Zlou Eufrozínu i s králem odnesli čerti do pekla, a tak se zdá, že Markýtce a Honzovi nic nebrání ve štěstí. Jenže v pekle se vychytralá princezna vlichotí do přízně Luciperovi, a když ho oblouzní, uteče i s králem pomocí sedmimílových bot. Spojí se s Brambasem, odhodlaná zbavit Honzu trůnu. Markýtce a Honzovi se v té době narodí synáček, radost mladých rodičů však netrvá dlouho. Honza odjede s kamarády na pomoc sousednímu králi, napadenému Brambasem, a do zámku se vloudí zlá Dora. Markýtce ukradne miminko, pustí je v košíku po vodě a sestru shodí ze skály. Dítě najdou dva čerti a vezmou ho s sebou do pekla, kde se brzy stane miláčkem všech, dokonce i samotného Lucipera. Štěstí v neštěstí přeje i Markýtce. Zachrání se pádem do vody a v odlehlé jeskyni na břehu se skamarádí s dráčkem, kterého tu drží Eufrozína s Brambasem, aby z něj mohli vychovat mocnou zbraň proti nepřátelům. S jeho pomocí a pomocí dračice unikne ze spárů Eufrozíny a spěchá zachránit Honzu, kterého Dora omámila nápojem zapomnění a snaží se za něj provdat. (TV Nova)

figliar odpad!

Pánovi Troškovi by mali zakázať točiť pokračovania. Z veľmi slabej jednotky sa ani nedalo natočiť nič lepšie, preto nechápem tú snahu obsadiť film najslávnejšími československými celebritami. Úplné rozprávkové dno a pán režisér by mal zvažovať o zmene svojho filmového žánru. ()

fandalehy

Kam se poděla úroveň českých pohádek? Úroveň Z pekla štěstí 1 a 2 se dá srovnat s těmi americkými popelkami a jinými fantasmagoriemi. ()

haWranka odpad!

Blbost týhle pohádky se dá jenom těžko popsat...Na jedničce bylo jenom fakt málo věcí, který ji aspoň trochu pozvedali a ty z dvojky zmizely docela... ()

Sign odpad!

Já vážně nevím, ono někdo řekne co řešíte kvalitu je to pro děti, ano, ale jak je možné že pohádky jako například Z čerty... a pod. mají tak vysoké výsledky a hodnocení ale tohle ne??? a Přece jenom jsou to obě pohádky. Přemýšlejte... ()

FireTight

V podstatě by stačilo zkopírovat komentář k filmu "Princezna ze mlejna 2", ani tohle pokračování další Troškovy pohádky nemělo vzniknout. Stejně jako svá kolegyně proti jedničce nefunguje, příběh působí podivně a nesouvisle, postavy už vás ničím nezajmou a na konci jste vlastně rádi, že už je konec. A ani ten Gotťák to nezachránil! Pohádky zkrátka nemají mít pokračování s dvojkami (trojkami, čtyřkami,...) za názvem, u nich to potom zkrátka dopadá přesně takhle. ()

Mik_e odpad!

Natočení takovéhle zrůdnosti, které je zločinem proti lidskosti i filmu zároveň by mělo být trestné..A to nejen Trošku, ale hodně. ()

rublik05

Druhý díl Z pekla štěstí je o poznání horší, než předešlí díl. A to zejména díky celému příběhu, který je zde zbytečně moc rozdroben na spousty dějových linek a celé to působí tak nějak neuceleným dojmem. Taktéž mi vadily střihy a práce s kamerou, která je na jednu stranu dobrá a pohádce dokáže utvořit skvělou atmosféru, na druhou stranu ovšem je zde plno zbytečných a nekvalitních záběru. Efekty celkem ujdou, i když nejde o bůhví jaký zázrak. Postavy snesitelné, pobavil zejména Valihrach, svým "nehereckým" výkonem pak pan Gott. Nejvíc se zde vyřádila asi Dana Morávková, jejíž Dora je opravdu až odporně zlá. 3/10. ()

Dreadlord

Jednička byla celkem povedená pohádka ,vzhledem k současnému pohádkovému suchu. Když si ale vzpomenu na Tři Veterány nebo S Čerty nejsou žerty hned si uvědomím ,že Z pekla štěstí je proti nim jen taková louže zvratků. A Z pekla štěstí 2 je prostě tak těžké přiřadit k nějakému exkrementu ,že musím dát tvůrcům jednu hvezdičku za tento gordický uzel co mi kvůli tomu vzniknul v hlavě. ()

Zemřel zpěvák Karel Gott

Zemřel zpěvák Karel Gott

02.10.2019

Ve věku 80 let zemřel nejznámější a nejúspěšnější český zpěvák Karel Gott. Gott se na hudební scéně pohyboval od roku 1958, kdy se přihlásil do soutěže amatérských zpěváků. Právě tady započala jeho… (více)