Telefon

Žijí ve stejném bytě, ale každá v jiné době. Sériová vražedkyně se dovolá ženě, od které ji dělí dvacet let, a vsadí její minulost i život, aby změnila vlastní osud. (Netflix)

Flopik

Nápad rozhodne chválim, prevedenie tak isto ale nesadlo mi to dĺžkou a dravosťou nakoľko ten rozbeh je za mňa zbytočne dlhý. Postavy zahrané dobre keď sa to rozbehne tak to stojí zato. Brutalita za mňa na horor slabá neviem čo tu veľa ľudí chválilo. Miestami aj troška hlúpe. Som však rád za to, že príbeh je jasný a zbytočne sa nesnaží kombinovať navyše, takto tomu pochopí naozaj každý. Koniec sa mi páčil, to čo však prišlo pri záverečných titulkách bola úplná zbytočnosť. U mňa silnejšie 3*. ()

KubykF

Nečtěte si popis nebo se oberete o zážitek. Nechápu kterýho polointeligentního debila napadlo to v podstatě celý vyspoilovat v blbých třech řádcích. A některým uživatelům tady asi pojem "vyzrazení zápletky" taky říká úplný hovno. Ještě že sem si nic nečetl, to bych to taky nemusel zapínat. ()

TheSpearCZ

Aniž bych se před projekcí podíval na hodnocení jsem ihned po dokoukání věděl, že tu budou experti, kteří to tu budou neopodstatněně hejtit, no nebyl jsem zklamán. Kol je už teď velice nedoceněná záležitost, která definuje můj oblíbený styl filmu, což je podobně jako u loňského Parazita film, kde pořádně nevíte, co za další žánr na Vás může vykouknout za dalších pět minut, což se právě objevuje i tady. Člověk se podívá na obsah filmu a hned mu musí prolítnout hlavou myšlenka, že co za blbost tohle je, ale nenechte se odradit, Kol má opravdu kvalitně napsaný scénář, všechno je zobrazeno velice čistě a srozumitelně, jediné v čem se můžete občas ztratit jsou postavy, ale pro lidi, co už nějaký ten asijský snímek viděli to nebude žádný problém. Jak už jsem psal, všechno je to naprosto nepředvídatelné a to i přesto, že tak nějak tušíte kam to směřuje. Do toho jsem viděl jeden z nejlepších hereckých výkonů posledních dob, který předvedla Jun Jong-seo, coby dokonalá sériová vražedkyně. Když tak nad tím přemýšlím, tak si od Akmareul boattda, kde zahrál absolutně vynikající Choi Min-sik nevzpomínám na tak charismatického antihrdinu. Zase po nějaké době dokonalost, která mě nesmírně potěšila. 5* ()

Extrakritik

Vykrádačka frekvence,ale jako dobrý. Všem doporučuju pustit si film z roku 2000. Navíc ke konci to už bylo dost překombinovaný. ()

warrenur

Zo zaciatku rozpravka, potom mysterka. Bolo jasne, kam to bude musiet v "kamaratskom vztahu na dialku" zajst. ;) Ked vsak "devenka z minulosti" prepadla svojej podstate, prislo mi, ze uz som film videl. Aj pribehom, aj herecky. Skoda, bol som celkom v zaujati. Slabsi priemer. ()

Bozvav

Mně ta asijská produkce prostě nesedí. Jejich emoce jsou těžko čitelné. Jinak slušně udělané, napětí funguje, časové roviny dávají smysl. Nicméně už jsem někdy viděla něco podobného a lepšího. ()

Rockerman

Lepší začátek do nového roku jsem si nemohl přát. Dobře, s hezkými efekty natočené a výborně vypointované, jen trochu zdlouhavé. I v současnosti je tu tendence měnit minulost. Aktivisté by se měli z tohoto filmu poučit, že to není dobré. ()

JB2203

Dobře natočený bizarní spektákl, nad nímž neradno příliš dumat. Atmosférická podívaná pevně ukotvená v obskurním žánru fiktivního asijského hororu. Strašidelné to sice nijak zvlášť nebylo, ale nenudil jsem se ani chvíli přiměřené stopáže. Po filmařské stránce není co vytknout. Neurazí a chvílemi dokonce i nadchne. Podtržené tři hvězdy. ()

Rathalos

Vsimam si,ze filmy,ktore ponukne Netflix su vacsinou vzdy zarukou kvality,tento mysteriozny horor je napinava,atmosfericka,mraziva pecka s niekolkymi zvratmi a vybornymi hereckymi vykonmi,pocas sledovania som pocitoval nepokoj,strach i zimomriavky a prave tieto priznaky jasne naznacuju,ze tato zalezitost z Juznej Korei splnila svoj ucel na sto percent...:-) ()

Vabr

Myslel jsem si, že film nebude tak skvělý, jak hodnocení říká a taky že nebyl. Nápad originální a upřímně mě překvapilo, že se film rozjel tak brzy na to, jakou měl stopáž. Využití telefonu a časové paradoxy fungují dobře a jinak než v jiných filmech, což působilo originálně a zamlouvalo se mi to. Herci hrají dobře (nejlépe samozřejmě hlavní dvě postavy) a moc se mi líbil vražedkyň psychopatický smích 🤩. Sice je film lehce svým postupem předvídatelný, ale nevadilo mi to. Přesto mě film stále nijak neupoutal, abych dal 4*, a ke konci to už začalo být lehce takový podivný a nudný. Konec mi nevadil až teda na ten finální zvrat, ten radši budu ignorovat. VYHODNOCENÍ: 💨FINÁLNÍ ZVRAT 🕳 ()

helraiser

V hlavních rolích časové paradoxy a slušně š sériová vražedkyně. Napínavé, temné. Tak tohle se povedlo a hodně dobře se na tokoukalo. Za mě tedy opravdu velká spokojenost. ()

Antrey

Kdyby popis filmu na Netflixu (a potažmo i tady) nevyzradil zásadní zvrat, možná bych uvažovala i o plném počtu. Ale i bez toho lahodného plot twistu je o co stát a film má můj bezbřehý respekt za to, že mě natolik vtáhl do sebe, že mi nevadilo ani neaglické znění (a to je u mě co říct). ()

FoxMulder

Film, který nezačíná špatně, ale postupem času monstrózně selhává na elememtární úrovni práce s časem a bohužel nedává vůbec smysl. ()

ER

Povedený thriller, jenž i přes sci-fi linku v kombinaci s krimi zápletkou netlačí na pilu a snaží se spíše o zajímavou dramatizaci, než o lekačky či mrazivou atmosféru. I tak se postupně vytváří slušné dusno , gradující do napínavého finále. Palec nahoru za závěrečné titulky ()

Maximilianus

Je možné, že sa tento film inšpiroval inými, avšak úprimne mi to ani nenapadlo a to, že si požičal nápad ešte neznamená, že to je zlý film. Tému uchopil výborne, bolo to prekvapivé, napínavé, vôbec nie nejaké uhladené a s prehľadom dobre končiace a tempo nepoľavovalo do poslednej sekundy. Za mňa prekvapenie. 7,1/10. ()

kukkik

Film má velice slibný rozjezd, kterému nechybí tísnivá atmosféra a zajímavý námět. Bohužel, všechno dobré bere za své zhruba v polovině stopáže, kdy logika nejdřív škobrtne při jedné scéně, vyrovná to ale v zápětí nezastavitelně padá hubou napřed. Postavy se chovají hrozně hloupě, bohužel takovým tím způsobem, který divák, který nedokáže u filmu úplně "vypnout", dohání k nepříčetnosti. Ze začátku, který byl solidní horor se tedy nakonec vyklubal horor úplně jiného typu. Typu, nezasloužícím si vyšší hodnocení, než 2/5 ()

Hellknight12

Dopozerané . Je to pekný mysteriózny horor . Herecké výkony sú nadpriemerne. Je to film, ktorý ak máte radi ázijskú kinematografiu určite stojí za pozretie. Film má síce pomalý rozbeh ale, keď sa už rozbehne stojí za to . Asi prvých 45min som si hovoril: horor? Kde? Pekný mysteriózny thriller ale horor nie. Prvých cca 45 min môže tak pôsobiť a je to za mňa len dobre. Film vás chce navodiť na príjemné mysteriózne prostredie a darí sa mu to. Horor v ktorom je využitá časová slučka sa často nevydí. Musím uznať, že je to snáď najlepšie využitá časová slučka akú som v hororoh mohol vydieť. Počas pozerania filmu som si povedal, že koniec bude mať len 2 možnosti maximálne bude 3 možnosť ale možnosť č 4 som nečakal. Celkové hodnotenie za mňa je 90%. Komu ho odporúčam? Ľuďom ktorí majú radi mysteriózny horor nad, ktorým sa trochu zamyslíte ale nie príliš. Nie je to psychologický horor takže neočakávajte nič ťažké. A ľuďom, ktorí majú radi ázijskú kinematografiu. ()

E lan

No, je to tak mezi dvěma a třemi, ale za originalitu hvězdička navíc. I když ten příběh je děravý jak řešeto. A herecké výkony jsou tak nějak bídné. Ale zábava to ve finále je. ()