Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Spíš roztomilé než dobré, ale tak proč ne. I dnes se na to rád podívám a užiju si přinejmenším Hackmanovy hlášky.(9.12.2009)

 • Stegr
  ****

  80%(7.2.2008)

 • Galadriel
  ***

  Pěkná pohádka a tím klady vcelku končí...(2.3.2006)

 • choze
  *****

  Stačí výkřik "Děkujeme, Supermane!" a malému klukovi ve mě běhá mráz po zádech a tetelí se blahem, o scénách jako je pád Lois Lane z havarované helikoptéry nebo zoufalstvím šílený Superman letící obrátit směr otáčení Země a tím i tok času ani nemluvím.... Film, který si ze sebe umí vystřelit, ale zároveň udělal tlustou čáru za lacinými campy komiksovkami a la šedesátkový BATMAN a od kterého se odpíchly všechny další velkorozpočtové komiksárny beroucí své hrdiny aspoň trochu vážně. Superepický příběh, superepická hudba, super akční scény, proměnlivá úroveň triků, humor a definitivně super obsazení a herecké výkony, hlavně Reeves a Kidder. A ultimátní romantika.(3.3.2003)

 • Tosim
  *****

  Filmy o hrdinech mám rád, se superhrdiny je to ještě lepší. Navíc se mi líbí jemný humor, který scénáristé David Newman a Robert Benton rozvedli už dříve ve filmu Co dál, doktore? No a navrch jsem si koupil DVD, kompletně restaurované a s vystřiženými scénami a asi jsem se zamiloval :-) Zkrátka a dobře, když Superman říká Lois, že Peter Pan létal s dětmi v pohádkcáh a my víme, že se vlastně na pohádku díváme, nevadí nám to...teda aspoň mě ne.(5.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace