Banda - Série 3

(série)
Trailer 2

Epizody(8)

Byl to klidný rok. Homelander je pokořen. Butcher pracuje pod dohledem Hughieho pro vládu. Oba muži však touží proměnit tento klid a mír v krev a kosti. Takže když se banda dozví o záhadné antisuperhrdinské zbrani, čeká je k setkání se Sedmičkou, rozpoutání války a pronásledování legendy o prvním superhrdinovi: Soldier Boyovi. (Prime Video)

Trailer 2

EvilPhoEniX

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komiksový námrd! Velký fenomén od Amazonu se představuje se 3.sérií a je to dle očekávání brutální, zvrácené, zvrhlé, ale i inteligentní, emotivní, nahláškované a sakra zábavné. Nová série přivede řadu zajímavých překvapení, kde se skvěle zamíchají karty a celé to šlape od začátku až po konec bez výrazných hluchých míst, ale přesto menší výhrady mám, kvůli kterým nemohu jít na plný počet. Celou show si opět krade pro sebe Anthony Starr aka Homelander, který se pro tuhle roli zřejmě narodil, nádherný prototyp chladného psychopatického hajzla, který nemá žádné slitování, ale poprvé za celý seriál dostává strach a pro diváka je to docela příjemný pohled. Vedle Homelandera klasicky exceluje i Butcher, který poprvé za seriál se stává i plnohodnotným konkurentem svého úhlavního Nemesise. Z dalších postav mě baví Starlight i Kimiko- která se stará o slušnou akci. Z nových postav stojí za zmínku Soldier Boy, který má zajímavý vývoj i zajímavé vyústění. Akce sice mohlo být více, ale jakmile dojde na masomlejn, tak je to neskutečný Masakr, Rko říznuté Nc-17 posouvájící hranice daleko za ostatními TV seriály. Hned úvodní gay gore scéna rozhodně utkví v paměti na delší dobu, ale i během seriálu se objeví spousta nepěkných a šťavnatých úmrtí, kde fanoušek Gore se musí vyloženě rochnit. Překvapily mě i nečekaná úmrtí pár postav a došlo i na pár dějových zvratů, takže Boys je potřetí nejlepší eRkovou komiksovkou vůbec. K mé výtce patří samotný fakt, že se nevyužívá naplno potenciálu jednotlivých superhrdinů, celá ústřední Sedmička docela hapruje a chtělo by to prostřídat řady- A-Train i Deep vyloženě useless, Black Noir opět minimum prostoru a Maeve zde taktéž moc času nepobude, vůbec bych se nezlobil za nábor nových hrdinů s novými schopnostmi i se zajímavými charaktery, třeba něco jako Stormfront, která příjemně oživila 2.sérii. Tož uvidíme příště, ale spokojenost rozhodně převládá a nikdo by si Boys neměl nechat ujít. 8.5/10. ()

Fr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„JJDEME PO NĚČEM, CO DOKÁŽE HOMELANDERA ZABÍT…“   Mám dojem, že už se to tak nějak samo recykluje… Škoda, že není víc těch brutálních okamžiků – třeba na úkor těch sepergerojskejch monologů. Pořádně se to rozjíždí od 6.dílu, díky tomu, že přichází Soldier Boy – postava byť negativní, tak s pozitivními sklony (?). Samotnej závěr se pak nese v rodinným duchu, teda spíš ve stylu „padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina“. Takový – prostě už to není něco víc. Jde jen o superhrdinský mydlení se mezi sebou.     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Pletu si ryby s měkýšema.  2.) Fotr mě chce zabít.  /// Thx za titule „Pavla Le Roch“.                PŘÍBĚH  ***  HUMOR  *  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná nejlepší seriál současnosti. Ne všechny díly jsou úplně prvotřídní a občas se i dějově zdržuje, ale ten zbytek je vyloženě k popukání a zkrátka jsem se těšil na každý nový díl následující týden, což je vůbec ta nejlepší vizitka seriálu. Nejsem Američan, takže mě příliš nevzrušuje až absurdní brutalita v některých sekvencích a nezlobil bych se, kdyby na ní v již potvrzené 4. sezóně ubrali. Karl Urban je prostě top a už se těším, co na nás tvůrci chystají příště. ()

3DD!3

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když se nad tím zamyslíte tak Banda je poslední ryzí komiksová série, která si zachovala svou brutalitu a dosáhla mainstreamového úspěchu. I přes extrémní násilí udržuje LGBT+Q standardy ať už jde i homosexuálního Ant-Mana kýchajícího v něčím pinďouru nebo hrdinskou Maeve bojující proti zlému bílému muži. Přesto však tyto úlitby nepůsobí lacině a jsou zabaleny v inteligentním příběhu, který dává smysl nastavuje zrcadlo a je prokládán kvalitními hláškami. Nečekaným esem celé série je Jensen Ackles jako Solider Boy. Variace na kapitána Ameriku se v závěru mění v nečekaně komplexní postavu a jeho scény patří k nejlepším. Závěr je malinko laciný, ale dobrý dojem z celé série už nesmázne. Zatím nejlepší letošní show. ()

Eliott

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím jde o nejlepší sérii tohoto legendárního seriálu. Ta kontroverze a vztyčený prst všem normám i politickým korektnostem mne neskutečně baví. Především tedy oceňuji vyobrazení tupé, stádovité společnosti a způsoby kterými jednotlivé skupiny scénáristé rozdělují. Jediné štěstí, že dokonale zvolená satira působí tak komicky, jinak je to skoro až k pláči, jak moc je to vlastně pravdivé. 90% ()

• Když Homelander (Antony Starr) dojí krávu, tak hraje píseň „Crimson And Clover“ od Tommyho Jamese & The Shondells. (Duoscop)