Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

• Godhaj

,,Vy jste mi to tam blbě napsal, pane starosto!“ Kameňákový seriál trpí mnoha a mnoha problémy. Příběh defacto neexistuje. Sice se často hovoří o jakési soutěži o město roku a milionové výhře, ale to je jen zástěrka pro naprosto nepochopitelně debilní nápady. Zbytek tvoří koláž vtipů, které jsou všechno, jen ne vtipné. Extrému dosáhl Dejdar, jehož postava policisty pronáší pouze vtipy o Chucku Norissovi, což je k nevydržení. Na druhou stranu musím pochválit herce, na kterých bylo vidět, že se opravdu snaží a užívají si to. Nejlepší byla rozhodně Žilková, která do toho dala hrozně energie. Oblíbil jsem si také asistentku Kamilu zahranou slečnou Bugalovou, která má krásný hlas i přednes. Dokonce i hudební motivy se jakž takž povedly a dobře korespondují s blbostí tohoto seriálu. Jinak je to ale stejně naprosté dno zábavy, které se dá zvládnout jen s velkou dávkou sebezapření.(7.5.2019)

• Cooller

:DDDD WTF(27.4.2019)

• Petr490

Velice povedený seriál, má potenciál. Chtělo by to ale pokračování. Jedna serie nestačí. Když chcete kvalitní kulisu tak tohle rozhodně ne. I jako kulisa je to na sebevraždu(15.5.2019)

• PetrGadi

- Hey Google, can You collect 100 jokes on internet and create a screenplay for 7 hour series? - No problem - Hey Google, can You add Jana Paulova into that? - No problem(21.4.2019)

• ostravak30

Už jsem to párkrát použil, ale nikdy se ta hláška nehodila víc než tady - Co říct, abych neurazil? Těžko soudit dvě věci, za prvé, jak je možné, že se na tohle seženou bez problémů peníze, a za druhé, jestli se to Nově opravdu vyplatí. Opravdu po osm týdnů našel seriál své diváky? Je nutné říct, že minimálně v mé osobě našel, jinak bych totiž těžko mohl tuhle příšernost hodnotit. Naštěstí už tento seriál nikdy neuvidím. V první řadě je nutné totálně vymazat scénář. Nechci se chlubit, ale na této úrovni bych jej zvládl minimálně stejně. U hereckých výkonů herců je nutné říct, že se skutečně snažili a snaha je vidět, neodflákli to s tím, že je to stejně komedie a ... prostě Kameňák. Každopádně celá hlavní dějová linka je v podstatě nesmyslná. Představitelé města se sice snaží o titul Pozitivní město roku, ale upřímně řečeno je to spíše taková lajna, aby se měli tvůrci čeho držet. Víc je tohle veledílo směsicí natočených a vyprávěných vtipů. Vůbec nejtrapnější je fakt, že většina postav vtipy vlastně vypráví a co je na tom všem úplně šílené, že i ty nahrané vtipy jsou staré a oposlouchané, takže se jim může zasmát asi jen trotl s IQ devatenáct. Některé natočené situace a vtipy pak balancují vyloženě na hraně ubohosti. Naprosto nepochopitelný je pro mě střih. Jedna scéna je střižena uprostřed, do toho je vložena jiná a následně je ta první dohraná, což škodí i samotné, původně jistě zamýšlené, vtipnosti. Díl Kalhotkový fantom je pak asi raději bez komentáře. Nicméně čtvrtý díl potvrdil jednu nepříjemnou, a pro mě vlastně překvapivou skutečnost. I v naprosto bezduché a ubohé zábavě, která je sama o sobě dnem, se dá klesnout ještě níž na větší dno. Jediná věc, kterou hodnotím pozitivně je hudba. Je smutné, že ve 21. století mají někteří herci zapotřebí takovýchto děl, tím spíše, že celá řada jich hrála v dnes již legendárních filmech a seriálech a patří k zaslouženým legendám české filmografie. Odpad nedávám pouze právě díky již zmíněné hudbě a pak faktu, že toto slovní hodnocení dávám pouze věcem už nechutným nebo skutečně odporným. Tohle je pouze pokus o nějaké umění. Co však zůstává jisté je to, že se jedná o pokus hluboce degradující všechny předchozí úspěchy účinkujících herců a komiků, umění obecně a hlavně naprostou a totální ubohost ze strany komerční televize. Také je to smutným důkazem toho, co se dá udělat pro peníze, a to jsem si myslel, že nejhorší jsou hned po pornu reklamy. Je to zkrátka důkaz, že televize tohoto století může vysílat prakticky cokoli a už jim nejspíš příliš nezáleží na sledovanosti jako dřív. Těžko říct, zda se toto dá stále považovat za umění a ti, co se na tomto podíleli jsou stále umělci.(16.4.2019)

• Heso

Proč?!(16.4.2019)

Hlavní děj se točí už od prvního dílu kolem soutěže o sto miliónů korun českých, které chce starosta města vyhrát. A tak dělá město co nejvíce pozitivním. To se ale neobejde bez těch nejstupidnějších nápadů. Čeho je moc, to už není vtipné. Chuck Norris je zde jmenován v každém vtipu od Martina Dejdara, a to se prostě nedá. Hodnocení je za všechny vtipné scénky a pár vtipů co ještě neznám. Herečka Lucia Bugalová která je zde jako sekretářka pana starosty Václava Vydry, je asi nejlepší. V každém díle ukázala, jak jsou blondýnky blbé, protože je to už taková vtipná tradice. Nic od toho nečekejte, a pouze se zasmějte když to na vás přijde. Hvězdiček 3***(13.5.2019)