Ranč U Zelené sedmy

• Slovensko Ranč Pri zelenej sedme
všechny plakáty
TV spot 1
Komedie / Rodinný
Česko, (1998–2005), 18 h 49 min (Minutáž: 26–29 min)

Miroslav Noga, Milena Steinmasslová, Jana Štěpánková, Lubomír Kostelka, Marián Beník, Pavel Zedníček, Ivana Škarková, Patricie Pagáčová, Robert Jašków (více)

Série(3) / Epizody(42)

Donedávna byli Kudrnovi rodina jako každá jiná. Žili ve městě, maminka (Milena Steinmasslová) optička, tatínek (Miro Noga) počítačový programátor, děti typické "oběti konzumní společnosti". Jediným disharmonickým bodem jejich životů bylo soužití se sarkastickou babičkou (Jana Štěpánková), upoutanou na kolečkové křeslo a nešetřící jízlivými poznámkami. Pak se to ale stalo - jistý notář jim telefonicky oznámil, že Kudrnův strýc Hubert (o kterém slyšeli poprvé) zemřel a odkázal jim statek. Maminka, nadšená zastánkyně zdravého života, to uvítala s nadšením, ostatní s rozpaky. Přesto se Kudrnovi na ranč přestěhovali a začala tím velká zemědělská sága, kdy se pošetilí městští lidé naivně pouštějí do sžití s přírodou. Nad některými nápady jejich nejbližší soused, starousedlík Jeřábek (Lubomír Kostelka), jen kroutí hlavou. (Česká televize)

blekekeke

Hm, ranč s kozou, slepicemi, psem, králíky, potrhlou ale smýšlivou babičkou, nafintěnou Elis, bratry, maminkou a tatínkem, čili Kudrnovi. Příjemné, neagresivní, oddechové, komické, přírodní ... ()

@nthr4X

Jeden ze seriálů mého mládí. Poslední díly už nebyly tak dobré ale vcelku slušný seriál s povedenými a hlavně komickými scénami. ()

TheMe

Čeho je moc, toho je příliš, což je škoda.. Seriál jsem sledoval moc rád, ale přitáčení dalších a dalších dílů mu více škodilo, než prospívalo...bohužel pro něj, protože tím u mě hodnocení o jednu hvězdu kleslo. A jinak ohledně předabování - nevím, jak dobře / špatně mluví česky Miro Noga, ale Petra Rychlého mám moc rád a jeho hlas se mi líbil v seriálu, takže i když je to třeba zbytečné, tak to nikterak neuškodilo. ()

ariari

v našej rodine vysokocenené farmárske historky. V tých rokoch to bolo lepšie pozeranie ako nudné reality show. Škoda toho predabovaného Mira Nogu, má krásny tembr. ()

Aidina

Proč musí být slovenský herec Noga předabován do češtiny? To jako někomu vadí? A proto rozhodl, že slovenské filmy, nebo herci budou mluvit jenom česky? A kolik je tady smíšených rodin... Myslím, že by seriál víc získal, kdyby Mira Noga mluvil slovensky. ()

Dvojirakri

Z první řady jsem byl kdysi jako kluk opravdu nadšený, ale čím víc hlavně mladí hrdinové stárli, tím víc se řešili svoje pubertální starosti na úkor trablů měšťáků na statku... a to už mě vůbec nebavilo. Třetí řada se zmítá někde v suterénu, ale budu hodný a vysolím pěkné tři***. ()

epsyn5

Jako menší jsem první díly miloval. Patrika byla velmi sympatická už jako malá holčička,,ale ty poslední díly jsou postavené jen na úspěchu těch prvních. ()

eFrankie

Nejlepší postavou celého seriálu je bezkonkureční ironická babička Jana Štěpánková... zastiňuje všechny své kolegy. Příjemný seriál, na který se vždy rád podívám. Bohužel dnešní české "seriály" nedosahují ani trochu úrovně aspoň tohoto... Velmi křehké vztahy, Ordinace, Pojišťovna, Ošklivka Katka - ty všechny jsou oproti tomuto horší než ODPAD! Pokud bych Ranči dal dvě nebo tři hvězdy, tak nevím co by se potom mělo dávat výše uvedeným... proto 4**** ()

Chlo0opek

Příjemný seriál z prostředí českého venkova aneb jak se rodinka Kudrnovic přestěhovala z města na vesnici. Elis však byla ze začátku hezčí;) ()

Vital

1 řada byla skvělá,pak zbytek už nebyl moc vtipný,a řekl bych,že čím víc dětští herci dospívaly,tím méně dobře hráli ()

e-pilot

Zpočátku se tento, na svou dobu, ojediněle zábavný český seriál vyvíjel slibně. Vtipy se však začaly postupně opakovat, nápady stagnovaly a humoru zůstalo také poskrovnu. 1. řada ****, 2. řada ***, 3. řada **. ()