• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Sportovní

Kanada / USA, 2017, 101 min

• kaylin

Bohužel tohle pokračování nepřináší skoro nic, co by mohlo zaujmout. Jediné, co se vymyká, jsou sakra krvavé bitky, které se mi líbily. Jinak ale ta nostalgie a melodramatičnost, které zde jsou, nejsou ničím, protože se s těmi postavami prostě tak dobře nepropojíte. Jay Baruchel pak v tomhle filmu neměl vůbec hrát, měl raději zůstat jen za kamerou.(25.9.2017)

Rodinný problémy a vtipy nic moc. Co se ale povedlo byla linka se stárnoucíma bitkařema, kteří se stále perou o svoje místo na výsluní. Postava Lieva Schreibera mě bavila asi víc než samotnej Dougie.(26.8.2018)

,,DĚLÁM VŠECHNO, CO MŮJ TÝM POTŘEBUJE. BUDEME PRO TO KRVÁCET!“ /// Z Douga je pojišťovák, mimčo na cestě, hokejová kariéra v prdeli. Aspoň že Patovi se vždycky postaví… Naštěstí pro nás – nic netrvá věčně (teda kromě toho péra), takže na Douga čeká další hokejová výzva… Fóry vo (dvojitý) penetraci (tvojí) mámy mě nikdy brát nezačnou. Ale i tohle prostě k příběhu Douga patří. Já si z toho vypichuju to vo tý sportovní vášni a snahu vysvětlit ženský, že TÝM JE VÍC NEŽ JEN HOKEJ. Pro ně tady bude hodně emotivních proslovů a pro hokejisty zase málo hokeje. Zato bitek… vlastně nejde ani tak vo to zvítězit, jako vyhrát K.O. Bohužel to není ani tak vtipný (jako jednička) což mě teda trochu sere. Takže jednou kouknout a ... „JO, VY ŠULÍNI!“ /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem fanda „Zmlácenejch a Potlučenejch“. 2.) Doma mi říkaj: „A neper se!“. 3.) Thx za titule „arilka“ a „Honze“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(5.11.2017)

Komu se líbila jednička a nemá nějak přehnaný cinefilní nároky, bude mít radost. Správný kanaďan Baruchel věděl, že má v rukou fandovský zlato, nijak nespěchal a šel do toho od srdce - vrátil všechny oblíbený postavy, obsadil pár skutečných rváčů (Parros, Orr, Prust, Laraque, Angelstad, PP od Violent Gentlemen) a vychrst ještě větší litry krve. Papánek Cain má jako záporák něco do sebe, srandy je tu kopec, snad jedině ubrat těch všech sračiček s rodinou... V součtu ale hezky vděčný sequel. Kdokoli rád hokejový násilí + název "poslední z bitkařů" mi jednoznačně evokuje, doslova upalujte pro loňský dokument ICE GUARDIANS.(16.8.2017)

Trošku zbytečný film, který vlastně nic moc od prvního dílu nenabízí. Rvačky jsou pořád fajn a finální je slušně krvavá, ale jinak jsem se už tolik jako kdysi nebavil. 55%(25.8.2017)

V druhém zápase série se pozice head coache ujal Baruchel a utkání poněkud prokaučoval. Dění na hřišti a v šatnách plných vybraně se chovajících gentlemanů ještě ujde, ale to ostatní mimo led je jako bruslení se zlomeným nožem. Na Dougiem Glattovi se už začaly nemilosrdně projevovat časté údery do hlavy, jeho rodinné trampoty narušují tempo, sám kouč je na pomyslné pozici třetího centra za naprostého idiota a tak jediné štěstí je, že se veterána Schreibera stále drží forma (respekt za to, že jako uznávaný divadelní herec přijme roli i v takové bejkárně a ještě ji pozvedne). Mám jisté obavy, že halifaxští Highlanders ve volbě „evolve or go extinct“ směřují k tomu druhému..(23.1.2018)

Původní Goon byl pro mě jako zjevení. Vůbec jsem nečekal takovou pecku a pamatuji si, že jsem si jí před několika lety hrozně užil. Na tomhle sequelu je hrozně znát, že přišel po delší odmlce, herci už jsou starší a už jim to na ledě moc nejde. Lieva Schreibera jsem viděl rád, ale jeho postava v pravdě pro příběh nedává extra smysl a Jay Baruchel mě vyloženě iritoval (za kamerou to ale kupodivu šlo). Celkově jsem si docela užil i druhý díl, v tom sentimentu jsem se totiž docela našel, ale myslim, že odpůrci prvního dílu u tohodle umřou.(9.10.2017)

Je to free...na sobotní odpoledne, kdy venku chčije a vy zrovna nemáte co dělat, je Goon fajn. Není to sranda k popukání, ale ty lidi nejsou jak osiny v zadku a občas jsou různé situace úsměvné. Mám rád Seanna, i ta holčina pak nebyla marná. A je to o hokeji...přesněji, točí se to kolem hokeje...a je to v zimě. Zimu mám rád. :-)(28.9.2017)

• Chrustyn

První díl byl originální a svým způsobem zvláštním i zábavný. Druhý je naprosto zbytečný.(4.1.2018)

• ARI50

Kapka nahoru ale co z toho když je škoda tohohle sportu.(26.10.2018)

• eraserhead666

Fakt sešup dolů, prakticky ve všem. Nebýt Elishy Cuthbert, je to úplně zbytečný film. Jay Baruchel svou trapnou postavu z jedničky dotáhl do ještě trapnějších smrdutých bažin. Ale právě Elisha Cuthbert mu ukázala, jak se podobná postava dá vystřihnout z grácií.(20.7.2018)

Dost slabota oproti prvnímu filmu, ale celkově spíš průměrný film, ve kterém toho k zasmání moc není. Za mě 50% :)(19.1.2018)

• Frajer42

Katastrofa. Debilním scénářem počínaje a neherci končíce. V podstatě všechno co se odehrávalo mimo led bylo na poblití. Objektům na zvracení s velkým náskokem dominovala Alison Pill. Dlouho jsem neviděl tak šeredné stvoření. Každý film mají tvůrci v druhém, nejpozději ve třetím dílu tendenci zprasit nějakou debilní rodinnou vsuvkou. Do tohoto snímku se to prostě nehodilo. Všechny scénky, kde se motala ta zrůdička, byly jednoduše odporné. Stejně tak návštěvy pojišťovny. Ze snímku bylo určitě cítit, že se u něho hodně pilo a fetovalo a nálada během natáčení byla rozhodně velmi dobrá. Jen se ji tak úplně nepodařilo přenést na plátno a dát ji ochutnat i divákům. Potenciál snímku byl vyčerpán již v předchozím dílu.Tento díl byl nanejvýš zbytečným.(22.10.2017)

Goon byl roku 2011 super překvápko a tak, když se po šesti letech objevilo pokračování, těšil jsem se. No a nebyl jsem zklamán ani náhodou. Sice je to o kapku horší než jednička ale, ruku na srdce, to bývá drtivá většina pokračování. Seann William Scott mě umí stále rozesmát, potěšil i návrat Lieva Schreibera a celkově jsem si tuhle hokejovou řežbu krásně užil.(19.1.2018)

Jednička byl parádní nářez a dvojka jde v jejích stopách. Sice mírně škobrtá, ale statečně si drží tempo, takže v součtu, součinu a rozdílu jde stále o parádní Dougovu jízdu, kde má opět proti sobě pořádnýho klacka a po boku zbytečného Baruchela a výborného Schreibera. Škoda, že ubyly vtipné scénky, protože právě od Baruchela bych čekal nějakou speciální nálož. Bohužel krom pár fekálií toho moc nebylo a tak se celý film nese v takovém mírnějším, lehce melancholickém duchu.(2.7.2018)

• Morholt

Nadšení z jedničky jsem moc nechápal a tohle je ještě o stupínek horší. Hlavní hrdina je pořád tím jednoduchým blbcem, čímž mi lezl neskutečně na nervy a proti němu se tentokrát jako hlavní záporák postaví úplně vymleté hovado, které má ale narozdíl od Scottovy postavy IQ větší než 50. Příběh sám je pak klasickou báchorkou o pádu a vzestupu. Hokejové záběry na mě dojem neudělaly, bitky také nic moc, což platí i o té závěrečné a nic jiného tu vlastně nebylo. Rozesmál mě akorát tupý televizní komentátor, Wyatt Russell jako padouch ušel a Liev Schreiber mě nezklamal ani tady, ačkoliv ho bylo málo. Nejlepším hokejovým filmem tak pořád zůstává Newmanův Slap Shot. 30%(22.3.2018)

• Marze

Film který má nedostatek energie, vtipu, je předvídatelný a je to druh projektu, který neměl vůbec vzniknout.(18.2.2019)

První Goon byl taková zajímavá, ujetá a originální srandička. Ten druhý bohužel nebyl nic z toho a možná i moje průměrné hodnocení je až moc mírné.(10.1.2018)

Nebejt několika celkem pěknejch krvavejch bitek,tak ten film je maximálně za dvě hvězdy.Jak hrozný herecký výkony,spolu s odpudivou manželkou Scotta,tak i příšerně poskládanej příběh se spoustou blbejch scén si nic jinýho nezlasloužej.Je to slabota.50%.(18.1.2018)

• SHI-SHA

Přehnaně brutální (hokejové bitky jak od Tarantina), přehnaně melodramatické a postava Jaye Baruchela aspiruje na nejotravnější postavu všech dob. Ostatní bylo fajn a jako nenáročná oddychovka to pořád celkem funguje.(23.9.2017)

Ruku na srdce, kolik znáte filmů odehrávajících se v nižších hokejových soutěžích v Severní Americe? Určitě jich moc nebude a proto má Goon nezpochybnitelnou výhodu. První Goon byl hodně fajn podívaná s překvapivě docela zajímavým hereckým obsazením, ale diváky, kteří se o hokej moc nezajímají, neměl moc šancí zaujmout. Pokračování je na tom úplně stejně s tím rozdílem, že podruhé už to prostě není tolik svěží. Baruchel scénáristicky nemá zas tolik, co říct, a celkově film působí hodně utahaně a těžkopádně. Není to úplně špatné, ale rozhodně o třídu horší než jednička.(6.10.2017)

<< předchozí 1 2 3