Zlou Eufrozínu i s králem odnesli čerti do pekla, a tak se zdá, že Markýtce a Honzovi nic nebrání ve štěstí. Jenže v pekle se vychytralá princezna vlichotí do přízně Luciperovi, a když ho oblouzní, uteče i s králem pomocí sedmimílových bot. Spojí se s Brambasem, odhodlaná zbavit Honzu trůnu. Markýtce a Honzovi se v té době narodí synáček, radost mladých rodičů však netrvá dlouho. Honza odjede s kamarády na pomoc sousednímu králi, napadenému Brambasem, a do zámku se vloudí zlá Dora. Markýtce ukradne miminko, pustí je v košíku po vodě a sestru shodí ze skály. Dítě najdou dva čerti a vezmou ho s sebou do pekla, kde se brzy stane miláčkem všech, dokonce i samotného Lucipera. Štěstí v neštěstí přeje i Markýtce. Zachrání se pádem do vody a v odlehlé jeskyni na břehu se skamarádí s dráčkem, kterého tu drží Eufrozína s Brambasem, aby z něj mohli vychovat mocnou zbraň proti nepřátelům. S jeho pomocí a pomocí dračice unikne ze spárů Eufrozíny a spěchá zachránit Honzu, kterého Dora omámila nápojem zapomnění a snaží se za něj provdat. (TV Nova)

Astrebleue odpad!

Velice se raduji, že někdo jako já konečně může zhodnotit toto,tento,to..Prostě zaplačme, neboť, komu není rady, tomu není pomoci. ()

Suzie1 odpad!

Uječená Sabina Laurinová je na zabití, to stupidní ječení je vážně k nesnesení, jenom ze vzpomínky na to mám chuť zabíjet. Role božského Káji už je vyloženě výsměch. ()

kyLuke odpad!

Otřesné a k nekoukání . Kdybych tušil , co Zdeněk Troška dokáže za nějakých 10 let , nedíval bych se na to ani náhodou . ()

acn odpad!

Zdeněk Zmrdoška se kdysi dávno rozhodnul natočit českou verzi Pána Prstenů, kde místo prstenu bude (H)hůlka. Markýtka s Honzíkem se při siflové koupeli rozhodli, že si společně udělají rejnoka, který sjednotí celý svět pod energií incestu. Pomocí sedmimrdových bot, které nabudí ještěrku od Eufroprciny a posílají do ní energetický tok od Zdeňka, který v tu chvíli masturboval do kříže s Doktorem od jezera Imbecilů, se král Bambas dá dohromady se Sabinkou, kterou už omrzel věčně namrdaný princ v Do-Re-Mi a rozhodla se stát Merlinovou děvkou. Honipírko s Prciprachem a dalším prdelníkem se v humorné podobě vydají na dobrodružnou cestu po výblitcích od zaklínače českých analních otvorů mistra Zdeňka MámVPičisty Trošky, který podle legendy cestuje po světě a kouká každému do prdele v naději, že najde další skvělé nápady na nové filmy. Nakonec se stejně všichni sejdou v pekle u Božského Káji, který se vzdal nebe, aby mohl být se svoji polovičkou, a ve společném hrnci si to rozdávají dodnes. Všichni jsou plní radosti a štěstí a světu vládnou ještěři, kteří vypadají jak rejža, když jde nacamranej z tahu s princem. ()

topi80

Příběh mi nepřijde zase nějak špatný, řemeslně je to také na úrovni. Práce s kamerou, barvami a takovou tou pohádkovou atmosférou, to Troška v případě, že to nepřežene, docela umí. Velkou pochvalu si zaslouží zvuk. Kamenem úrazu jsou tady herecké výkony, respektive pitvoření. Věřím, že natáčení s Troškou je zábava a pohodička, ale nějaké vedení herců tradičně chybí. Gott tradičně hraje parodii sebe samotného (ale z herců z toho vychází paradoxně nejlépe), Vydra se nechutně pitvoří, přehrávání Dany Morávkové sedí do telenovely, ale na pohádku zůstává extrémem... A dalo by se pokračovat. Pohádkové herectví naopak sedí Míše Kuklové. Velký plus dávám za vtip. Tvůrci si uvědomili, že takový let sedmimílovými botami nemusí být žádná legrace, že přání člověk v průběhu dne vyslovuje tak nějak bezděky. A rozmazlený "zlý drak" taky stojí za to. 67 % ()

KryplXxX odpad!

Kvalitní herecké obsazení opět nezklamalo- Kukla a Gott to je jen třešnička na hovně, které je někde hluboko na dně té nejsmradlavější kinematografické žumpy. Ještě bych zapoměl na kvalitní herecký výkal v podobě Hůlky. ()

dawydx odpad!

I když jsem se snažil celou tu šarádu chápat jako parodii na pohádky, ani tak by se Z PEKLA ŠTĚSTÍ 2 nevyhrabalo z odpadu. ()

eFOXsize odpad!

Tohle pokračování se ale vůbec nepovedlo! Dát pohádce odpad je smutné, ale mám dojem, že ani pro děti to není to pravé ořechové. Ty postavy byly tragické, herecké výkony ještě tragičtější (anebo naopak, že by byly dokonalé v scénáristické zrůdnosti?). Hůlka byl silně navíc, Gott tomu přidal kornu. U Laurinové si nejsem jistá, nakolik se ses vou rolí musela sžít. Zápletka byla jak z telenovely. Za mě nic ani pro děti! ()

Zemřel zpěvák Karel Gott

Zemřel zpěvák Karel Gott

02.10.2019

Ve věku 80 let zemřel nejznámější a nejúspěšnější český zpěvák Karel Gott. Gott se na hudební scéně pohyboval od roku 1958, kdy se přihlásil do soutěže amatérských zpěváků. Právě tady započala jeho… (více)