FanOfMovies

Klasická Jamesova komedie. Příběh sice není nějak superoriginální, ale pokud se chcete zasmát s přáteli, tak je to skvělá volba. Začátek sice pochmurný a trošku nudný, ale postupně se to stále zlepšuje a do filmu se dostává stále více světla. Příjemný oddechový film. ()

Montmorency

Konečně po sérii ptákovin se K.Jamesovi povedl docela slušný film, no není to úplně košer, ale když si vzpomenu na Policajta ze sámošky nebo Dilema, tak je to pokrok :-) ()

Aresko123 odpad!

Stupidna debilina ako jeden tlsty profesor porazi po tyzdni treningu v ringu super bojovnika........ milion krat natocene a nicim prekvapive...... ()

BestRanger

Výborná komédia zo začiatku s výborným humorom, dobrými hercami a zaživnym príbehom.No postupne to už bolo len to iste dookola. ()

Thomrius

Nechápu tu ostatní komenty... film mě naprosto dostal a úplně vtáhl do děje, ani chvilku jsem nezaváhal, nenudil se... film je humorný, napínavý a plný pěkných překvapení. Jsem maximálně spokojen! Pro ostatní remcaly... přestaňte tu špinit dobrý film a běžte radši napsat nebo zrežírovat vlastní film, můžete se předvést. 5* + ()

Laslo

Ja som sa bavil. Vtipná, svieža komédia pre celú rodinu. Kevin James i Salma Hayek (vo svojich rokoch) boli výborní. Malo to nápad, spád i tú správnu "šťavu". Možno ste videli podobné scény v iných filmoch, ale tu to bolo namixované skvele. Odporúčam. ()

positivity odpad!

No pri pozeraní tohoto filmu som sa naozaj hanbil! To je grc, nechápem ako niečo takéto môže niekto vôbec vypustiť medzi ľudí! Och... ()

JerryPilsen

Totální oddechovka u které se dá vypnout.Absurdita zápletky působí více než vtipně a to co se na příběh nabalí stojí za to. ()

APLSMLS

Na tenhle typ a úroveň filmu dokonce nadprůměr, v pubertě bych to asi žral - ale pořád je to jen to, co to je. ()

Dr.Marek

Výbornej film! Párkrát mě nečekaně rozchechtal, což u dnešních filmů považuju spíš za zázrak. Kevin James je prostě řízek, je to takovej Big Lebowski v normálním životě. A kdo píše, že je nereálný, aby tlustoprd vyhrál MMA, ať se podívá, kolík tlustoprdů bez vyrýsovanejch svalů už vyhrálo UFC (třeba Roy Big County Nelson, nebo další tady https://youtu.be/6T2xg-LTxp4). Bomba film, jak pro bojovníky, tak oddechovej. A Salma Hayek tomu dodává bezva punc :) bez ní by to nebylo ono ()

peproch

Tenhle film byste měli brát jen sportovně, relaxačně a s předpřipraveným úsměvem. Opravdu ukazuje jistou mizérii středoškolství, motivací děcek a učitelů, švindlů a sólismu uvnitř institucí. Zároveň ona akce doposud nanicovatého učitele biologie, jak zachránit hudební klub, získat nádhernou kolegyni a vzpomenout na svou dávnou talentovanost v zápase, ta stojí z azfilmování a Kevin James je moooc fajn. A fandíte mu. Bavte se. ()