Hluboko v ledu Antarktidy tým geologů najde starou, ale neporušenou nacistickou laboratoř, kde se prováděly tajemné experimenty. Nacisté, kteří chtělí dobít svět, zde vytvořili modifikované žraloky, kteří byli schopni létat a byli řízení geneticky zmutovanými mrtvými těly vojáků, kteří se během objevení osvobodí a pokračují ve svém plánu dobít svět. Vojenská pracovní skupina zvaná Dead Flesh Four jsou oživení američtí vojáci padlí ve Vietnamu a jsou jedinou šancí, aby zabránili pádu světa. (Epistemolog)

bourec odpad!

Protože sem viděl dvacet minut, nebudu se nijak sáhodlouze rozepisovat, Vizuál byl děsnej. Tak děsnej, že jediný slovo, který tenhle film ohodnotí, je píčovina. A to velká. 0%. ()

Adaamos21

Tohle mělo skvělej rozjezd, ale tak v půlce tomu došel lehce dech a nápady. Jinak bych šel s hodnocením výš. Vizuál mi sedl. Prostě nenáročná céčková zábava v béčkovém hávu. A pobíhají a umírají tu německé pornoherky :-) ()

Martrix

Na krabičky od cigaret se dávají obrázky rakovinou prolezlých orgánů a varování, že kouření může zabíjet. Něco podobného by mělo být v úvodu některých filmů. Když vám táhne na padesát, tak si prostě nemůžete dovolit takto plýtvat časem. To je jako mít polovybitý mobil, nemít nabíječku a hrát na telefonu tetris. Zombie nácci na zmutovaných létajících žralocích je skvělý nápad, bizárek jak se patří. Jenže co naplat, když zábavné jsou jen dvě scény...to když komando přepadne letadla a zbytek je hloupá nuda. Guilty pleasure si představuju trochu jinak. Sky sharks totiž není tak blbý, aby se člověk smál všemu. Snaha Marca Fehse udělat superblbost se sice cení, stejně jako to, že divákům dopřál pohled na obnažené herečky...ale těch hluchých míst bylo moc. Nějakou dobu se zase budu držet od béčkové a céčkové produkce dál. ()

oveckaoa

Začátek je parádní letí letadlo a napadnou ho nacistické zombie na neviditelných žralocích s raketama vysadí tam ty zombie a oni to letadlo vyvraždí a spadne. Bohužel pak se to zasekne na místě a nic výrazného se neděje místo toho zde máme fiktivní trailery, které jsou úplně zbytečné a o ničem (až na Dead Flesh poslední část a tu část v Rusku) a v televizi uvidíme záběry jak ti žraloci útočí na Rusko, Usa, Francii, Německo a různě ve světě. Pak už máme jen poslední scénu, která je, ale lahůdková a přiletí i megalodon . Jinak na to, že to stálo údajně 5 milionů tak je to lepší než dvojka Iron Sky a film obsahuje potitulkovou scénu s možným pokračováním, které snad bude. ()

Wade

Přestřelená zábavná jízda plná skvělého gore perfektních masek a nechybí ani nahota.  Tahle kombinace mi často sedne a Sky Sharks je přesně ten případ takže já si tu odložím 4 hvězdy a doufám,že se dočkám nejen dalšího dílu ale rozhodně jsem zvědavý co jiného dokáže Marc Fahse.  80% ---- 8/10 IMDb . ()

marrjaana

Upřímně je to blbý az to boli. A nevim jestli to bylo alkoholem, ale nejak jsem nepostrehla jak to cele vlastne vyresili. Jako ano vim kdo vyhral, ale jak jako? Jinak naprosta silenost! Digi triky dle ocekavani slabé (ale titulky vizuálně dokonale vymazlene), nekolik hodne povedech vsuvek, hlasek a odkazu a hlavne soundtrack, ktery me od zacatku az do konce neskutecne dostaval. Ne vazne ten byl naprosto dokonaly. Klidne si ten film pustim znovu. Jako pozadi k praci a jen jej budu poslouchat. Neskutecna uletarna, ale neskutecne sem se bavila. ()

kenkaku

Výskyt béčkových herců je příjemné překvapení. To je třeba zmínit hned na začátku. To že je to debilita musí následovat (jako varování). Přesto neskutečně zábavná (obzvlášť prvních 20 minut). Přehnaně krve a nahoty (jde to vůbec?) + upoutávky na neexistující filmy a produkty jsou VHS osmdesátých jako vyšité. Když si vezmu, že se do děje podařilo narvat i válku ve Vietnamu (vietcong zombie :D), je tak neskutečné unikátní a “osmdesátkové” až to ani víc nešlo. Kdybych neměl pocit, že filmu došel dech (nebo peníze), dal bych asi plný počet. Ke konci se totiž recykluje a to je škoda. ()

sedm.1

Do Sky Sharks jsem šel s očekáváním ultralaciného céčka, kde se budou dít věci, se kterými bych se jinde určitě nesetkal, kde musím hned od prvních vteřin zahodit veškeré předsudky ohledně tvůrčí soudnosti a obrnět se pořádnou dávkou tolerantnosti vůči totálním absurditám, za které by se možná styděl i samotný Ed Wood Jr., kde (ne)herci budou odevzdávat takové výkony, že nad tím bude zůstávat rozum stát a kde efekty budou tak strašné, až budou vlastně zábavné, no a za všechnu tuto mou oběť jsem chtěl jediné, bavit se. A ono by to nejspíš i klaplo, kdyby celý film vypadal jako zhruba prvních deset minut, kde jsem se dočkal skutečně zábavně ulítlé podívané, samozřejmě naplňující více než měrou vrchovatou vše, co jsem zmiňoval, ale prostě jsem to tak bral a byl to parádní úlet. Jenže to jsem ještě netušil, že oněch prvních deset minut bude to jediné, co mě bude bavit a že pak přijde už jen ukrutně nudný brak, kde se už prakticky krom trapného žvatlání nebude dít nic jiného, čímž mi každou přibývající minutou docházela ona tolerantnost, načež jsem to pak zhruba po hodince už vzdal a zbytek jsem skutečnu jen protrpěl, a nic na tom nezměnila ani závěrečná akce, která se snažila přiblížit té z úvodu, ale já byl už tak otrávený a nudou znechucený, že mi to vlastně bylo už i naprosto jedno. Sky Sharks zkrátka skvěle začal, ale zbytek i přes veškerou mou osobní snahu jsem už nedával, ani trochu jsem se u toho nebavil, a na rovinu tvrdím, zlatá série Sharknado, ta má sice podobou úroveň, ale alespoň je to svým způsobem zábavný po celou dobu, a ne jen pár minut. ()

iXtr3m3

Dávam rovnaký počet hviez ako pri sérii Iron Sky, ale Iron Sky je humorom omnoho ďalej, toto bolo suché ako koza z nosa. Na druhú stranu oceňujem tú originalitu, tie nápady, tú odvahu kombinovať nielen v samotnom príbehu ale aj vo fiktívnych upútavkách na neexistujúce filmy, ktoré by raz mohli vzniknúť a samozrejme technická stránka je presne na úrovni, ktorá tomuto prislúcha, čo je aj klad aj zápor, človek musí vedieť, čo a ako tým myslím. Slušné, pokračovaniu by som sa nebránil, ale určite radšej to Iron Sky The Ark. ()

borec999

Tak uletené, že béčkové blbosti od Asylum vyzerajú popri Sky Sharks ako vcelku vážne a hĺbavé filmy a tak krvavé, že SAW a Nezvratné osudy popri tom vyzerajú ako rozprávky pre deti. Toľko v skratke k tomuto úplne šialenému (Zombie nacisti riadiaci vedecky naprogramované zombie žraloky ako nejaké kone tu poletujú na oblohách a snažia sa ovládnuť svet), hlúpemu, primitívnemu a niekedy dosť nevkusnému splatteru. Vo veľa chvíľach však ale aj veľmi, veľmi vtipnému splatteru (ak dokážete vypnúť mozog a máte radi podobné béčkové absurdnosti). Herecky nič moc, chýbal mi niekto typu Iana Zieringa zo Sharknáda, ktorý by svoj prejav vedel prispôsobiť tomu v akom filme hrá a dodal by doň trocha charizmy. Väčšina tunajších vyhasnutých béčkových hercov má len minimum priestoru a je tu skôr na ozdobu (Tony Todd,Cary H. Tagawa, Barbara Nedeljáková z Hostelu), čo je škoda. Z hľadiska krvavosti sa nie je na čo sťažovať, krvi je požehnane(chválim), masky a aj gore sú veľmi slušné (okrem toho vo viacerých momentoch je film v odpratávaní postáv z filmu i dosť kreatívni a vynaliezaví a napr. scéna prepadnutia lietadla či prerezanie lietadla drôtom sú také masakre, aké si už dlho nepamätám). Nato, že ide o film na ktorí si tvorcovia cez Kickstarer sami vyzbierali peniaze a budget nebol ani milión to celkovo nevyzerá najhoršie a Fehse určite ukázal že má mnoho nápadov a fantázie (na daný budget možno až priveľa) a že svojej cieľovke dokáže dať to čo chce. Celkovo však Sky Sharks strieda slabšie momenty so silnejšími, dejovo sa podobnej blbosti venuje možno až veľa priestoru a film striedavo nudí a baví. Viac sa s tým vyhrať a mohol to byť v istých kruhoch malý kult. 40% ()

bobstock

Hvězdu za šílený námět nacistických, létajících žraloků a explicitního násilí s mnohou krve, jináč filmové zpracování stojí dost za prd. Spousta unuděných dialogů a šílené barvy, jak když se vám na to vyblije duhovej jednorožec..proč proboha? :D   20% ()

arcticsky

Pytlem praštěný příběh o "říšských nebeských žralocích" v perfektním vizuálu. Aneb "chci je vidět padat jako kalhotky šlapek na Mardi Gras"... ()

Israha

Iron Sky meets Sharknado, přičemž tvůrcům spadla do hrnce taky celá piksle zombie horrorového dochucovadla. Z Iron Sky si to bere nazisploitation téma, industriální estetiku a elektronický soundtrack (i když místo Laibach zde duní osmdesátkové synthwavey...což je jiné, ale ne nutně horší!), ze Sharknada obecně slabší řemeslnou úroveň, bláznivě komediální vlny a neznalost míry dobrého vkusu. A ze zombie horrorů ty zombíky, krev a gore, no. Film se natočil pomocí kickstarterových peněz, které byly poměrně mrzké, a například na takovém CGI to je extra vidět (chvílemi je snesitelné, chvílemi velmi špatné, většinově jen tak "normálně" špatné), ale Marc Fehse měl nápady a nadšení pro pokleslé žánry, takže v momentech, kdy potřebuje vyplnit stopáž mezi krvavými scénami a levným digitálem, zařazuje do dění šíleně přehrávajícího Tonyho Todda, válečný flashback vyprávěný částečně stylem motion komiksu, druhý válečný flashback s tučným praktickým gore (na kterém se jako supervizor podílel legendární Tom Savini), fake trailery na neexistující filmy a hry, fake reklamy na produkty neexistující firmy, vyvýstřihované či rovnou vykozené ženské a přiblblé easter eggové upozorňování na to, že sledujeme komediální sharksploitation, všude, kde to "scénář" dovolí. A to je na tom ta zábava. Plno levných soudobých béček vsází na cool premisu a plakát, a pak nabídne jen ukecanou vatu s viditelnou absencí nadšení pro věc. To u Sky Sharks nehrozí, byť ale nutno přiznat, že zhruba uprostřed filmu se dojem přešlapování na místě a snahy nějak na sílu vyplnit prázdná místa v tupém a přímočarém ději dostavil. Ale pak se objevila Battleship: Megalodon a v závěrečných titulkách začali hrát Damnation Defaced a Kreator, a uspokojení se dostavilo. 9/10, ultimátní nářez to úplně není...ale tenhle přeplácaný německý eintopf je vařený z tolika ingrediencí, které mi chutnají, že jeho zjevnou blafovitost rád přehlédnu. ()

Rathalos

Sky Sharks je presne ten typ filmu,aky som ocakaval,obsahuje bandu tych najhorsich hercov,akych si viete predstavit,ktori zoberu za kazdu cenu rolu v hocijakej sra*ke,triky su ubohe,takmer cele je to digitalne,samozrejme sa tu musia objavit jebl*nky so silikonmi,ktore nedokazu inak prerazit v tomto priemysle iba tak,ze ukazu kozy a je to totalne dementne,ale na druhej strane sa mi velmi pacili masky a gore efekty,ale nedam ani priemerme hodnotenie,lebo zaciatok bol fajn,no potom je to na dlho plne kecov,mal som pocit,ako keby som sledoval dokument,spravy a reklamu v jednom,no a v zavere to opat zacne bavit,skoda,take americke Sharknado sa mi pacilo o nieco viac,bola to vacsia sranda,toto ma skor nudilo ako zabavalo...:-) ()

kolibricek

Nevím co si o tomhle divném počinu mám pomyslet. Hudba parádní některé akce jsou parádní. Není to holt můj šálek kávy, nebo nebyla ta správná nálada ()

elimS

25% - komentář 20ti slovy: Mám rád "céčkové" filmy, ale musí to mít obstojný scénář...Sky Shark ho nemá. Každopádně...dobré kozy, překvapivě dobrý vizuál a masky. +++ SPOILER 20ti slovy: Zmražení nacističtí zombie vojáci, na létajících žralocích, útočí na hlavní města a převážné na dopravní letadla. Sejme je až nacistický létající megalodon! ()