poster

Nevinné lži (TV seriál)

Drama

Česko, 2013, 13x72 min

Hrají:

Aňa Geislerová, Tomáš Pavelka, Roman Luknár, Daniela Kolářová, Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner, Jiří Langmajer, Ondřej Malý, Michal Dlouhý, Lukáš Vaculík, Simona Babčáková, Ester Geislerová, Nela Boudová, Petra Hřebíčková, Michal Suchánek, Martin Hofmann, Tereza Brodská, Tereza Voříšková, Marek Taclík, Pavel Liška, Vojtěch Machuta, Jan Vaši, Vanda Hybnerová, Hynek Čermák, Lucie Žáčková, Jan Plouhar, Pavla Beretová, Luboš Veselý, Martin Finger, Lubor Šplíchal, Petra Špalková, Iva Janžurová, Dagmar Veškrnová-Havlová, Veronika Freimanová, Ondřej Vetchý, Tomáš Hanák, Luděk Munzar, Zuzana Čapková, Vanda Károlyi Konečná, Sabina Remundová, Miroslav Krobot, Anežka Rusevová, Ivana Uhlířová, Barbora Poláková, Jana Švandová, Karel Zima, Jarmil Škvrna, Otmar Brancuzský, Hynek Chmelař, Sandra Černodrinská, Nataša Gáčová, Tomáš Jeřábek, Taťjana Medvecká, Gabriela Míčová, Martin Müller, Helena Plecháčková, Ilona Semrádová, Milan Slepička, Kamil Švejda, Markéta Tannerová, Richard Zevel, Barbora Kodetová, Renata Drösslerová, Veronika Kubařová, Jana Pidrmanová, Magdaléna Sidonová, Vladimír Javorský, Martin Myšička, Pavel Ponocný, Jáchym Novotný, Daniela Choděrová, Filip Čapka, Matěj Hádek, Stanislav Majer, Tomáš Měcháček, Zuzana Onufráková, Pavel Rímský, Zuzana Volavá, Agáta Zimová, Sára Voříšková, Vojtěch Kotek, Michal Malátný, Jan Rejžek, Michal Prokop, Petr Stach, Jitka Asterová, Kristýna Šmatláková, Zdeněk Piškula, Karel Heřmánek ml., Tomáš Materna, Jiří Schwarz, Daniel Svoboda, Marie Spurná, Anna Ribanská, Andrea Daňková, Dennis Kinski, Kato, Pavlína Jíšová, Kryštof Hádek, Jaroslav Plesl, David Máj, Vlastina Svátková, Pavel Batěk, David Steigerwald, Martin Zahálka, Jiří Wohanka, Vladimír Šmicer, Marta Dancingerová, Zdeněk Suchý, Tomáš Turek, Veronika Petrová, Milan Kolek, Matyáš Svoboda, Roman Zach, Regina Rázlová, Jiří Lábus, Petra Nesvačilová, Lenka Termerová, Lenka Vlasáková, Leoš Noha, Marek Daniel, Hana Vagnerová, Jiří Vyorálek, Jana Preissová, Jan Zadražil, Pavel Nový, Lenka Krobotová, Jan Hájek, Martin Trnavský, Johana Matoušková, Adrian Jastraban, Kryštof Rímský, Robert Vano, Denisa Barešová, Renata Drössler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  ***

  Viděl jsem díl s Langošem jak přijde o práci - díl Druhý dech. Hypotéka jako dělo, obr haus, děti soukromá škola, členství v golf klubu - prostě pohoda... Ale jen do doby než přijdete o místo a solidní příjem, který umožňoval takovéhle žití... V tu chvíli se roztočí spirála neuhrazených pohledávek, exekuce, dno... Až potud byl film velmi uvěřitelný a šel z něj až děs - vyjma některých nepochopitelných kroků Langmajera. Ale co, blbci mezi námi jsou což a to i na manažerských postech, tak proč ne. Být to v reálu skončí to asi těžkým nárazem pro celou rodinu, přehodnocením hodnot i nezbytností nutných k životu. Bohužel v polovině, tedy v tom nejhorším se film změní v pohádku o odpuštění a novém začátku a marmeládě... Za tenhle díl je to za tři jablka a opravdu nevím, zda ještě budu mít potřebu v neděli večer koukat zrovna na tuto sérii. * * *(11.3.2013)

 • Venda
  *****

  1.díl - Pod hladinou: 70%, 2.díl - Lež má rozbité auto: 80%, 3.díl - Druhý dech: 80%, 4.díl - Hvězdička: 30%, 5.díl - Klukovina: 60%, 6.díl - Chromozom: 90%, 7.díl - Čistá práce: 60%, 8.díl - Byl lásky čas: 80%.(16.4.2013)

 • Laxik

  Pod hladinou: 65%... humor na pět hvězd. Postavy mají v humorných složkách filmu tak úžasný nadhled, že vás to hned odrovná. Příběh tuctový, ale solidně odehraný. Nejsem ale cílovým divákem, takže mě berte s rezervou. Na příští díl se asi nepodívám, i když jako substituce souběžně vysílané Superstar to nemá chybu.(24.2.2013)

 • hrona
  ****

  Česká televize opět vydala mimořádnou sérii. Nevím, proč zde na portále je rozdělena každá pitomina pod různé názvy a samostatné hodnocení, a cyklus, který míchá několik možných žánrů, režisérů a herců je spojen pod jedním: Tak tedy se přidám k ostatním a rozdělím zde: Pod hladinou - ****, , Lež má rozbité auto - ****, Druhý dech - *****, Hvězdička - ***, Klukovina-*****, Chromozom- ***, Zrádce - ****, Vedlejší příznaky - *****, Na dně skleničky - *****, Byl lásky čas - ****, Čistá práce - **(30.3.2013)

 • paascha
  ***

  Na bídu veřejnoprávní straky je tohle mimořádný počin. Všechny díly jsou koukatelné, nudí jen trochu a snaží se zaujmout i jinak, než jen vypichováním titulkových problémů: cigán, buzík, lezba, násilí... Kéž by všechno z ČT mělo aspoň takovouto kvalitu(7.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace