019)

• honajz2

Hele, to, že tenhle film je o něco málo lepší než většina českých komedií roku 2018 neznamená, že bych tomu měl hodit z nouze 5* nebo 4*. Ok, tonoucí se stébla chytá, ale sakra, vždyť je to jenom o něco málo trapnější než Chata na prodej. Ok, tonoucí se stébla chytá, proto jsem taky dal Miss Hanoi 3*, ale tohle... Tak dvakrát jsem se pousmál, ale jinak je tohle podle mě moc přehypované. Začíná to jako Chceš mě, chci tě. Dost hlášek je tu trapných nebo se opakují pořád dokola (to lezení z auta tam je snad pětkrát a kafe asi taky), někteří herci stojí za prd, třeba Hádek tady strašně přehrává, ani Langmajer za moc nestojí, Polívková celkem ujde, ale jinak to je docela bída. Co tady mám hodnotit ještě kladně? Moc jsem se nebavil, spíš jsem se nudil a to, že je to lepší než ty srač*y typu Zoufalé ženy nebo Věčně tvá nevěrná, ale i tak, to je nejlepší důvod pro to, že dávám 2*. Ok, ten příběh není špatný, ale vždyť je to jenom kopírka té slavnější americké verze (nevzpomínám si na název). Ne, tohle fakt tolerovat nebudu, protě český filmy jsou někde v háji a tak to je. 2*(9.2.2019)

• bari68

Je ešte pred začiatkom zhliadnutia filmu patrné, že film sa neopiera o žiadny originálny námet, resp. ani sa nesnaží. To by bol ale až ten najposlednejší argument, ktorý by som uviedol. V podstate ide len o srandu, ale bohužial tú tady nahradila topornosť, kŕč a trápnosť. Ide len o akýsi český remake Veľkého, výmenu identít ála Tootsie, či americké ,,bijáky,, s Lohan a pod. , či uvedomenia sa seba samého v notách Hromníc.... Sklamanie, herecké (ne)výkony Polívkovej, či Hádka radšej bez zmienky. 2 * - a to som hodný.(9.2.2019)

Začátek s arogantním šovinistou, co hláškuje na všechny strany, navíc ještě v podání geniálního Langoše je na čtyři hvězdy, ovšem jakmile se na scéně objeví asexuální Anička Polívková, jde to s filmem z kopce. Ztratí se tah na bránu a v podstatě i humor. Takže ve výsledku něco kolem 50%.(26.2.2019)

Jako odpočinkový film fajn. Jen jsem se divila, proč jsou muži v tomhle filmu fakt zlouni zlí...a ona naspala scénář Ráďa Třeštíková :-) .(15.3.2019)

Výborné výkony Anny Polívkové a Jiřího Langmajera (ve vedlejší roli pak podpantofláka Matěje Hádka) zahladily jak většinu scénáristických klišé (změna smýšlení i polepšení ústřední postavy se prostě staly), tak povrchností "genderového" porovnávání. Párkrát jsem se tudíž pořádně zasmál (ženská část publika ještě hlasitěji) a nepřičítám to pouze tomu, že jsem film viděl po 3 pivech v sedlčanském "letním mobilním kině" (vůbec 1. představení!). :-)(22.7.2019)

Nepamatuji kdy jsem se naposled takhle nasmál u Českého filmu. Je to samozřejmě maximální oddychovka ale zatím jsem do kina taky šel. Langmajer, Hádek i Polívková jsou opravdu skvělý a co věta to perla! Opravdu super, po Pohádkách pro Emu se Havlík zase předvedl.(22.9.2018)

Na českou komedii to není zlé. Není to takové, že bych se trhal smíchy. Jde pouze o průměrný film. Není nějak chytrý, ale není takový, že by vás znechutil. Dnešní české komedie vážně stojí vyloženě za prd, ale přesně takhle si představuji normální průměrný film této republiky. Naše republika by se měla držet na nějaké inteligentní úrovni a to jak se poslední dobou prezentujeme mě fakt znechucuje. Naše filmy by neměli být cílené na Českou republiku a neměli by být k tomu všemu ještě tak hloupé. Naše filmy by se měli cílit na Evropu, nebo na Ameriku. Měli by bavit cizí země a ne tu naši. Naše ČSFD vznikla, aby šlo hodnotit filmy, které jsme viděli, aby jsme projevily své názory. Zde se napíše spousta komentářů, kde hodnotitel (kritik) popisuje co se mu na filmu líbí a co se mu nelíbí. Naši tvůrci by se měli z této databáze učit, aby se předešlo zkritizování. Ono ani není divu, že naše filmy mají tak nízkou sledovanost, když jedou pořád to samé dokola. Strašně to pak vymývá mozek!(26.12.2018)

Polívková to zahrála dobře. Některé scény pobavily. Když to porovnám s filmem Po čem ženy touží, tak je to o třídu horší. Velký plus je, že to je koukatelné a občas zábavné.(7.2.2019)

Mám zvykem se u českých filmů nedívat na trailer a jen si domýšlet zápletku a její detaily jen z názvu filmu. I tentokrát jsem dokázala jít k filmu s čistou hlavou a možná i proto se mi tak líbil. Nápad pravda není nijak originální, ovšem Anna Polévková hraje velmi dobře a všechno tak nějak příjemně plyne. Asi to nebude na zlatou cenu, ale já se dobře bavila a o to šlo.(8.2.2019)

Ale jo, bylo to koukatelny. Začátek mě přišlo,že si Langmajer odskočil od Lajny, podobný týpek. Pak nám na scénu přišla Polívková a i ta mě bavila. V kostce bych řekl, že je to klasická americká komedie v českým kabátě. Po delší době lepší český film.(17.2.2019)

Prostě oddychovka kterou prokouknete hned od začátku až do konce, ale proti českému průměru je to koukatelné.(6.9.2019)

Letos jsem viděl 2 české komedie tohle a 2 nevěsty a jedna svatba. Tahle se mě líbilo více chlapským narážkám se smály muži a ženským věcem zase spíše ženy takže je to takové vyvážené. Zasmál jsem se zhruba 5 krát ze začátku jsou tam slušné hefty což oceňuji navíc plus za to, že tam není fekální humor a nepůsobí to trapně. Navíc chválím ženský kásting, který se kromě té tlusťošky nadměrně povedl a nevím čím to je, ale přijde mě, že paní Polívková je o několik kvalit výše než většina českých hereček. 80 procent(22.9.2018)

Je to takových slabších 70%. A docela velké překvapení, protože o českém filmu nemám již delší dobu valné mínění. Původní plán byl jít na Bohemian Rhapsody, ale to bylo již několik dnů dopředu plné, takže jsme zvolili jako náhradu toto. Začátek fajn, vtipné, Langmajer v pohodě. Jakmile došlo k proměně, začátek byl trošku potřeštěný, trošku přehrávaný a takový moc grimasový. To mi moc nesedlo, nemám to rád. Potom se to vrátilo tam, kam na začátku, do solidního a rozumného humoru. Ať už slovního či situačního. Je opravdu třeba vyzdvihnout výkon Anny Polívkové, hrála parádně, byl to její film. Příběh od začátku do konce jasný, ale šlo to dobrou cestou, takže to nevadilo. Bavil jsem, někdy pousmál, někdy hodně zasmál a jen tu chvilku jsem si říkal, že to snad nepůjde takovým směrem - nešlo. Takže za mě spokojenost a milé překvapení. Howgh!(17.11.2018)

Já tomu tu plnou palbu dám. Po hrozivě dlouhé době tu totiž máme českou komedii z doposud velmi pochybné produkce televize Prima, kterou nelze považovat za inovativní, ale za zábavnou a zásluhou povedeného castingu za milou a neunavující. Polívkovou jsem nikdy moc v lásce neměl, tímhle kouskem mi ale prokázala, že patří mezi naše talentované herečky. O kráse Táňy Pauhofové a sympatiích Jirky Langmajera se rozepisovat ani nemusím.(30.1.2019)

Místy jsem se přistihnul, že se směju. Tři hvězdičky a budeme dělat, že se to nestalo.(2.2.2019)

• zsn

Český film zaručuje vždy jediné - a sice, že to bude vždy pí*ovina.(10.2.2019)

Po velmi dlouhé době zase výborná česká komedie, která mě naprosto dokonale pobavila. Už od první minuty jsem se nemohla přestat smát až po závěrečné titulky. Jedna hláška střídá druhou a do toho naprosto úžasná Anna Polívková, které bych z fleku uvěřila, že se právě v ženskou opravdu proměnila. Myslím, že tak skvělých komedií je opravdu málo, obzvlášť těch našich. Momentálně hodnotím čtyřma hvězdičkama, nemám ráda motivační kecy a některé scény (například talentová soutěž) mi do filmu vůbec neseděly a přišly zbytečné, každopádně tak skvěle jsem se u českého filmu už dlouho nepobavila, a proto si to s přidáním ještě jedné hvězdičky k dokonalosti rozmyslím. Protože už jen to výborné herecké obsazení a jejich výkony by si to určitě zasloužily.(23.9.2018)

1 3 4 5 6 7 8 9 11 16 21