Velkej biják

• Česko Děsnej trhák (více)

Příběh nové komedie Velkej biják pojednává o čtyřech ne až tak úplně malých sirotcích – první z nich vychovává kurátor v Louvru (kde slídí také vraždící albín), druhému se podařilo utéct z mexických wrestlingových zápasů, třetí právě jen tak tak přežila útok hadů v letadle a čtvrtý je docela “normální” příslušník “X-mutantí” komunity. Smůlou pronásledované kvarteto navštíví továrnu na čokoládu, kde narazí na kouzelnou skříň, která je přenese do světa jménem Gnarnie. Zde se setkají s trochu pošahaným kapitánem pirátské lodi a několika studenty čarodějnictví a nakonec spojí síly s moudrým, ale nadrženým lvem, aby společně porazili zlou Bílou čarodějnici... Velkej biják je nejnovějším počinem nových králů filmové parodie – Jasona Friedberga a Aarona Seltzera – kteří si tentokrát vzali na mušku ten největší žánr ze všech: hollywoodské velkorozpočtové a speciálními efekty přecpané blockbustery. Poté, co si úspěšně vystřelili z hororů a romantických komedií coby dva z šesti scénáristů filmu Scary Movie: Děsnej biják a scénáristé a režiséři filmu Děsnej doják, se nyní zaměřili na žánr, který dosud zůstal nepovšimnut – letní a podzimní pilíře hollywoodské produkce – a znovu dokázali, že jsou hrdí na to být “jako první druhými”. (oficiální text distributora)

popkec odpad!

Jelikož je film od stejných tvůrců jako "Děsnej doják" očekávál jsem naprostou sra*ku a to jsem také dostal. Trapná, nepovedená ale hlavně nezábávná paradie. Zasmál jsem se asi 3x což je sakra málo. Ruce pryč, jasný odpad ()

smolicek04

Zo začiatku to vyzeralo aspoň trochu zaujímavo ale potom sa to obrátilo na nudný film a bolo to čoraz horšie a horšie.Nič nove len ďalšia trápna komédia ktorá ma za ulohu zosmiešniť naozaj dobre vynikajuce diela,. ()

blackJag

Tohle je opravdu hrozná kejda. Někdo si snad myslí, že na blití je něco směšného? Když vidím někoho blít, blil bych taky. Zdejší herecká skvadra musí mít fakt hluboko do kapes, jinak není možné vysvětlit jejich rozhodnutí vzít práci na takovém shitu. A Davida Carradina, toho už vůbec nechápu, ten skončil obzvláště hrozně (ještě před tím než skončil OBZVLÁŠŤ hrozně). Nedávám kanál díky dvěma povedeným momentům: (1) parodie na MTV Cribs - docela trefně si udělali srandu z vytahování celebrit ve svých nevkusných domech a jejich trapnému představování svých plazmovek a obsahu ledniček (je zajímavé, že většina černých interpretů vždy jako nejzásadnější kousek své dvdtéky ukazuje Scareface :-), na což je tu také přesně poukázáno) a (2) flaška od šampáňa P. Diddimu do kebule. 10% ()

Guzo

Zas až taková katastrofa to není - některý z vtípků mě i rozesmál, tak na jedno zkouknutí proč ne.. ()

Gerret

Tak Epic Movie byl podle mě o trochu víc lepší než Disaster Movie. Tohle mělo aspoň normálnější příběh a sem tam sem se něčemu zasmál, bohužel většina vtípků byla dost trapná. Mě se líbil Borat nebo Jack Svalouš :). Hodnocení 20%. ()

vyfuk

Tato dvojka režisérů už dala mnoho k oblibě. Je jasné že se Scary Movie se nemůže rovnat, ale dal jsem hvězdu protože mám rád humor a ten tady je, ale jak říkám jde o to jaký smysl pro humor kdo má... P.S.: film je v některých částech až neuvěřitelně nechutný (jako u většiny filmů s režií této dvojky). ()

Autogram odpad!

Tvorcovia si povedali, že natočia prvotriedny odpad a aj sa im to podarilo. Pár vtipných momentov to má, ale málo na to, aby to odpad nebol. Aj dobre rozbehnuté situácie sú zakončené vždy trápne, hnusne alebo inak nevhodne a tak ani tú jednu hviezdu nemôžem pridať. ()

P1tr

je to sice menší fekál než byl děsnej doják,ale i tak to nestačí na víc než 1 hvězdu.Má to pár dobrých momentů,které jsou následně pohřbeny nějakým nechutným vtipem.Bohužel ony nechutnosti tvoří 98%filmu,což není vůbec divné uvážíme-li,za jak dlouho od premiér filmů,které Epic movie paroduje tento film vznikl.Na nic lepšího zkrátka nezbyl čas.Další bohužel se vztahuje ke Kal Pennovi,jehož kariéra de pěkně do háje. Po zahulíme uvídíme se potácí od jednoho horšího filmu k druhému.Jako plus lze brát,že ve větším braku než ve Velkym bijáku hrát nemůže.Poslední bohužel vznáším k američanům,kteří na film šly,což má za následek slušné výdělky,takže se tu brzo nejspíše setkáme u házení špíny na další fekální parodii. ()

Jello Biafra odpad!

Primitívna, odpudivá a fekálna záležitosť, ktorej by ste sa nesmiali ani po lobotómii. Jeden z najväčších hnusov, aké som kedy videl. ()

Soweek

Parodie u mě budou mít vždy zelenou, ovšem ne ty odfláknuté. Jediné plus na tomto filmu je Jack Swallows, který krásně napodobil Jacka Sparrowa a to jak pohybově,tak hlasem. Jinak se doopravdy není čemu smát, to "nejlepší" již bylo v traileru. ()

Heraldika odpad!

Po dlouhé době dávám s rozkoší pravý a nefalšovaný ODPAD. Jak se na takové kokotiny dají sehnat peníze, to je mi záhadou. ()

Forsberg11 odpad!

Epic shit... Tvorcovia sa snažili hrať na Scary Movie, no tento "počin" sa im ako sa zdá neskutočne vymkol z pod kontroly a dopadlo to až tak že som ho musel po pár minútach vypnúť. Som sám zvedavý kam až bude siahať toto SOMETHING movie trápne šialenstvo. Ak nechcete absolútne zbytočne stratiť časť života tak to ani len nechytajte do ruky, jeden z najhorších "filmov" aké som kedy videl. Režisérov by mali ukrižovať a dať zožrať vtákom :). ()

BMAJTZ odpad!

Tak tohle je pěkná s*ačka i na poměry filmových parodií. Upřímně nevím co vypíchnout, abych popsal jak je tenhle film neskutečně pošahaný, on je to totiž neskutečný pytel ho*en od prvních minut až do konce. Omlouvám se slabším povahám, ale tohle prostě bez silných slov opravdu okomentovat nejde. Umím si představit, že při natáčení se herci bavili víc než konečný divák, protože ten upřímně trpí jako kráva (bolest asi jako kdyby vám usekli nohu). Tenhle film se dá sledovat jenom pod vlivem silné dávky narkotik a polobezvědomí. Mimochodem absolutně netuším co v tomhle odpadu dělá Kal Penn, který je v branži těchhle komedií sice jako doma, ale zatím si vybíral alespoň (trochu) vtipné kousky. VARUJI NEKOUKAT tenhle film totiž trvale snižuje vaše IQ. ()