Horizont události

• Velká Británie Event Horizon (více)

aragonit

Dvě hvězdičky za snahu, nemám rád horory, ale mám rád sci fi, docela béčkové mi přišlo, jak postupně všichni umírali, nuda, nechutnosti, které se ve filmu, vůbec nemuseli objevit.. Navíc mi přišlo, že film vykradá vetřelce, který se mi, ale líbí mnohem více! Na pořádnou scifi co není zároveň nechutný horor si zase budu muset počkat. ()

unYso

Po cca 20 rokoch som sa znova vrátil k tomuto filmu, vzhľadom na to, že som sa ho ako malý bál a nikdy som ho nedopozeral celý. Každopádne, po vzhliadnutí celého diela mám dosť zmiešané pocity. Prvá, približne, polka filmu bola fajn, čitateľná pointa a docela zmysluplný lore. Druha polka stavala na veľa jumpscare-och, ktoré však boli veľmi predvídateľné a dosť nechutných flashbackoch. Taktiež aj niektoré scény začínali byť dosť prehnané až nelogické. No a samotný záver ponúkal viac otázok ako odpovedí, ale to je tak skoro pri každom filme, ktorý sa zahráva s tematikou vesmíru a časopriestoru. Ale musím podotknúť, že je to asi prvý film, pri ktorom som na začiatku neodhadol správne tých, ktorí prežijú. (Teda ak prežili :P). Za mňa 65% ()

Prck4

Moc kvalitní úchylná sranda! Jste li fanoušek hororu co se vám vryje až do kosti doporučuju, nejste-li fanoušek hororových legrácek či preferujete spíše hororové komedie, nedoporučuju tenhle film. Tohle je totiž vrcholné dílo psycho hororu co vás nenechá spát. Ikdyž mě se potom spí docela dobře, všechna ta sranda je čistě vesmírná a vymyšlená :) . ()

Harding164

Velmi silný začátek se zajímavým námětem a skutečně hutnou atmosférou. Ta se však ve druhé třetině, specificky po přesunutí celé posádky na Horizont, rychle vytratí a z filmu je rázem průměrný horror. V poslední třetině se nezmění pouze atmosféra nýbrž i žánr a z hororu se najednou stal akčňák. Mimo příběh film nemá čím oslnit. Vizuálně je to takový průměr a herecké výkony taky nejsou nic zvláštního (a přitom jak Laurence Fishburne tak Sam Neill jsou podle mě velmi dobří herci). Na slabé tři hvězdičky to asi stačí ale víc nedám. ()