V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka (Keanu Reeves) k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě. (Freeman Ent.)

Zombi

Pořád parádní akčňák, tentokrát s ještě působivějšími kulisami a krásnou výpravou. Víc se podíváme na mytologii světa zabijáků, jen hlavní záporák byl trochu slabší. Těšil jsem se na pořádnou akci s většíma zbraněma, ale ta tu až na pár momentů trochu chybí, opět převládají přestřelky s pistolí. Líbila se mi třeba sniperka v jedničce. Co se dost zlepšilo, jsou kontaktní souboje, což je fajn. Keanu je super, mít ve filmografii takové ikonické postavy jako Neo a John, to je výhra. Velmi silné 4 hvězdy a těším se na trojku. ()

Blazin

Až nečekané dobré pokračování prvního dílu, opět akční řežba, dokonce zajímavější a drsnější než v prvním díle. ()

H4ku11

Bez pomsty za psíka už pre mňa nevyznieva tak motivujúco toto krvilačné besnenie pána Wicka. Aj keď ten koniec má perspektívu do pokračovania. ()

Nethar

Jo, tak je to stejné jako jednička, ale když už vím, co mě čeká, vidím v tom zvláštní kouzlo. Je to úsměvné, když se nějaké scény vrací, když předpokládám, co se asi stane, že John není žádné ořezávatko (narážka na tužku?) apod. Akčňák plný headshotů ze 30 centimetrů, žádná velká myšlenka, odsýpá to velmi rychle. ()

Ollie235

,,You wanted me back... I'm back!" John Wick se vrací ve filmu, který je věrohodnou kopií prvního dílu. Upřímně ani nedokážu posoudit, zda jej předčí či nikoliv - přišlo mi to skutečně na vlas stejné. Místy jsem se zase příjemně bavil, místy už mě to neustálé trefování hlav příliš nebavilo. Jako solidní akčňák to ale každopádně funguje. ()

Oralfabet

I druhého Wicka bych označil za celkem obyčejný, avšak precizně natočený akčňák. Od svého předchůdce se liší dostatečně na to, aby si člověk neřekl: "To je furt to samý! Jenom samý střílení a běhání!" Itálie se mi líbila. 7/10 ()

ArthasKarfa

Přibyly mrtvoly a akce, z Johna Wicka se stala nepolapitelná mátoha (doslova, když se tem někdy plíží - tak tak vypadá). Nestačí na něj prakticky nikdo ani ruská mafie ani celosvětová organizace padouchů. Prostě všude naběhne, všechny tam zabije (cool stylem) a jde domu trochu zakrvácený. Je to ten film, kdy prostě něco děláte, posloucháte to a jedním očkem koukáte a stejně vám to stačí. Uvidíme co 3. Pěkné koukání! ()

Marys

Asi som až príliš kritický, no k dvojke ma veľmi veľa spomienok neviaže, aj keď som ju videl len nedávno. Čosi s naplnením prísahy, Taliansko, bum, exkomunikácia. Keanu je super, no aj tak stále nerozumiem rozruchu okolo série. ()

mosnak

Stále slušná akční jízda 😊 ovšem bez toho boom překvapení jaké cítil člověk u jedničky. Tady jsem věděl přesně co dostanu. 70% ()

Strike

Před necelými dvaceti lety Keanu Reeves ukázal světu jak je cool wire-fu a na něm založená akce. Dnes ukazuje jak je cool poctivej trénink (ne že by při matrixu nemakal) a kulka do hlavy. Prostě akce je fantastická. Co mě ale bavilo ještě víc, je ten zabijácký svět okolo - hotely, pravidla, neprůstřelný obleky, potetovaný telefonistky ala 50. léta. Plus se to všechno, navzdory tvrdé a brutální akci, nebere zas tak vážně. Posledních 5 minut v parku je fantastických... těšim se na trojku a tajně doufám, že John dostane pomocnou ruku od nějakého manažera Continentalu v Hong Kongu - ano, myslim na Chow Yun Fata...8/10 ()

Copcorn

Starej dobrej John Wick. Akorát novej. A ještě akčnější než kdy dříve.Bojové scény jsou vytříbenější a autoři udělali dobře, že upustili od dojemných scén s manželkou a psem jako v jedničce a namísto toho přidali místy více humoru. Jako velké plus vidím ,že se nám otevřela velká část podsvětí a měli jsme šanci více pochopit jak to vlastně všechno funguje a seznámit se s vedlejšími postavami (což mi u jedničky dost chybělo). Dějová linka opět slabší,ale kdo ji sakra v tomhle případě potřebuje?! Je to prostě John Wick v novém a lepším (taktickém) kabátu. ()

Brejlil

Akční film jako umělecké dílo? Od prvního vizuálního gagu s Busterem Keatonem to platí. Vizuál je vymazlený do dokonalosti, zvláště bizarní prostředí hotelu Continental a zázemí Firmy jako byla účtárna a ústředna jsou pecky. Stejně tak bizarní byla židovská banka a samozřejmě samoúčelné prestřelky v antických ruinách či úmyslně matoucí výstavě. Akce ovšem také stojí za to, přehledná, s dokonalou choreografií a kontaktní souboje bolely už od pohledu. Jen některé dialogy a některé nepříliš jasné či nevyužité postavy (Fishburne např.) dojem mírně kazí. Anebo jsou příslibem pro třetí díl. ()

Greg25

Nemá cenu se tvářit, že tady byl lepší akční film od jedničky Johna Wicka. Protože prostě nebyl. Old schoolové, minimalistické, vizuálně podmanivé, hudba opět v jednom rytmu s obrazem jako přímá součást filmu, ne jen kulisa. Příběhově přesvědčivé a John Wick je už od jedničky kultovní postava, na kterou v budoucnu ve filmech vznikne celá řada narážek. Keanu prostě nemá na podobné role konkurenci. Jednička je pro mě trošku výš, ale jen o trošičku. A opět ten skvělý komiksový look. 100% ()

BlaXxer

Rovnaká sračka ako jednotka. Suchá akcia furt dokola samé headshoty z pol metra. Reeves má so zbraňami natrénované, chmaty, hmaty, strelba všetko super no čo z toho keď to vyzerá nereálne a strojene všetko na sekundu presne nabiehajú a padajú ako hnilé hrušky. Na každom rohu číhajú ťažkí zabijaci čo vydržia tak 2 sekundy, keďže nacheatovaný John Wick s autoheal-om to rúbe ako Max Payne a vydrží všetky kopance, pády, zrážky s autami ani guľky ho nezastavia. Tá akcia nemá šťavu, náboj, napätie, keď stále dokola opakujete niečo dobré, stráca to váhu a stane sa z toho prehliadka mŕtvol, ktoré môžete počítať ako ovečky pred spaním. ()

majec4

John Wick pokracuje v nastolenom tempe z prveho filmu. Dovolim si tvrdit, ze dvojka je este o cosi lepsia. Mozno vas to nicim neprekvapi, ale podla mna sme dostali presne to, co sme cakali. Ziskalo si ma to taktiez atmosferou, ktora sa mi zdala akasi temnejsia ako v jednotke. Preto som bol viac vtiahnuty do deja a film rychlo odsypal. A niektore sceny su fakt epicke. Je to jeden z tych filmov, ktore nevaham pozriet kedykolvek s tym niekto za mnou pride. Takze moje odporucanie: Sadnut, priputat pas a len si uzit jazdu. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (více)