willow666

Škoda. Slyšela jsem na tento film mnoho rozdílných názorů a snažila jsem se nemyslet na to, že ho točil právě Aronofsky. Od něj samozřejmě nic než krok směrem k normálu vzhledem k rostoucí popularitě čekat nelze. Ovšem Wrestler je nejen příliš normální, pro mě je dokonce i dost nezáživný, nedotažený a vyčpělý stejně jako jeho hlavní hrdina, i když ho Rourke zahrál na výbornou. ()

Vědma

Film a příběh, který jsme už tisíckrát viděli. Stárnoucí "sportovec", v tomhle případě spíš magor, který se mlátí s ostatními magory a stovky magorů se na to dívají a vidí v tom smysl života a jediný způsob, jak se živit. Proč bych se na tohle měla dívat já? (Tím ovšem nechci říct, že nejsem magor). Ale mimo ring je tenhle příběh i potisící dojímavý, nejvíc Mickey v prodejně lahůdek, ráda bych si od něj koupila vajíčkový salát. Linka s Marisou Tomei mohla být ještě vic propracovaná, je na filmu tím nejlepším.Takže rvát se je víc než žít? Všechny ty hvězdičky jsou pro Mickeyho. ()

Skip

Wrestling je zvláštní sport, dá-li se tedy o sportu vůbec mluvit, a tak jsem byl poněkud v rozpacích, když jsem si film pouštěl. On to byl ale spíš film o člověkua a tím si mě dokázal získat. Z vrcholu se dá padat už jen dolů a tuhle kreaci stárnoucíhho wrestlera zvládl Mickey Rourke na výbornou. ()

Dont

Drama o osudu stárnoucího wrestlera přinášející pro mě překvapivě silný emocionální zážitek. Kdo by řekl, že drama o wrestlingu bude takhle bodovat i v centru Evropy. Jenže ono to není úplně o wrestlingu... Mickey Rourke se dokonale sžil se svou rolí a zahrál to opravdu fantasticky. Nicméně stejně se mi líbila i Marisa Tomei, jejíž výkon je ale trochu v pozadí dominantní role Mickeyho Rourka. Spoiler - souboj v ringu se schůdkama, ostnáčem a sešívačkou už byl i na mě trochu moc, možná to nebylo nutný. Naopak scéna v sámošce byla neskutečně dobrá. A pak samozřejmě ten konec... Hodně dobrý čtyři hvězdy (85%). ()

Aleee89

Film Wrestler jsem kvůli Mickey Rourkeovi a jeho nominaci na Oscara (kterou želbohu neproměnil) chtěla vidět už dávno. Pak z toho nějak sešlo, ale protože je tento snímek vysoko v žebříčcích i sám o sobě, pustila jsem se do něj. Musím hned v úvodu říct, že mi hodně připomínal nedávného Fightera, od něhož jsem taky hodně očekávala, ale který mě nakonec vůbec neuspokojil. Wrestler je podobný případ. První polovinu filmu jsem doslova protrpěla, neboť wrestling mě sledovat opravdu nebaví, ba co víc, sem tam se mi otevíral nůž v kapse. Druhá polovina, kdy nebylo hlavním cílem ukázat ring, ale kdy se pozornost zaměřila spíše na osobní vztahy, byla lepší, přesto mě ten film ale místy dost nudil a rozhodně se nejedná o dílo, ke kterému budu mít potřebu se v budoucnu vracet. Škoda, Mickey byl skvělý. ()

higuain

Wrestling je hrozná šaškárna. Nepochybně dost bolestivá, ale pořád šaškárna. Aronofskymu se přesto o tomto sportu povedlo natočit kvalitní film. A to ani Mickeyho jinak moc nemusím. ()

Fanucci

Aronofsky toto zvládl skvěle a Rourke v hl. roli byl trefa do černého. Přijde mi, že snad ani nemusel hrát...Při závěrečné wrestlingové scéně jsem byl naměkko. Silné a poctivé 4 hvězdy...P.S Po druhém shlédnutí nemůžu jinak než zvednout na 5. Mimořádně působivý film. ()

Mickalle

Klasický příběh člověka který vyměnil "něco" za vztahy s lidmy , přátelé zůstanou v jakémkoliv věku, ta druhá věc většinou ne. Zkouší s tím bojovat, ale vzdá to, kéž by byl takový bojovník v reálném životě, jako byl bojovníkem v ringu. Konec je zajímavej, není podanej na zlatém podnosu, je schovaný pod ním :o) ()

Dubro

Málo originálny námet s originálnym hereckým obsadením. Wrestling síce nemusím a keby v tomto divadle nehral Mickey Rourke, ktorého vidieť obsluhovať v lahôdkach je úplná lahôdka, pričom bonusom je určite aj skvele vybratý exteriér a interiér, film by dokonale zapadol tým istým prachom, aké majú na sebe TV filmy vysielané cez víkend v popoludňajších hodinách. Poctivých a spotených 80%. ()

Eldrick

Emocionálně velmi silný film, ale od Aronofského jsem čekal víc než jen malé, komorní drama, pořád jsem čekal na nějakou režisérskou vychytávku, ta nepřišla. Všichni víme, čeho je Darren schopný, proto jsem trochu zklamán. Na druhou stranu je jasný, že si to Aronofsky natočil tak trochu pro sebe a hlavně pro Mickeyho, pro kterýho je to podaná kamarádská ruka. Tenhle film neni ani tak o postavě, kterou Rourke hraje, ale spíš o Mickeym samotnym. On tu trosku ani moc hrát nemusel, on jí dlouhá léta byl. Oscara si zasloužil jako nikdo. Škoda, přál jsem mu ho. ()

Chrysopras

Je to precizní, zajímavé, smutné, občas vtipné. Mickey je bravurní a dokázal, že prostě umí a utáhne celej film. Prostředí je originální a člověk vidí do pověstné "kuchyně". ALE od filmu, pod kterým je podepsán mistr Aronofsky, jsem přece jen očekával ještě víc. Tenhle pán si totiž posadil latku proklatě vysoko a timhle ji rozhodně nepřeskočil... Nevim jestli je to trochu plochym scénářem, který nabízí zápletky, které už jsme někde jinde viděli snad 1000krát nebo si chtěl odpočinout po náročný Fontáně... Závěrem ale musim vyzdvihnout scény ze supermarketu - jsou luxusní :-) ( 44. KVIFF ) ()

kalap

Celý život žil vo svetle reflektorov umelo milovaný davmi, užival si lesk a slávu, ale zabudol rozdávať ľudské teplo, ktoré mu na staré kolena a po srdcovej príhode, nemal kto vrátiť. Aj keď dokázal vykresať iskierku lásky u svojej dcéry, minulosť sa mu pripomenula a iskierka rýchlo zhasla, aby sa vrátil do arény a skončil svoju karieru s rozorvaným srdcom. Bolo mi ho úprimne ľúto. ()

d-fens

... ak by som nedal plné hodnotenie, mal by som pocit, že hreším proti človeku. Nie proti jednému wrestlerovi, ale proti celému človečenstvu. Pretože v tomto filme je celý jeho osud .... sláva, prach, láska, túžba, vášeň, márnosť ..... niet divu, že v samotnom scenári je spomenutý film "Umučenie Krista"... tá Aronofského paralela mi bola viac ako zrejmá.... a nech to znie akokoľvek rúhavo, tento film ma zrazil na kolená a emocionálne vydrancoval viac, ako Gibsonovo "Umučenie Krista".... a ak "Akadémia" za takéto výkony, ako podali Rourke a Tomei neudeľuje Oscarov, nech páli do prdele... ok, Marisa už jednoho má (a za tanto film by si ho zaslúžila ešte viac ako za Vinnyho), ale Rourke, ten mal zhrabnúť Oscara tak suverénne, ako De Niro za Raging Bull-a ! ()

Vessper

Začátek je skvělý, pak se tempo mírně zpomalý, ale nepřestane bavit a konec, ten je opravdu fantastický. Když jsem viděl Mickeyho leteť do ringu opravdu sem napjatě, mlčky sledoval a dočkal se lepšího závěru, než jsem čekal. Avšak úplně nejlepší na celém filmu je ten úžasný herecký výkon. ()

Lauri

Bez debat plný počet hvězd. Takhle mě už dlouho žádný film emocionálně nerozdupal. Role Rourka, a jeho výkon sám, se pro mě řadí s Jokerem na pomyslný vrchol nejlepších hereckých výkonů, jaké jsem viděla. Jako zlomeného, starého a nemocného bojovníka si nedokážu představit nikoho jiného, než právě Mickeyho. Výborný výkon hlavního hrdiny doplňují krásná Marisa Tomei a velmi přesvědčivá Evan Rachel Wood. Užila jsem si film plnými doušky, poplakala si, zamilovala si ústřední song od Springsteena a v neposlední řadě našla film, který naprosto geniálně splňuje vše, co od filmu očekávám. I na podruhé si odnáším nezapomenutelný a neskutečně silný zážitek. Kdyby si to u mě Dareen nezkazil Fontánou, hned je můj nejuznávanější režisér právě on (právě za Wrestlera a Labuť). A akademikům jen tak opomenutí Rourka neodpustím. Vážně ne. ()

fmash

Ačkoli jsem si k Aronofskymu nevypěstoval žádný výraznější vztah, z jakéhosi důvodu mám tendenci jeho filmy lehce nadhodnocovat. Dokonce i v případě, že si jméno režiséra přečtu až na profilu filmu zde. Je to pro mě trochu překvapivé a nerad bych z toho udělal manýru, ale i Rourkovu uvěřitelně (světe div se) kňourajícímu zápasníkovi jsem nakloněn do té míry, že jsem mu napařil kuli. Uvidíme, jestli to tak bude i napodruhé. 4¾. ()

GILLWANDER

Posledný pokus niečo dosiahnuť. Wrestler je síce nedotiahnutá záležitosť s menšími nedostatkami, no herecky dobre obsadená hlavná rola udržuje negatíva bokom. Ako aj u úspešnejšej Black Swan je Wrestler v znamení vzostupu a nasledovného pádu. Typický Aronofsky. 80% ()

maverick10

Mozna moje prilisny ocekavani od tohoto snimku, zapricinilo to ze me to tolik neoslovilo. To vsem nemeni nic na tom, ze je to paradni film a Mickey Rourke si toho plesouna musi odnest, protoze ja mu to uveril :-) ()

BoredSeal

Nudná blbost ze zajímavého prostředí. Klasický hollywoodský cajdák, který se snaží vyhrát ceny a přízeň kritiky? Jak na to? Prezentujte scény, něco jako antihrdinové v outsiderských zaměstnáních - céčkový wrestler a cynická striptérka ukrývající ve svém srdci sympatie, wrestler porcující sýr v obchoďáku, wrestler bydlící v přívěsu a nemající na nájem, wrestler snažící se získat zpět přízeň svojí dcery v křehkých sentimentálních scénách... Příšerná nuda, možná tak dobrá pro lidi, co viděli příliš málo filmů, aspoň že to nebylo tak intelektuálně neprostupné jako Fontána. Co se týče herců, lze konstatovat, že herecká superstar 80.let (a tehdy byl ještě sexsymbol) Rourke v posledních letech našel role, kde může přesvědčivě hrát se svým obličejem znetvořeným nepovedenou plastickou operací - primitivní mlátička Marv v Sin City a primitivní wrestler ve ... Wrestlerovi. Právníka už ale nikdy hrát nebude, to si pište. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis