BenchPress

Pro mě nejslabší Aronofsky. Wrestler je úplně jiný film než jeho jiné kousky. Vůbec bych nepoznal, že to točil právě Aronofsky. Celý film prakticky stojí na výkonu Mickeyho Rourka, který mi nejdříve do role neseděl, ale pak jsem musel jeho výkonu tleskat. Je to smutný film o stárnoucím wrestlerovi, který zjistí, že moderní svět není nic pro něj. Dříve byl na vrcholu, teď už si ho nikdo nevšímá. A on zjišťuje, o co vše přišel v průběhu jeho wrestlerských let. Je to smutný film, hezky odvyprávěný, ale místy dost nudil. Některé scény celkem zabavily, ale povětšinu času se toho moc ve filmu nedělo. Mickey Rourke je, ale příšerný dělo. Nechtěl bych ho potkat. Wrestling nemám rád a to bude možná u mě kámen úrazu. Proto 3/5 ()

zuzza11

Každý má slabinu i sám velikán Aronofskej :D.... Od Růrka bych čekala víc, takový příběh o dědovi a jeho koníčku... nenadchlo, neohromilo, ba co víc nebavilo :D ()

zdeci

"Is your daughter gothic, punk, or hippie?" "Hmm, I think, she is lesbian!" Ovšem tento dialog se vyvedl, to jsem se nasmál... ()

Domas88

Jelikož jsem fanda wrestlingu, tak jsem se pochopitelně díval, přišlo mi to jako točeno něco na způsob dokumentu, ale mooc dobrý :) ()

lulu37

Trpký smutný príbeh o chlapovi, ktorý sám sebe nevie pomôcť. Ukážka toho, kam až vie dohnať ľudí sláva a opojenie z potlesku. ()

vodkasesemte

Todle je naopak zklamání. To je ten váš wrestler? To jsem vidět snad ani nemusel! Spíš takový rodinný drama, sladák pro zamilovaný! Jinak filmařsky si myslim že dobře zvládnutý. Tak ten konec je legendární! Happyend jak má bejt. Až mě to chytlo za koule. - Nicely slow, easy, oldschool - I can handle it myself… - Maybe Im not need to change. Maybe Im not bad. I just screw it, but have a good time in a bar with some slut and than woke up in her zoo. - Maybe that fuckin monkeys breath should leave to Africa where supposed to be and everything will be allright! - There is no more fixing this. Its broke, permanently (co maj s těma fixama pořád). - Takový divadlo! - Little more. - Little less.. - Lol ()

matolos1

Tieto klasické životné príbehy hviezd, ktorým to už dlhšiu dobu nejde ale sami si to neuvedomujú, nie sú nikdy na škodu. Stráviteľné dialógy, presní herci a umiernená réžia. Kvalitný zážitok, ktorý svojou atmosférou a prostredím dokonale harmonizuje s utrpením hlavnej postavy. ()

solisoli

Skvelý film zo zákulisia Wrestleru s vynikajúcim Mickey Rourkem. Vôbec sa nedá povedať, že aj ostatné herecké postavy neodviedli skvelú prácu. Výborná dramaturgia, scenár a réžia. Veľmi pôsobivo poukázané na zmysel tejto zábavy, súdržnosť bojovníkov a ich manažérov, kde je všetkým jasné jedno a to sú prachy, za určitý druh dobre zahraného divadla zápasníkov. Skvele a citlivo vykreslené postavy a intelekt bojovníkov. Dokonale poukázaný postoj obecenstva a fanúšikov, ktorí boli vo vare, až to normálny človek nedokáže pochopiť. Priznám sa, že ani teraz neviem pochopiť, ako sa dokázali vžívať a veriť v túto frašku, ako skutočný boj. Keby sa jednalo len o 10 ročných divákov, ktorí ešte veria, že Santa Klaus im hádže darčeky dolu komínom, trebars. Ale čo tí ostatní, vekom smerom až k seniorom. ()

BrckoGOS

Film to rozhodně není špatný, podle toho to hodnotím, ale bude mi chvili trvat, než si ho pustím znovu. Mickey Rourke je ale ovšem skvělý!! ()

Fin_429

Dal jsem si ho napodruhé a musím říct, že se mi to po opětovném přehrání líbí ještě víc. Všechno se více zarylo do paměti. Navždy si budu pamatovat úžasný soundtrack od Clinta Mansella. Bylo to něco dokonalého, co si asi budu dokola pouštět na spotify. Perfektní je také ten low budget styl Darrena Aronofskyho, na kterém se i přesto dá neskutečně dobře stavět. Asi jste již pochopili, že je to od teď jeden z mých oblíbených filmů... 10/10 ()

Goldfinger

Velmi silny film, ktery se na profesionalni sportovce diva z jineho uhlu, nez to zname z televize. Kazdopadne Aronofsky ted zatim zadny dalsi projekt rozdelany nema, nicmene Pi, Requiem za sen a Fontana pro nej tvori jakousi trilogii od ktere by se chtel posunout dale. Wrestler byl film, ktery chtel delat jeste kdyz studoval. ()

Jamall

Wrestler je zručně natočená sonda do života stárnoucího zoufalého zápasníka,ze kterého se postupem času stala jen troska.Přišel o rodinu,nezná nic než wrestling.Aronofsky umí pracovat snad s každým tématem.Celý film se nese ve značně pokorné atmosféře a ruční kamera jen přidává na autentičnosti.Závěrečný proslov alá Rocky mi sedl a řekl bych,že to nejsou jen slova " Rama " ,ale i samotného Mickeyho Rourka,který zahrál životní roli.Skvělé herecké výkony podali i obě dvě hlavní protagonistky.Bohužel se nemůžu zbavit pocitu,že jsme tohle už vlastně viděli několikrát. ()

Dvorik

Zdejší 5* hodnocení opravdu nechápu. Čekal jsem trochu něco jiného. Děj byl opravdu hodně slabej. Kamera byla zvláštní, nevěděl jsem jestli se mi to líbí nebo hnusí. Dávám slabé 4*. ()

ElFifo

Po formální stránce nemám výhrad. Bohužel pro tento snímek bych od režiséra nesporných kvalit Darrena Aronofskyho čekal nějaké hlubší téma. Ano snímek na několika místech opravdu zasáhne a trefí do černého, ale rozhodně člověka nevezme, nesežvejká a nevyplivne v němém úžasu, jak jsem tomu byl u předchozích filmů DA zvyklý. Možná je to tím pro mne nezáživným tématem, ale nevidím žádný důvod pro repete což kvalita 5* snímků zaručuje. Promiň Darrene , ale tentokrát je to "jen" za 4*. ()

FincherD.

Velmi, velmi silná, a to nejen skrze muskulaturu wrestlerů, exkurze( většinu záběrů jsme totiž jakoby v pátách hlavního hrdiny) do života bývalého profesionálního wrestlera. Děj je sice předvídatelný, ale ona někdy až voyerská kamera člověka přímo vtáhne do víru dění, a tím jen umocní silný prožitek všech situací, wrestlingových matchů a parádního hereckého představení M.Rourkea!!! Takže RAM JAM, RAM JAM! Snad bude takových filmových zážitků v roce 2009 více. ()

gu-staff

No včera jsem si dal tenhle filmek, protože masáž, která se na mně ze všech stran hrnula o tom, jak je to sqělý a úžasný, a ten Rourke, a vůbec...Asi v půlce filmu jsem si říkal, že jde o další silně nadhodnocenou obyčejnou one man story, kterou všichni vyzdvihují kvůli Aronofskýmu, protože to je cool režisér, a že kromě Rourkeho a Marisy (který oba JSOU úžasný) není na co koukat, a jak tomu dám stěží tři hvězdy, a jak to celý jede na Rockyovskym schématu, plnym patosu, nevzdávání se, a podobnejch sraček....Potom se ve filmu (nebo ve mně) něco zlomilo, a já začal hrozně moc sympatizovat s Randym, jehož život stojí fakt za hovno, nikdo ho nechce, a to jediný co může dělat, má zakázaný, a jak se mu to v hlavě pere, a neví co s tim, snaží se kohokoliv přesvědčit, aby s ním byl, a všechno se mu hroutí pod těma jeho prackama. A na konci to všechno krásně zapadne dohromady, ale trochu jinak, než je klasický hollywoodský klišé, a v tu ránu jsem měl spíš problém, abych rovnou nenapsal pětihvězdičkovej komentář plnej superlativů. Takže jsem si to nechal uležet přes noc, a dávám čtyři. Je to krásnej, komorní příběh z prostředí, který já osobně nesnášim (wrestling je podle mně fakt kravina), ale to prostředí je spíš využitý k tomu, aby líp vystihlo psychologii hlavního hrdiny. Takže jestli se stejně jako já bojíte filmu plnýho nahranej trapnejch wrestlingovejch zápasů osvalenejch oblud, který dělaj jako že se perou, tak se nebojte, o tomhle ten film fakt není. 85%. P.S. Jako Rourke bych chtěl v jeho věku vypadat taky, ale jelikož tak nevypadám ani dneska, bojim se, že to neklapne. Ten má těžkej život (a že v jeho případě jde v civilním životě o dost těžkej kousek) přímo vyrytej do ksichtu. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis