Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pátek 14.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:25

Novashopping

08:40

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:45

Pan profesor - Na kolenou (2022) (epizoda) (S02E07)

Komedie / Romantický
10:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:50

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
13:40

Dr. House - Blažená nevědomost (2009) (epizoda) (S06E08)

Drama / Mysteriózní
14:35

Dr. House - Wilson (2009) (epizoda) (S06E09)

Drama / Mysteriózní
15:35

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:25

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Rychle a zběsile 7 (2015)

Akční / Krimi / Thriller
23:05

Hlavně nezávazně (2011)

Komedie / Romantický
01:20

Dr. House - Blažená nevědomost (2009) (epizoda) (S06E08)

Drama / Mysteriózní
02:20

Dr. House - Wilson (2009) (epizoda) (S06E09)

Drama / Mysteriózní
03:05

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:50

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
05:35

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Edwina (1972) (epizoda) (S01E13)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Love Story (1973) (epizoda) (S01E14)

Komedie / Drama / Válečný
08:50

M*A*S*H - Tuttle (1973) (epizoda) (S01E15)

Komedie / Drama / Válečný
09:20

Zoo - Musíme ji zabít (2022) (epizoda) (S02E14)

Rodinný / Drama
10:30

Walker, Texas Ranger - Místo pro ženu (1997) (epizoda) (S06E11)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Smrtící hra (2014) (epizoda) (S04E14)

Krimi / Drama / Mysteriózní
12:30

Komisař Rex - Slepá zuřivost (1999) (epizoda) (S05E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Nejvyšší zaujatost (2012) (epizoda) (S10E01)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Můj muž to dokáže (2022) (pořad)

Zábavný / Soutěžní
21:35

Mordparta - Řešení (2017) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Thriller / Drama
22:45

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
23:55

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
00:55

Námořní vyšetřovací služba - Nejvyšší zaujatost (2012) (epizoda) (S10E01)

Akční / Krimi / Drama
01:55

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Smrtící hra (2014) (epizoda) (S04E14)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:50

Komisař Rex - Slepá zuřivost (1999) (epizoda) (S05E07)

Krimi / Akční / Mysteriózní
03:55

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
04:45

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Pohřbená zaživa (2015) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:00

13. komnata - 13. komnata Marcely Králové (2022) (epizoda) (S19E06)

Dokumentární / Životopisný
10:25

Kde bydlely princezny (2010) (pořad)

Dokumentární
10:45

Případy detektiva Murdocha - Zmizení staré dámy (2021) (epizoda) (S15E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
14:25

Reportéři ČT (2004) (pořad)

Publicistický
15:15

Stalo se jedné neděle (1985) (TV film)

Komedie
15:55

Úsměvy (1997) (pořad)

Talk-show / Komedie
16:35

Polopatě (2013) (pořad)

Publicistický
17:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Panoptikum Města pražského - Hokynářská balada (1987) (epizoda) (E07)

Krimi / Komedie
21:20

Všechnopárty (2005) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:14

Výsledky losování Šťastných 10

22:15

Návrat Sherlocka Holmese - Druhá skvrna (1986) (epizoda) (S01E04)

Krimi / Mysteriózní
23:05

Návrat Sherlocka Holmese - Musgraveský rituál (1986) (epizoda) (S01E03)

Krimi / Mysteriózní
00:00

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
00:25

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
00:55

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
01:25

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
02:00

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:10

Historie.cs (2008) (pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
05:00

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
05:30

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Bedekr (2014) (pořad)

Dokumentární
09:00

Laos, země slonů (2015) (TV film)

Dokumentární
09:55

Obří dopravní uzly (2018) (seriál)

Dokumentární
10:45

Tajemství migrace v přírodě (2018) (seriál)

Dokumentární
11:40

Tajemství divočiny (2004) (seriál)

Dokumentární
12:05

Zvířata s kamerami - Austrálie (2021) (epizoda) (S02E02)

Dokumentární
12:55

Do divočiny! - Zvířecí záchranka (2021) (epizoda) (S01E06)

Dokumentární
13:55

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
14:05

Videoatlas chráněných a ohrožených druhů (1996) (seriál)

Dokumentární
14:20

Hlad po pravdě (2020)

Dokumentární
15:15

Britská pevnost proti Hitlerovi (2021) (seriál)

Dokumentární / Historický
16:00

Vzestup strojů (2014) (seriál)

Dokumentární
16:45

Přežili rok 2000 (2007) (seriál)

Dokumentární
17:05

Na houby (2011) (pořad)

Dokumentární
17:35

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (seriál)

Dokumentární
18:25

Svět na talíři - Bangkok (2022) (epizoda) (E06)

Dokumentární
18:55

Letecké katastrofy - Tragédie v ráji (2014) (epizoda) (S13E09)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Samotář (1987)

Krimi / Thriller
21:40

Mlčenlivý (1973)

Drama / Krimi
23:40

Balthazar - Jiný svět (2020) (epizoda) (S03E05)

Thriller
00:35

Péče o duši - Příběhy duše a práce (2022) (epizoda) (E01)

Dokumentární
01:05

Muž, který spadl z nebe (2021) (TV film)

Dokumentární
01:50

Fargo - Zákon nevyhnutelnosti (2017) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Drama / Komedie
02:35

Pavel Fajt, bubeník (2005) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
02:50

Hraje vám... (2005) (koncert)

Hudební / Dokumentární
03:25

Folklorika (2007) (pořad)

Dokumentární
03:45

Žijeme s vírou (2010) (pořad)

Dokumentární
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
08:55

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:25

Teleshopping Soukup shop

12:55

Kultovní filmy a seriály (2022) (pořad)

Publicistický
13:10

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
14:15

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:10

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:05

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
17:00

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
17:55

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Reality-TV / Drama
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Nahý mezi vlky (2015) (TV film)

Historický / Válečný / Drama
22:30

Kurňa, co to je? (2013) (pořad)

Komedie / Soutěžní
00:00

Nikdo není perfektní (2014) (pořad)

Komedie
01:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
01:20

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
02:35

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
03:00

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
05:10

Viktorie a Abdul (2017)

Životopisný / Drama / Historický
06:50

Jeníček a Mařenka (2006) (TV film)

Rodinný / Pohádka
08:20

Teleshopping

08:50

Dr. House - Známí neznámí (2009) (epizoda) (S06E06)

Drama / Mysteriózní
09:50

Dr. House - Týmová práce (2009) (epizoda) (S06E07)

Drama / Mysteriózní
10:45

Důkaz (2005)

Drama
12:45

Teleshopping

13:05

Samé štěstí (1991)

Komedie / Krimi
14:55

Ostravak Ostravski (2016)

Komedie
16:45

Nejistá sezóna (1987)

Komedie
18:15

Připoutejte se, prosím! (1980)

Komedie
20:00

Já, padouch 2 (2013)

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný
21:55

Rallye smrti 2 (2010)

Akční / Sci-Fi / Thriller
23:50

Hra (1997)

Drama / Mysteriózní / Thriller
02:10

Vzmuž se (2015)

Komedie / Romantický
03:50

Důkaz (2005)

Drama
05:10

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:20

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
07:45

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
08:20

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
09:30

Top Gear (2016) (pořad)

Komedie / Talk-show
10:35

Hvězdná brána - Počátek (2005) (epizoda) (S09E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:35

Hvězdná brána - Trvalé pouto (2005) (epizoda) (S09E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Kill Beale (2019) (epizoda) (S11E09)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:25

Simpsonovi - Sirotek Milhouse (2007) (epizoda) (S19E06)

Animovaný / Komedie
13:55

Simpsonovi - Manželé a podnikatelky (2007) (epizoda) (S19E07)

Animovaný / Komedie
14:25

Simpsonovi - Pohřeb nepřítele (2007) (epizoda) (S19E08)

Animovaný / Komedie
14:55

Simpsonovi - Věčný stín Simpsonovy mysli (2007) (epizoda) (S19E09)

Animovaný / Komedie
15:15

Hvězdná brána - Sláva bohům na výsostech (2005) (epizoda) (S09E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Předsunutá základna (2005) (epizoda) (S09E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Matka (2019) (epizoda) (S11E10)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Ve jménu dědy (2009) (epizoda) (S20E14)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Nešťastná svatba (2009) (epizoda) (S20E15)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Kráska přes internet (2009) (epizoda) (S20E16)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Hodný, zlý a zfetlá (2009) (epizoda) (S20E17)

Animovaný / Komedie
20:15

Pilot: boj o přežití (2021)

Válečný / Drama
22:25

Piraňa 3DD (2012)

Horor / Thriller / Komedie
00:10

Simpsonovi - Ve jménu dědy (2009) (epizoda) (S20E14)

Animovaný / Komedie
00:40

Simpsonovi - Nešťastná svatba (2009) (epizoda) (S20E15)

Animovaný / Komedie
01:10

Simpsonovi - Kráska přes internet (2009) (epizoda) (S20E16)

Animovaný / Komedie
01:40

Simpsonovi - Hodný, zlý a zfetlá (2009) (epizoda) (S20E17)

Animovaný / Komedie
02:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Zamrzlé jezero (2013) (epizoda) (S05E10)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:00

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Všechny ty maličkosti (2022) (epizoda) (S13E11)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
04:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
05:05

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:40

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:50

Obchoďák - Všechno bude prima (2012) (epizoda) (E26)

Drama / Komedie
09:25

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:20

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
11:35

Palomino (1991) (TV film)

Drama / Romantický
13:35

Rodina doktora Kleista - Milovat a trpět (2006) (epizoda) (S02E02)

Rodinný
14:40

Rodina doktora Kleista - Srdce v nouzi (2006) (epizoda) (S02E03)

Rodinný
15:45

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
16:45

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
17:45

Rodina doktora Kleista - Síla lásky (2006) (epizoda) (S02E04)

Rodinný
18:50

Rodina doktora Kleista - Diskojízda (2006) (epizoda) (S02E05)

Rodinný
20:00

Danielle Steel: Hvězda (1993) (TV film)

Drama / Romantický
22:00

Ošklivka Katka - Kateřina je v koutě (2008) (epizoda) (S01E08)

Komedie / Romantický
23:10

Zoo - Musíme ji zabít (2022) (epizoda) (S02E14)

Rodinný / Drama
00:15

Zoufalé manželky - Vztahy (2007) (epizoda) (S03E18)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:15

Zoufalé manželky - Bože, to je lahůdka (2007) (epizoda) (S03E19)

Drama / Komedie / Mysteriózní
02:10

Čarodějky - Pod vlivem magie (2002) (epizoda) (S04E11)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:10

Čarodějky - Ztraceno a spoutáno (2002) (epizoda) (S04E12)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama