Reklama

Reklama

Banda - Série 3

(série)
Trailer 1
USA, 2022, 8 h 10 min (Minutáž: 60–64 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Hrají:

Karl Urban, Lara Mrkoci, Jack Quaid, Colby Minifie, Laz Alonso, Chace Crawford, Karen Fukuhara, Dominique McElligott, Nathan Mitchell, Erin Moriarty (více)
(další profese)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Byl to klidný rok. Homelander je pokořen. Butcher pracuje pod dohledem Hughieho pro vládu. Oba muži však touží proměnit tento klid a mír v krev a kosti. Takže když se banda dozví o záhadné antisuperhrdinské zbrani, čeká je k setkání se Sedmičkou, rozpoutání války a pronásledování legendy o prvním superhrdinovi: Soldier Boyovi. (Prime Video)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (94)

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle je prostě totální pleasure pro nás fandy tvrdých superhero seriálů, které už omrzel dnešní upadající Marvel. The Boys jsou totiž neskutečně brutální jízda plná dokonalých postav, záporáků, akce, děje a zkrátka úplně všeho kolem. Bezkonkurenční 3. série a naprosto bezchybná záležitost, kterou bych mohl sledovat celé dny. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co říct o třetí sérii, abych neřekla moc? Především to, že si seriál drží svou kvalitu a stále je na špičce s něčím na co dost věcí zapomíná: napsat postavy tak, aby vám nebyli ukradený. A teď nemyslím jenom ty "hlavní". Ale dokonale se zde pracuje i s vedlejšími. Neříkám, že po téhle sérii začnu mít A-Traina ráda, přeci jen on je ten, kvůli kterýmu to všechno pro Hughieho všechno začalo. Stejně jako manipulovatelnýho Deepa, kterej sice rád ojíždí chobotnice, ale když musel svýmu kámošovi udělat, co udělal, bylo mi dost smutno. Stejně jako za začatku trochu zvláštní linka Frenchieho a Kimiko a celý Rusko, ale chápu, backround a building, a ve výsledku jsem byla spokojená. Pardon, ale jak někomu může vadit muzikálové číslo?! To byla společně s animákem nejhravější část série!!! Možná proto jsem to ještě teď nerozdýchala (ale veřejné mínění můžeme ochcat náhradou) po těch ptáčkách a srdíčkách. To bylo hezký. Moc mě bavilo, co vyplulo na povch kvůli použití Véčka ohledně Hughieho, a jeho strachum a pocitum, to bylo strašně fajn. Stejně jako v případě Butchera, kde byl fajn ten jeho první team up, to uznávám, to je nejlepší část třetí série, ale hlavně ten druhý v posledním díle. To jsem šla do kolen. Ironie jako sviňa. Když už byl tedy zmíněn. Nějak se nemohu zbavit hořké pachuti kvůli tomu, jak dopadl Soldier Boy. Chápu to, dává to smysl. Ale já ho chci vidět dál. Chci, aby Kripke zvedl telefon a zavolal Jeredovi, protože doufám, že v další sérii si i Jima Beavera užijeme víc. No nebylo by to super? Navíc všechny ty odkazy do současných událostí a rejpání do žánru, to si prostě někdo jako já brutálně užívá. Mnohem víc než ty nechutnosti a ujetosti. Jako jo, když někdo expoloduje, je to vždycky fajn, ale výše zmíněné je pro mě prostě víc. Nejlepší série zatím! :) ()

Reklama

SamVimes

všechny recenze uživatele

Billy Butcher a jeho Banda se vracejí již potřetí a zacházejí zase ještě o něco dál. Naši hrdinové zacházejí dál do šedé zóny a tentokrát si zahrávají s novým přípravkem, který poskytuje dočasné superschopnosti. Není už Butcher definitivně stejně špatný jako ti, proti kterým bojuje? A tvůrci seriálu zase zacházejí ještě dál v tom, jaké zvrácenosti ukážou. Všechno, co kdy komiksové fanoušky napadlo – Ant-Man uvnitř Thanose, vztah Aquamana k rybám, orgie superhrdinů – to vše a víc je ve světě The Boys možné.   Ani v kritice světa řízeného korporacemi a korporací řízených PR ratingy seriálu nedochází dech a tentokrát je aktuálnější než kdy dřív. Odkazuje především na Trumpovo chování v médiích a na sociálních sítích, ale i na různé reakce na covidová opatření, na fenomén fake news nebo na směšnou pompu a faleš reality shows. A mezitím si občas nemilosrdně kopne do Snyderovy Justice League, Billa Cosbyho či Gal Gadot a spol. zpívajících Imagine. Karl Urban a Antony Starr jsou opět skvělí, výborně zapadnul i nově příchozí Jensen Ackles jako Soldier Boy. Letos ale dostali obzvláště dobrou dějovou linku i MM, Hughie se Starlight nebo A-Train. The Boys stojí na třech pilířích – komiksová satira, politicko-společenská satira a příběh o spravedlnosti a pomstě. A všechny tři stále fungují skvěle. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Masami oblíbení Kluci nabrali po trochu krkolomné druhé řadě zase na nekompromisních obrátkách a v téhle osmici epizod snad ani jednou neuhnuli bokem, servírujíc prohláškovanou, zase o ždibec víc explicitní jízdu, jíž rozhodně nic nestojí v cestě. Na další sérii se zadělalo slušně, prý jí vydláždil cestu letošní spin-off Gen V. Tak snad se k němu také (někdy) dostanu. [viděno na Prime Video] ()

blackkocour 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí řada konečně graduje, doufám, už k finální řadě, protože čeho je moc, toho je příliš. První série patří k mým nejoblíbenějším seriálovým openingům, a co nastoupilo potom se nedá ani rovnat. Nikdo neodpáře skvělou zábavu, skrytou špinavost superhrdinů a jejich teplých eskapádách, a násílí přiměřené pro mládež na Dizny channel. Okey, šestá epizoda má nejlepší social credits na poli televizních seriálů, a lost footage post-credit scény na Avengers: Endgame. Postavy už více trpí se svými vnitřními démony, a více se do toho zatahuje bohužel i rodina, a klidně by se polovina stopáže dala zkrátit z hodiny na půl, obviously, další půlka jen Homelander buď vyhrožuje nebo se nevejde do napasovaného kostýmu. A Anička Lednová by potřebovala trochu vyčkat aspoň do června, aby hezky vykvetla aspoň do pasu hrudníku. A nechci sporákovat, ale finále je dost neuspokojivé. Víte, Karl Řezník se už od prvního dílu jevil, že má vždy plán. Jeho postava je i tak vypsaná a zrekonstruovaná, ale pokud dojde k zničení Homelandera, nechá si rozmrdat držku, a tahat za své postižené nitky neschopnosti. Mám chuť jít i níž, ale o krapítek lepší než druhá řada, ale slabší ekvivalent první a doposud nejlepší řady. Chceme zpátky Simona Pegga! ()

Galerie (196)

Zajímavosti (37)

  • Na událostech, které pořádá Národní střelecká asociace (NRA) v USA, ve skutečnosti nejsou zbraně vůbec povoleny. (NiWi)

Reklama

Reklama