Krásný film o ženské baseballové lize s krásnými herečkami a skvělým Hanksem, který si mohl zahrát další velice zajímavou postavu a především jí zahrál nezapomenutelně jako vždy. Nemůžu říct jako ostatní, že to pro mě byl nejlepší sportovní film vůbec, protože by to nebyla pravda, ale beru tento snímek jako pěknou komedii, u které se vždy velice dobře pobavím.(12.2.2012)

Nádherne vykreslený film, kde sa obrovský skepticizmus premení na optimizmus. Neuveriteľné! Až som mal chvíľu chuť naštudovať si pravidlá baseballu, aby mi „docvakli“ všetky súvislosti. Perfektný scenár, ktorý nie je moc vážny, ani moc alibistický, zato je však vtipný a úprimný. Na môj vkus trochu moc precitlivený. Toto všetko je doplnené geniálnym Tomom Hanksom, kde sa prejavil jeho herecký talent v plnom rozsahu (proste neopakovateľný), len mu mohli dať trocha viac priestoru pred plátnom... A League of Their Own je určite niečo viac než film o ženskom baseballe v USA, je to film o viere a odvahe vytvoriť niečo, čo ešte nikdy predtým nebolo, aj napriek zosmiešňovaniu a nedôvere. Až na ten zdĺhavý "geriatrický" koniec nemám čo vyčítať. Odporúčam vidieť, hlavne pre fanúšikov Toma Hanksa.(8.2.2009)

Žiadne veľké víťazstvo v mojich očiach tento film nebol, ale ono to asi dosť súvisí s faktom, že Baseball vôbec nepozerám a celková atmosféra okolo neho mi nepripadá vôbec príťažlivá. Kedysi bol tento film ale celkom kultový a videli sme ho všetci. Podľa tunajších hodnotení by som asi aj ja po jeho vzkriesení zvýšil hodnotenie. Len tá Madonna ma nejako odrádza.(10.1.2013)

Tenhle film jsem milovala jako náctiletá. Teď jsem se k němu dostala po mnoha letech a myslela jsem si,že mě už tak bavit nebude. Opak byl pravdou. Napínavý snímek, kde Madonna dokazuje,že kromě zpívání a tancování umí i hrát ( i když to,že ovládá tanec dokázala i v tomhle filmu:-) ) A dost mě překvapilo, že hrdinky jako babičky, si byly dost podobné s mladšími já. No hlavně můj miláček Tom Hanks, je tu prostě výborný. Neuvěřitelně jsem se u toho nasmála a přiznávám, že i ke konci ukápla slza....:-)(13.10.2012)

Víceméně pohodové komediální drama, ve kterém se střídají úsměvné momenty s těmi vážnějšími, a není ani tak o sportu samotném, jako spíš o ženách a emancipaci v době, kdy měla smysl. Dokazuje to i fakt, že nejsilnějším momentem filmu není žádná ze situací na hřišti, ale scéna s pošťákem. Slabinou filmu je však poněkud nevýrazný dámský mančaft, který celý z přehledem přehrál Tom Hanks, jehož postava si film krade pro sebe a je jedinou, která se z paměti nevytratí současně se závěrečnými titulky. Možná s výjimkou Megan Cavanagh, Geeny Davis a Jona Lovitze, byť ten se jen objeví, zaperlí s několika hláškami a zase zmizí.(24.3.2020)