Nadějný boxer Monroe Hutchen (Wesley Snipes) byl odsouzen k doživotnímu trestu, který si odpykává v přísně střeženém vězení Sweetwateru. Právě tam ovšem přichází jako vězeň i úřadující mistr světa v těžké váze George Ranař Chambers (Ving Rhames). Ten nesnese jakékoli pomyšlení, že by mohl být někdo lepší než on, a Monroea napadne. V připravovaném zápase půjde o hodně. Zvlášť, když jsou v sázce i peněz a svoboda. (Magic Box)

Hanys_

Wesley Snipes je na svém písečku neporazitelný, ale když k němu do basy nastoupí nový vězeň (shodou náhod mistr světa), bude muset sakra zabrat, aby si tu svou neporazitelnost udržel. Mohla z toho být kultovka (která se asi i tak stala, ale nejspíš až díky těm dvěma pokračováním), ale ty mizerně natočené souboje a trapné flashbacky, dělají z Undisputed spíš frašku. 4/10 ()

Miller

Mám rád patos a klišé americkejch filmů, nevadí mi devadesátkovej feel, ale čeho je moc, toho je příliš. Z posledních 10 minut jsem fakt chcípal smíchy. 65 % ()

Paldiny

Stará škola Walter Hill vs. väzenská arénovka dopadla nadmieru vydarene. Nijak prevratný príbeh o arogantnom boxerovi Chambersovi, ktorého kroky pre obvinenie zo znásilnenia vedú do chladnej cely je i napriek minimu akcie natočený pútavo a pravidelnými flashbackmi osviežujúco. Prispieva tomu tiež pestré herecké obsadenie, kde Wesley Snipes v roli väzenského šampióna boduje sympatiami, fuckujúci Peter Falk zas vyšinutosťou, k tomu zarytými zásadami a namyslený chrapúň Ving Rhames nepredvídateľným chovaním. Dokonca aj mnou obzvlášť nevyhľadávaný rap k špinavej atmosfére celkom pasuje, čo summa summarum značí vydarený štart série, ktorú hlavné slovo ešte len čaká. ()

lucijelucije

Původně jsem chtěla shlédnout úplně jiný film, ale tak nakonec taky celkem v pohodě podívaná. Sebestřednost je lidská snaha něčeho dosáhnout a tady je krásně ukázané, že jenom dobré ego nestačí k tomu, aby byl vítěz, vítězem. Nevím jestli je tento film odvařený, ale zase Wesley je můj hrdina =). ()

Kopin

Překvapivě nejslabší díl série. Sice asi nejreálnější (v porovnání s létajícíma terminátorama z 2ky a 3ky), ale nikterak chytlavé, nudné a fádní. Málo se bojuje, hodně se kecá a to je ve filmu o vězenských mlátičkách celkem problém. ()

dezert odpad!

Totálně špatnej film bez jedinýho nápadu, s mizernou režií, Vingem Rhamesem, kterej vypadá tak na 45 než na 35, s neskutečně špatně udělanými zápasy, příběh tam ani není...teda je, ale je tak chatrnej, že skoro není poznat, Wesley Snipes má míň vět než Schwarzengger v Terminátorovi, a do toho všeho si staví čínskej domek z párátek a mudruje na samotce, když přitom vypadá, že neumí do pěti napočítat. What the ass?! Jediný, co za něco stálo, byl monolog Petera Falka o nemoci jeho ženy. Ale ta jedna parádní minuta to nevytáhne na 1*. Taky ještě byly všechny postavy bez charakteru, každá scéná končí blikancema, který jsou pro smích a Walter Hill už neumí točit. Naplivat na tuhle totální sračku. ()

JK-Stinger

Průměrný boxérský snímek trochu netradičně vězeňském prostředí. Oba hlavní herce mám rád, takže proč ne, celkem jsem se i bavil. Největším přínosem je ale rozjezd příběhu a stanovení prostředí pro následující pokračování. ()

KOZEL84

Za Vinga Rhamese zvedám na 4.Jeho postava neuvěřitelně arogantního zkurvysyna mě bavila mnohem víc,než nemastný Snipes.Tenhle film jinak sice ničím nepřekvapí,ale rozhodně se u něj nenudím. ()

wakeup

Film o boxu, ktery se o box vubec nezajima. Ale prislo mi, ze to neni na skodu. Nez abych koukal na zapasy, nebo se ucil boxerske taktiky, pohltil me pribeh dvou chlapu. Jeden je mozna nepravem odsouzeny, ale vzhledem k jeho prilis sebevedome povaze se tomu jen tezko veri. Druhy umlatil milence sve zeny, ale za to jinak pusobi mile a klidne. Coz je taky trochu paradox. Takze komu fandit?:) Ikdyz je po prvni tretine jasne, kdo vyhraje, Rhames se mi libil, a pan Falk byl skvelej. ()

Zalost

Dosti průměrný, ale na druhou stranu ani nijak výrazně špatný film o boxerském zápasu ve vězení. Snipes měl se svým výrazem "bad motherfucker" úspěch v Bladeovi, kam sedl, ale neměl by ho používat všude, sem určitě nepatřil. Ving Rhames byl na druhou stranu dobrý, potěšil i Peter Falk v menší roli. ()

Dement

Je to dobré boxerské béčko z vězeňského prostředí. Nic víc, nic míň. A v tomto případě -dobré- musíte vztáhnout na písmeno B. ()

CrazyLom

Značně průměrný snímek bez jakýchkoliv inovací nebo překvapení, zato s nepříliš přesvědčivým Wesley Snipesem. Nenudil jsem se, ale podruhé film vidět nemusím. ()

DHDV

Žádný zázrak to není. Ale nepatří to úplně do nejhorších filmů (spíše bych to zařadil do zbytečných filmů). Klasická příběhová linie a klasicky se tvářící se Snipes. Nevím kde je chyba, ale ve scénáři rozhodně ne. Jelikož jsem viděl spoustu dražších patosů s horším scénářem… ()

J. T. Kirk

Průměrná akční prkotina. Wesley je dobrý, ale i tak to není žádná sláva.. Pokud od toho čekáte víc než jen tuctovou podívanou, tak budete nejspíš hodně zklamaní, ale protože jsem nečekal nic víc tak průměr je akorát. ()

Hapretor

Dva filmy v jednom. Jeden o boxu - nebo spíš o jednom zápase v boxu a druhý o vězení - nebo spíš o tom, co se dá dělat ve vězení. Modely baráčků a lodiček, které "Snipes" tak umě vyrobil z párátek, mě prostě neobměkčily. Je to jen samé kecání a nudné oddalování konce, ve kterém je stejně hned jasné, že to vyhraje Snipes, protože Rhames tady hraje toho namyšlenýho kokota. ()

Rathalos

V ramci tohto zanru sa fakt jedna o vydareny film s tematikou boxu vo vazenskom prostredi s dobrymi hereckymi vykonmi,Wesley Snipes este v dobrej forme...:-) ()

darkreider

Objektívne je to asi len na tie tri, ale prihodím ešte jednu subjektívnu. Síce je to veľa dejového balastu ale aspoň to má hlavu a pätu. A keď už sa cez tú konverzačku dostane až k záverečnému ringu, tak ten boj stojí za to. Vata miestami nudila aj mňa neustálym flashbackovým opakovaním, ale po záverečných titulkoch mám spokojný pocit. PS: Som rád, že na konci nebola žiadna umelá dráma, kedy hlavný hrdina dostáva kapky, ale keď si predstaví nejakého majstra Jodu, tak sa postaví a víťazoslávne vyhrá. Tu to proste pekne vyplynulo z boja. ()