Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa

(seriál)
Ukázka z filmu 51
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Hrají:

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(261)

Obsahy(1)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

m@cs

Jo takhle.... už mi to docvaklo. Taky nechápu. Mě Bolton nevadí... naopak, je to zas trochu něco jiného a kromě toho že tam je pořád Alan... Pravá i levá noha Charlla.... :D

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Jasně, že je jenom 8.sérií. Waldenova éra je jenom vyměklej rodinej sitcom a ne Dva a půl chlapa (výjma 11., která jako jediná trošku ten seriál připomíná) a žádná série se ani nepřibližuje Charlieho éře. 9. je hnůj největší - blije se tam a stojí to za hovno, spolu s 12. na úrovni "Pan Máma" a 10. je na úrovni "Heleny".

na příspěvěk reagoval Prometheus69

m@cs

m@cs (hodnocení, recenze)

Prometheus69

On to myslí tak, že neuznává série s Waldenem. Což je dle mého názoru fakt pitomost. Já jsem si ty série docela oblíbil, je to sice o něčem jiném, než s Charliem, ale aspoň to dostalo zas nový náboj. Minimálně 9. a 10. se mohly rovnat sériím s Charliem. 11tka už docela pokulhávala a 12tka byl pro mě průser. Neskutečně to spadlo ta kvalita oproti 9 a 10. sérii. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Opět jsem podstoupil tu hrůzu a koukam na finále na smíchově, a je to dvojnásob špatný s českým dabingem :D A opět se musim smát jak už rezignovali na všecko a prostě je to mega špatný..posledních pár dílů určitě, ale stejně mi ty 4 řady k seriálu tak nějak patří :)

na příspěvěk reagoval Prometheus69, NightPorter

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Totálně zabité adoptivním zakřiknutencem... přesto nejlepší zakončení jedné dlouuhé úspěšné série. Které, sice neznamená úplný konec... ale, aspoň se tak unikátním způsobem zapíchla jedna velká fáma... a utišily se davy. :D

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Sheen ale mal neskôr nejaké pichľavé reči na jeho adresu, pokiaľ viem.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

A co toto? :O toť k nenávistí Sheena s Kačerem :)

 

Jinak asi se vším souhlasím s Quebem :)

reich

reich (hodnocení, recenze)

Ono se proslýchalo, že Charlieho vyhodilo za jeho nespolehlivost. Že na natáčení chodil opilí, kolikrát ani na něj prý nepřišel, tak to nějak zmiňoval Lorre a Cryer. Následně, když se to Charlie dozvěděl, natočil jedno ze svých videí, kde tvůrcům nadával a dal jim to pěkně sežrat. V tom videu bylo zmíněno, že na něj nahazuj špínou a že to není pravda. Faktem je, že Charlie se opravdu nesnáší s Cryerem, Lorrem a Kačerem. Cryera dokonce nazval trolem. Charlie byl taky dlouho v rozporu s Angusem. Angus se ale pak Charliemu omluvil (jako jediný z protagonistů). Podle mě, je Lorre debil a dokázal to poslední epizodou, kde s Charlieho udělal zoofila. Walden je neskutečně trapná postava, není vtipný, je trapný. Pro mě tento seriál skončil 8 sérií a na další se už dívat nebudu. 

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

DEXTER099

já naštěstí vůbec nevím co se dělo mezi tvůrci a Ch. Sheenem.... a ani nevím jestli to vědět chci.... ted po dokoukání seriálu jsem si přečetl asi 3-4 poslední stránky diskuze.... tak jsem narazil na to co tady lidi psali, ale fakt o tom nic nevím, jakože ani pořádně nevím proč Sheen v seriálu skončil, jen vím že nějak začal blbnout, ale vůbec nevím co přesně.... nevím ani co bylo v mediích okolo toho, jaký byly důvody, jaký tam mají vztahy atd....

Ale co jsem vnímal i bez toho všeho co nevím, tak byla jasná snaha naházet na Sheena co největší špínu v posledních dílech.... prostě jsem to ani nechápal v ten moment co jsem ten poseldní díl sledoval, prostě jsem si jen říkal WTF, proč tam z něj dělají nějakýho buzeranta, zoofila atd... a spousty jiných dalších nerážek.... fakt jsem to nechápal v průběhu sledování.... až pak tady v diskuzi jsem si přečetl, že asi šlo o jakousi formu vyříkávání si osobních vztahů mezi Chuckem Lorrem a Sheenem....

Sheena mám rád.... a Charlie Harper mě bavil víc jak Walden.... byl vtipnější, nejlepší byly jeho hlášky, nadhled, rejpání do Alana, celkově jakej to byl "pohodář", prostě všechno.... Walden byl taky dobrá postava, ale v posledních sérích mě taky občas štval jak všechno moc řešil- vztahy, celkově že byl takovej vážnej... občas debilní v tom, jak na alana furt nadával, že ho chtěl furt vyhodit, ale na druhou stranu o něm říkal, že to je jeho nejlepší přítel a nedokázal si představit bez něj bydlet.... což je divnější i z hlediska toho jakýho idiota udělali z Alana....

Ale jinak si myslím že do toho zákulisí co tam bylo a nebylo za problémy, konflikty, co mezi sebou mají v osobních vztazích, do toho asi nikdo moc úplně vidět nemůže a tím pádem si nemůže tvrdit, že jen ten a nebo ten způsobil to a to a nebo že to byla jenom jeho vina....

Sheena jsem měl a mám rád, a seriál TaHM stál hlavně na něm.... proto se mi moc nelíbilo to na čem byl postavenej poslední díl.... ikdyž se tam dělo cokoliv, tak myslím že si to mohl(i) odpustit.... že si to nezasloužil.... já bych se to snažil pojmout spíš právě naopak... tak trošku v tom posledním díle vzdát hold celým seriálu a hlavně Charliemu Harprovi....

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

DEXTER099

to se mu teda rozhodne neda! :-) nekdy predevcirem nebo kdy davali zhavy vystrely dvojku, a i kdyz jsem poslednich par dnu celkem v prdeli, tak sem se mu musel zasmat, to se proste nedalo :-)

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Já jsem viděl skoro všechny díly a i když mě zprvu Charlie bavil tak jsem posléze byl rád,že ho vystřídá někdo jiný,protože mi prostě vadí,že tyhle hvězdy si myslí,že si můžou dělat co chtějí.Charlie už to opravdu přeháněl (chlast,fety,to jak se nejspíš zachoval i vůči tvůrcům taky nebylo moc košer).No a když ho nahradil Kutcher,tak jsem popravdě nečekal,že by to mohlo klapnout.Sám jsem byl překvapený,že mě to začalo bavit víc jak dřív a naopak postupem sérii (jak píše Queb) mi naopak začalo vadit co udělali z postavy Alana....postavu co je naprosto blbá,úchylná až nechutná a neustále ponižovaná je snad škoda mluvit...vrchol trapnosti byla ta 12.sérii.Evidentně už docházeli nápady a bylo to asi vidět i na zájmu diváku podle těch úžasnejch peoplemetru,protože poslední sérii měla o dost méně dílu něž bylo běžné.Jediné co mě v té řadě potěšilo byla účast Arnieho.Jeho souhrn celého průběhu seriálu  neměl chybu :-))).Nakonec zpět k Charliemu,myslím si,že od tvůrců to byla hozena rukavice a on jí svou neúčastí ve finále odmítl.Tím pádem ta scéna s piánem.Škoda talentu jako má on,poněvadž sice začínal kvůli svému jménu,ale talent se mu přesto upřít nedá.

na příspěvěk reagoval NightPorter, Queb

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Lefty86

já 9. už tolik nepamatuju, tu sem viděl jednou a to tak před třema rokama.... ale pamatuju, že jsem z toho měl docela strach z toho A. Kutchera.... a série se mi celkem dost líbila.... konkrétně jak tam byl, vystupoval a choval se přímo Alan už tolik nevím....

Ale prostě teď jak jsem zkouknul tu 10,11,12, tak tam z něj udělali fakt strašnou osobu.... zkus tyhle poslední 3 sérky jak se ti tam bude zdát.... :-)

na příspěvěk reagoval Lefty86

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

Queb

Přesně souhlasím se zkurvením charakter Alana, byl fakt nesympatickej a na pěst, nemyslím si, že to bylo nutný jeho postavu takhle přepisovat.

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

tak jsem se možná tak po 3 letech dostal zpátky k TaHM a "dokončil ho".... chyběli mi 10,11 a 12 sérka....

Ikdyž mi A. Kutcher až tolik nevadil a zvykl jsem si na něj.... už to nebylo ono.... ale nebyla to jenom jeho vina.... nejvíc mi přijde že zku*vily v posledních 3-4 sériích postavu Alana... ze kterýho udělali naprostýho idiota, slizkýho, hnusnýho úchyláka, zoufalýho, ale zároveň jakoby vychcanýho hajzla, kterej by zasloužil jedině pěstí....

v těch prvních 8 sériích to byl prostě jen zoufalec, ale jakoby "perfektní" zoufalec, dá se říct sympatickej zoufalec, se kterým člověk i občas soucítil.... :-) Jake tam pak taky docela chyběl, ten byl nejlepší, když byl ještě "malej"...

Poslední série pro mě úplně nejhoršího ze všech, to jak z nich udělali buz*anty a to všechno okolo.... prostě strašný.... poslední díl taky divnej, měl sice trochu nostalgie a napětí v tom jak to celý bude a skončí, jestli se Charlie objeví nebo né.... ale nakonec jak už tady zaznělo vícekrát, zklamání... očividně tam prostě šlo jen o to naházet špínu na Ch. Sheena....škoda no....

přitom fakt Ch. Sheen to táhl asi nejvíc a bez něj by to nebylo.... idkyž těch 8. sérií bylo prakticky o tom samým, stejnej, dá se říct jednoduchej styl humoru a zápletek.... tak i přes tohle všechno to bavilo skvěle.... a dostávám chuť postupně těch 8. sérií znova pomali zkouknout.... :-)

na příspěvěk reagoval Sygi, Lefty86, Johnny_SVK

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

Po dlouhé době dělám maratón se seriálem "Dva a půl chlapa" a je mi smutno z toho, že už tam Charlie není. Ty jeho hlášky a peskování na jeho bráchu a synovce mě zkrátka dostávají. Po jeho smrti je to vážně o ničem a Alan se stal šíleně trapnou postavou. Bohužel.

frajcz

frajcz (hodnocení, recenze)

Devátá série stála úplně za hovno.. ovšem desátá to celkem vylepšila a zdálo se, že by to bez Charlieho nemuselo být zas tak zlý. Mno jo, jenže pak přišla jedenáctá série a potom ještě horší dvanáctá. Desátá měla být poslední.. jo a měl se tam vrátit Charlie. :(

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Je fakt, že deviata séria (prvá s Ashtonom) nestála za veľa - vrchol hnusu vidím v dieli Not in my mouth, ktorý bol postavený na grcaní - na tomto sa nemôže úprimne zasmiať ani človek ktorý prešiel lobotómiou (a ešte k tomu Američan). Ale desiata a jedenástka séria boli solídne. Dvanásta séria postavená na homosexuálnom zväzku Alana a Waldena bola proste chujovina. A ešte väčšia adopcia toho spratka. Koniec bol taký, že Lorre by si za to "winning" na konci zaslúžil takú kopačku do hlavy, že by to neprežil - tento kokot postavil celý diel na urážaní Sheena v rôznych vtípkoch. Aj jeho Big bang theory je už v prdeli.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

mne serie s kacerem nestojej ani za koukani, letmo sem zahlid asi dve scenky plny trapnyho fekalniho humoru, takze to ani vyhledavat nehodlam. dva a pul chlapa melo jen 8 serii. a big bang jen 2 serie :-)

reich

reich (hodnocení, recenze)

Eržik

Podle mě celé série s Kutcherem stojí za prd. Je tam pár vtipných scének, ale o to se vždy postaral Cryer. Nejvíc mě naštvalo posmívání se Charliemu. Lorre je naprosto vymaštěný a doufám, že neposere TBBT. Konec seriálu je asi jeden z nejhorších, co jsem kdy viděl. Jediný co ukazuje, že se Charlie nikdy nevrátí + tvůrci to udělali, tak že by se na to dalo v budoucnu navázat.

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

indiDan

Ok, na Tebe to zabralo. Na me ne, protoze se skrze obrazovku a divaky trefovali do Charlieho Sheena, vim, ze to neni svatousek, samotnemu se mi na nem dost veci nelibi (to co rika o AA treba), ale tohle od Lorreho nebylo vubec profesionalni, vzdyt si delal legraci i z Charlieho nove show Anger Management... Abych shrnul svuj postoj - Nelibi se mi, ze to Lorre pojal tak osobne a cely dil podle me nevenoval nostalgickemu louceni, ale honeni si ega a zesmesnovani toho druheho. To piano je uplne vedlejsi a vubec nic pro me neznamena, ze ho hodil i na sebe. Vlastne jo, sorry, ze je to snad jediny tvurce, ktery se vesral do posledni sceny sveho serialu... EGO jako prase!

na příspěvěk reagoval reich

Související novinky

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (více)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Z Kalifornie přišla smutná zpráva, ve věku 94 let totiž včera filmový svět opustila americká herečka Cloris Leachman. Zprávu o úmrtí médiím předala její manažerka Juliet Green. Ve filmu se Cloris… (více)

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

30.06.2020

V požehnaném věku osmadevadesáti let opustil filmový svět americký herec, režisér a scénárista Carl Reiner. Zemřel z přirozených příčin v noci z pondělí na úterý ve svém domě v Beverly Hills, jak… (více)

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)

Reklama

Reklama