SpongeBob v kalhotách

• USA SpongeBob SquarePants (více)
USA, (1999–2024), 123 h 6 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Ralph Kaechele

Série(14) / Epizody(317)

C0r0ner

Film byl perfektní přehlídkou parodických gagů a byl natřískaný od začátku do konce. Seriál je malinko slabší a těch vtipů tam není tolik. Dá se na to sice v pohodě koukat, ale žádná třeskutá zábava to není. Nejlepší postava je samozřejmě mazlíček Gary. 70% ()

pufina

Bezstarostná houba SpongeBob si žije pod vodou - světě, div se! Animace docela ujde, sem tam je vtipný díl, ale celkově mě to naprosto nebaví. Mám ráda spoustu animáků a jsou mezi nimi i serály, ale tohle nikdy! Nejsou mi čtyři roky, abych hned v zápětí po tom, co něco kváknou, zapomněla, co řekli.. Stupidní dialogy! ()

SeanLSD

Samozrejme, že je SPONGEBOB určený deťom! - ktoré užívajú psychedelické látky... ( alebo budú ( možno aj vďaka tomuto seriálu :- )) ()

Prometheus69

Nekompromisní šílenost která vás prostě musí dostat do kolen... Člověku ani nevadí že hlavním hrdinou je houba... z vlastní osobností, i když očividně nemá mozek. :D ()

maxxxim

Špončbob je riadny bujón, avšak len ťažko sa dá veriť, že ide o produkt určený pre tých najmenších a ak predsa, tak potom americké deťuchy musia byť trošku vyspelé, v opačnom prípade vzdávam hold, ako po iné razy českému dabingu. ()

SniperG1

Tohle že je pro děti?? :D no já nevim, ale podle mě tomu děti asi moc nepozorumějí :) Žlutá houba Spongebob mě vždy dostane do záchvatu smíchu a do toho ještě tupá hvězdice Patrick, hodně ovlivnitelný pan Krabs a šíleně nervní Sépiák !! :D No paráda... 90% ()

Lachtaan

Bláznivá, volnomyšlenkářská houba s těmi nejlepšími grimasami a v našem dabingu s tím nejtrefnějším hlasem. Příběhy, které jdou často až za hranice normálního chápání, stále dokážou ale neuvěřitelně pobavit. Kombinace věčně pozitivně smýšlejícího Spongeboba a až lítostivě hloupého Patricka utvářejí už 18 let příjemně koukatelné televizní dobrodružství, které dokáže vždy zpestřit pohodový večer. ()

honza7

Místy můžeme narazit na díl, u kterého se člověk může smát od začátku až do konce... bohužel jsou i díly u kterých lituji přivstané hodiny. Proto hodnotím na 80% jelikož se více směju než lituju ;-) ()

kinghome

Spongebob je prostě klasika, kterou miluju od dětství. Nejlepší na tom je, že vtipnost dílů vůbec nemizí, a i když už takovej už takovej prcek nejsem, tak mě to pořád baví, a když náhodou narazím na Spongeboba v televizi, tak si sednu a čumím jak ten malej harant. Patrick je největší borec! :D ()

LadyPupu

Miluju houbu a nestydím se za to :-) parádní oddechovka. Můj nejoblíbenější animovaný seriál, který nezkazil ani dabing. Spongebob forever :-) ()

A.L.E.S.

Náhodou jsem tento seriál zachytil v televizi a šokovalo mě, že jsem ho objevil tak pozdě. Nicméně je to další důkaz toho, že český dabing nepatří do kopru a na ujetý smích Jana Maxiána jakožto dabéra Spongeboba se těším jako malý kluk každý den. K originálu jsem se nedostal, ale nevadí, zajímá mě spíš česká verze, hlasy režisér vybral geniálně. Jelikož jsem mimo televizi dost často, budu si ho muset opatřit nějak jinak. S ním člověk zapomene na všední starosti a zlepší mu to náladu. Dost mě ale zaráží, jak zdejší rádobykritici haní dětský seriál, který určený dětskému publiku. Pochybuju, že v jejich věku tomu budou rozumět. Jestli to děti baví, není co řešit. ()

Ryuuhei

Není to tak, že bych každé ráno brzo vstával a hltal epizodu za epizodou. Tento seriál se mi nicméně zavděčí třeba, když dorazím z práce z noční a chci si dát něco nenáročného, ale veselého a osobitě vtipného. A Spongebob toto splňuje! Pod rouškou animáku pro malé děti skrývá víc, než by si kdo myslel. Zjevně si dělá ohromnou srandu sám ze sebe, podává svérázně mnohdy i dospělácká témata a zkrátka každý díl má humor a šmrnc, který ve spojení s absurdním zasazením pod vodní hladinu zkrátka funguje. Postavy mají svůj specifický charakter a přistupují k řešení problémů po svém. Nejde tedy o nějakou naivní, vypatlanou grotesku, ale ve skrytu duše sofistikovanou bláznivinu, která zkrátka pobaví i mě, ačkoliv jsem dítětem byl naposledy před desítkami let. ()

pytlik...

Jedinou stinnou stránkou seriálu je nedůsledný překlad. Spongebob by měl být v češtině Houbob, ve slovenštině pak Hubob. ()

nevermore

Originální seriál. Český dabing s hlasy ze Simpsonů není vůbec špatný, i když je to asi pro mladší generaci, myslím, že to je pořád nadstandard. 75% ()