Scooby-Doo na stopě (TV seriál)

Scooby-Doo, Where Are You!

• slovenský

Scooby-Doo, kde si?!

Animovaný / Rodinný / Mysteriózní / Komedie

USA, 1969, 34x21 min

John Strong

Komentáře uživatelů k TV seriálu (66)

Klasika od Hanny-Barbery. Vždy mi budú chýbať tie skvelé večery keď to o 21:00 chodievalo na Cartoon Network, akoby to bolo len včera. Veľmi dobrý humor, skvelé dobrodružstvá no keď som Scooby-Doo, kde si pozerával v pôvodnom znení po anglicky tak musím povedať že originálny dabing má väčší šmrnc. Asi 3 časti som videl v Slovenskom dabingu ale po rokoch pozerania tohoto seriálu si skratka na ten Slovenský neviem zvyknúť. Aj po toľkých rokoch si myslím, že niektoré časti tohoto seriálu skutočne naháňajú hrôzu a strach - ako 7 ročný som prvýkrát videl časť s voskovým fantómom a strašne som sa bál toho ako vyzerá ale hlavne toho jeho strašidelného stonania, ktoré vydával. Ešte aj teraz keď si pozriem na internete tú časť tak ma z toho zvuku trochu mrazí. Seriál má výborný humor, ktorý ma nie len raz rozosmial ale vždy som najviac oceňoval hudbu v pozadí (napr. že hudba naberala na intenzite keď sa duch k niekomu pomaly ale isto blížil), perfektne ladila s dejom a momentálnymi situáciami v epizódach a taktiež atmosféra bola dosť strašidelná. Toto je skratka seriál, bez ktorého si už jednoducho neviem predstaviť môj život. A čo keď mám 22 rokov, aj po toľkých rokoch sa to parádne pozerá! :) proste stará dobrá klasika, ktorú už nič moderné nikdy neporazí(31.8.2014)

Hanna-Barberovský tv kreslený seriál, zábavný, vtipný, jednotlivé díly opakují podobnou formulku, ale to je u Colomba taky. Mnohem lepší než pozdější série, ve kterých jsou hrdinové malí a kýčovitě nakreslení (podobně jako paskvil Tom and Jerry Kids). Prostě - tohle je ta původní klasika, která stojí za zhlédnutí.(7.1.2006)

Kultovní seriál, který jsem sledoval v 90. letech na Cartoon Network. Velice nadčasový, vtipný a zároveň strašidelný dětský seriál. Další důkaz toho jaké dělala společnost Hanna & Barbera skvělé seriály. Na tenhle seriál nedám dopustit.(25.9.2012)

• matmanX

Nedávno jsem viděl několik dílů a většinu z nich jsem ani nedokázal dokoukat do konce. Nevím, jestli tohle měl být pořad pro nějaký pečovatelský ústav pro retardované, ale větší myšlenku a lepší zápletku má i Teletubbies. Všechny díly jsou naprosto stejné s jediným rozdílem, že někdy chytá hrdiny Yetti, jindy Drákula nebo některé z tisíců monster, které jsou buď úplně převzaté z jiných filmů, nebo vzešly spojením několika. Oni hlavní "hrdinové" jsou velice nesympatičtí, ale toho užvaněného psa s IQ tykve jsem doslova nesnášel. Vysoké hodnocení přikládám za vinu tomu, že většina lidí hodnotí jen z nostalgie a vzpomíná, kdy se jako šestiletí dívali na seriál na německých stanicích. Jednu * dávám za pár odkazů na horory, které aspoň trochu pobavily.(10.4.2010)

Ze začátku zábavné, ale pak už vždy dopředu víte, že duchem byl údržbář s prostěradlem přes hlavu a upírem manager atrakce s kečupem na puse.(19.5.2011)

Klasický Scooby Doo který nikdy nezklame :)(24.7.2013)

Škaredé chlapčisko a bojazlivý pes - tak to musí byť moja srdcovka.(7.9.2008)

25 dílů je hodně, ale co bych pro Scoobyho-Doo neudělal(27.12.2011)

Scooby dooo--where are you ? na na na na na na na .(2.10.2013)

...z nostalgie.(15.2.2014)

Kultový animák, v ktorom si partia hipíkov fičiacich niekde na tráve (ktorú si musia niekde v tom svojom karaváne poriadne schovávať, pretože som si ju na obrazovke nikdy nevšimol) vôbec nerobí problémy s tým, že ich pes rozpráva a všade okolo nich sa rozťahujú všakovaké príšery. Hm, žeby to nebola tráva, ale LSD???(17.8.2014)

• johan1307

Vysoké hodnotenie to má kvôli tomu, že si to mýlite so seriálom Scooby-doo show(22.8.2015)

I když to strašlivě zestárlo, pořád je to zábava.(1.1.2017)

• easer07

Je to vpodstatě taková kriminálka pro děti :D Ale já na chuť tohoto kultu stále nepřišel a ty dvě hvězdy za Shaggyho :)(10.1.2015)

Tohle jsem jako malý neskutečně žral! Každý díl má sice do puntíku stejnou šablonu, ale i tak je to podmanivé, hezky nakreslené a zábavné. Když pak vznikly všechny ty strašné hrané adaptace, tak jsem byl vytočený na maximum...(18.3.2015)

Tento seriál opäť potvrdil genialitu a fantastickú spoluprácu známej dvojici J. Barbera a W. Hanna. Škoda, že dnes takéto seriáli podobného charakteru (a podobnej kvality) už netočia. Osobné hodnotenie: 98% (*****) (2.8.2015)

• Riziko

Mimoriadne slabé príbehy s množstvom do očí bijúcich logických nedostatkov, ktoré robia akékoľvek ďalšie sledovanie neznesiteľným. Serióznosti seriálu samozrejme nepridáva takmer v každej časti sa objavujúce: "Okh, mhoje okhuliarhe, bes nikh vhobes niz nevhidhim." V porovnaní so Scooby Doo Show je to slabé ako gruzínsky čaj trikrát prevarený.(22.8.2015)

Tuhle první řadu Scoobyho seriálů jsem viděl poprvé už před x lety na zahraničních programech a kvůli těm vzpomínkám jsem původně dal ****. Teď, po zhlédnutí mnoha horších i nejhorších pozdějších řad, se ke mně Where Are You zase dostalo a dávám znovu 4*. ALE musím překousnout (stejně jako ve všech ostatních v českých tv vysílaných řadách) dabing především Scoobyho (jeho výslovnost slov s "r" a další pazvuky) - rozbíjí to vtipnost některých scén, kdy mu není rozumět. Taky by si mohli nějak ujednotit překlady všech těch "zoinksů a jinkiesů." ...a speciálně v téhle řadě mám chuť zabíjet, když se tam skorodospělí lidi osloví "děti." (Třeba Fred řekne: "Děti, máme tu záhadu.")(26.11.2006)

nostalgicke spomienky na detstvo :-D ale i teraz sa pristihnem ako sa na tom pousmievam a bavi ma to priznam sa :-D(5.12.2010)

Jako malý jsem to neustále sledoval na Cartoon Network a vůbec mi nevadilo,že to bylo v cizím jazyku.(10.1.2014)

Scooby Doo iba 70%? Ľudia čo vám je, takýto kult takto ponížiť. 4* dávam len za to ,že epizódy sú polhodinové ,to sa mi zdá byť dlho, ale ako dieťa som videl každú časť X krát a stále som sa pritom bavil...(21.4.2008)