Hudba:
David KitayHrají:
Paul Reiser, Helen Hunt, Leila Kenzle, John Pankow, Anne Ramsay, Gates McFadden, Alexandra Bokyun Chun, Maui, Richard Kind, Wayne Wilderson, Leila Kenzle (a.z.), John Pankow (a.z.), Anne Ramsay (a.z.) (více)Epizody(24)
-
Náměsíčník (S04E01)
-
Parkovací místo (S04E02)
-
Test (S04E03)
-
Dobře, špatně, nijak zvlášť (S04E04)
-
Nechápu to (S04E05)
-
Yoko řekla... (S04E06)
-
Anděl pro Murrayho (S04E07)
-
Dvojice (S04E08)
-
Silvestr (S04E09)
-
Den ovulace (S04E10)
-
Vrať se (S04E11)
-
Spřádači snů (S04E12)
-
Horké a studené (S04E13)
-
Plodnost (S04E14)
-
Nikdo mě nemá rád (S04E15)
-
Prokaž mi službičku (S04E16)
-
Jako tmel (S04E17)
-
Vzorek (S04E18)
-
Zákrok (S04E19)
-
Plevel (S04E20)
-
Cena (S04E21)
-
Hádka (S04E22)
-
Rozchod (S04E23)
-
Konec? (S04E24)
Hrají
Lisa Waltz
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Tak tohle je můj život (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Gilbert Gottfried
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
The Angry Video Game Nerd (2004) (seriál)
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Fred Stoller
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
John Capodice
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
John F. O'Donohue
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Willie Garson
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Kathy Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Dilbert (1999) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Linda Porter
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Dick Clark
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
George Petrie
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)
Nancy Fish
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Fabiana Udenio
Argentina
Nejlepší seriály:
Babylon 5 (1993) (seriál) - herec, a.z.
Mistresses (2013) (seriál)
Panenka Jane (2014) (seriál) - herec, a.z.
Leland Orser
USA
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Henry Gibson
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Šmoulové (1981) (seriál)
Arte Johnson
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Gary Owens
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)
Chick Vennera
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Robert Costanzo
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Michael Yama
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
Darin Mangan
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)