Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ****

  Nekomplikované a příjemná klasika, která znamenala filmový start série filmů o létajícím muži v plášti. Rozhodně staromódní a autoři se ke konci nevyhnou brutální scenáristické kličce, která film trochu změní v usměvavou pohádku...(10.7.2004)

 • monolog
  *****

  Jedna z nejlepších komiksových adaptací, jaké byly natočeny. Ne možná tak temná a atmosférická jako Batman s Michaelem Keatonem nebo tak akční jako první X-meni nebo tak béčkový převedení jako Flash Gordon nebo tak detailní jako Sin city. Ale rozhodně jedno z nejzábavnějších. I když je to akčňárna, tak je to vlastně i pohádka a rodinný film. Neznám člověka, kterýho by to aspoň nezaujalo, když to viděl. Navíc spousta dobrých herců a příjemná výprava a triky nejen na svou dobu. Zajímavej a zábavnej příběh, dobrá zápletka. To že je to delší nijak neškodí, aspoň se člověk o Supermanovi dozví trochu víc.(21.2.2006)

 • MM_Ramone
  ***

  V tomto filme z roku 1978 ožil jeden z najpopulárnejších amerických komiksových hrdinov - Superman. Mimozemšťan zo zaniknutej planéty Krypton, čo vyrástol na Zemi, na farme v blízkosti mestečka Smallville. Keď dospel odišiel do veľkomesta Metropolis, kde sa popri novinárskej práci venuje najmä pomoci miestnym obyvateľom. Jeho nadľudská sila a schopnosti ho predurčujú na boj proti zločinu. Je to rýdzo kladný hrdina. Je tak ochotný, pozitívny a gentlemanský až je trapný. Hlavne tá jeho nesmelá, platonická láska ku svojej kolegyni Lois Laneovej robí z neho ukážkového blba. ***(7.1.2015)

 • Stegr
  ****

  80%(7.2.2008)

 • xxmartinxx
  ****

  Spíš roztomilé než dobré, ale tak proč ne. I dnes se na to rád podívám a užiju si přinejmenším Hackmanovy hlášky.(9.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace