Reklama

Reklama

Carter

(TV seriál)
  • Kanada Carter
Komedie / Krimi / Drama
Kanada, (2018–2019), 14 h 9 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Garry Campbell

Hrají:

Jerry O'Connell, Sydney Tamiia Poitier, Kristian Bruun, John Bourgeois, Brooke Nevin, Stephen Huszar, Joanne Boland, Denis Akiyama, Lily Gao, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Detektivní seriál Carter sleduje dobrodružství Harleyho Cartera (Jerry O'Connell), herce, který odešel do Hollywoodu, kde se stal velkou televizní hvězdou. Harley si jako hvězda nejsledovanějšího detektivního pořadu v Americe užívá úspěchu a slávy, přesto ho ale dlouhé roky v Hollywoodu už unavují. Nekonečné večírky, z nichž si beztak nic nepamatuje, premiéry a nekonečné pracovní dny téměř vymazaly vzpomínky na to, kým vlastně kdysi byl. Jeho zbrklé manželství se supermodelkou Winter Woodovou se rozpadá – částečně díky tomu, že jeho žena spí s jedním z Harleových kamarádů a kolegů, s nímž si to Harley vyříká veřejně v pěstním souboji na červeném koberci. Harley proto odchází na sever, aby přehodnotil svůj život. V kanadském městě Bishop ale místní obyvatelé nedokáží rozlišit Harleyho od jeho postavy v televizním seriálu, proto ho neberou moc vážně. Navíc si o něm jeho nejlepší přátelé, Sam Shawová (Sydney Poitierová) a Dave Leigh (Kristian Bruun), myslí, že prochází krizí středního věku. Starosta města vidí ve slavném detektivovi potenciál místní turistické atrakce, zatímco šéf policie jej chce mít co nejdále od místa činu. Japonský pár, který se mu stará o dům a zároveň funguje jako jeho náhradní milující rodina, si potají myslí, že je rozmazlený spratek. Vyhořelý z Hollywoodu otáčí Harley další stránku ve svém životě a chce dokázat, že je něčím víc než jen pěknou tvářičkou. Je načase ukázat světu, že detektivy nehraje jen v televizních seriálech, ale že je schopen vyřešit i skutečné kriminální případy, včetně záhady zmizení jeho vlastní matky před 25 lety. (AXN)

(více)

Recenze (1)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Jerry O'Connell si mě získal už jako Quinn ve Sliders, takže ho rád uvítám. Sice tu je fajn, ale případy jsou takové o ničem a celkově to nijak nezaujme a chybí tomu nějaká jiskra. Podobných seriálu je dost a většina je i zábavnějších a zajímavějších. Takhle to je jen průměr. 50% ()

Galerie (622)

Reklama

Reklama