Nadějný boxer Monroe Hutchen (Wesley Snipes) byl odsouzen k doživotnímu trestu, který si odpykává v přísně střeženém vězení Sweetwateru. Právě tam ovšem přichází jako vězeň i úřadující mistr světa v těžké váze George Ranař Chambers (Ving Rhames). Ten nesnese jakékoli pomyšlení, že by mohl být někdo lepší než on, a Monroea napadne. V připravovaném zápase půjde o hodně. Zvlášť, když jsou v sázce i peněz a svoboda. (Magic Box)

cerbygerby

Jako druhý jsem tedy shlédl první díl, nijak na sebe nenavazujou, takže v tom nebyl žádný problém, ale musím říct že ta dvojka se mi líbila o dost víc, takže proto tady dám jen 3* ... a hurá na třetí díl :) ()

Jeand´Boa

Je to vlastně určitá srdcová záležitost, ve které jistě několik chyb bude...a bude jich vlastně víc, pokud nám půjde jen o to vidět dva chlapíky, co se mlátí do kebule...pokud nám o to nepůjde a budeme to brát jako příběh, který svede do jednoho ringu dva bijce, u kterých vlastně není komu fandit, neboť oba jsou poměrně namyšlenými protivy, pak si to jako čistou oddychovou podívanou můžeme i užít... ()

Lord Fuck

Parádní boxerská podívaná se super nápadem vkládání titulků. Sem rád že na úkor Wesleyho si zde zahrál Ving svoji one man show. Walter Hill to skvěle vymyslel a ještě líp natočil-a ta hudba! ()

E lan

Vcelku dobré dílko, přesně šité do televizního vysílání. Jednoduchý ale docela originální příběh, slušné herecké výkony... Asi nemá cenu jít více do detailu, ale tenhle film neurazí. ()

Jaxx84

Všechno kromě závěrečného boje je v Undisputed skvělé. Zajímavý (i když nepříliš silný) příběh, charakterově celkem propracované postavy, drsná hudba...Jenže. Závěrečný box ve stylu Rocky v černém je naprosto trapný. Věří snad dnes ještě někdo tomu, že boxer schytá přes 50 direktů na hlavu od 100kg těžkého borce a dál si vesele běhá po ringu? To už raději uvěřím Power Rangers než tomuto...i přesto ale dávám 3/5* za jinak dobře natočený film. ()

Thrain

Vězeňské boxerské drama. Neporažený mistr světa v těžké váze George Ranař Chambers (Ving Rhames) je odsouzen a putuje do vězení. Zde však zjistí, že s jeho titulem to nemusí být tak jednoznačné jak se na první pohled zdá. Věznice má také svého miláčka, rovněž neporaženého boxera Monroe Hutchena (Wesley Snipes). Už od první chvíle kdy se střetnou, se vše schyluje k rozhodujícímu souboji. Zvítězí horkokrevný Chambers anebo poklidný Hutchen? 72% ()

Likan7

Esence průměrnosti. A přitom si dokážu představit, že dostat látku někdo ambicióznější a modernější, dopadlo by to mnohem lépe. Takový Creed by mohl vyprávět. Neporazitelný nemá skvělý příběh, nemá dobrý herce (jen Snipes ve svý nenucený roli vypadá ok, narozdíl od Rhamese a Falka, kteří jsou spíš k smíchu), dobrou kameru nebo scénář (ten je dokonce příšerný). Přesto všechno ale mohl být skvělý film, kdyby se v něm víc boxovalo. Máte film o dvou boxerech, kteří se ve finále mají utkat proti sobě a za 90 minut vidíte dva zápasy v boxu! Ten finální a úvodní, což je zoufale málo, protože na to budete koukat jen z důvodu, že doufáte, že si ty lidi budou dávat po držce. Nebudou. Většinou se tu řeší nezajímavý věci, který by Walter Hill chtěl stočit na sociální rovinu a příběhem o lidech ve vězení a jejich osudy (jinak nevím proč nám je dáváno co kdo udělal), jenže na tohle prostě není dobrý režisér a nemá dobrý herce. Dokoukáte to, to jo, jenže se Vám to za měsíc vypaří z hlavy. Sám jsem si to pustil jen proto, že pokračování mají skoro až kultovní pověst. ()

AlexDLarge

Vcelku průměrný film, který povyšují minimálně o třídu víš herecké výkony. Příběh až nápadně připomíná Mikea Tysona. P.S.: Peter Falk je opravdu nezapomenutelný herec. ()

Aress

Davam 4 hvezdy je kvuli tomu ze to KAMERAMANI posrali pri tom poslednim zapase.Jinak Wesley je muj FAVORIT herec takze kazdej jeho film je pro me na 100 hvezd ()

Doomer

Vezensky box, zavreny sampion proti vezenske boxerske legende trochu si vypujcili s pribehu a postavy M.Tysona kazdopadne boxerske sceny jsou hodne dobre (nesrovnatelne lepsi nez Rocky ktery boxuje s rukama dole) ()

kolik27

Drobet mi to přijde nemastné neslané, ale něco málo do sebe tam je. Vyrýsovaná těla při boxu a pěkné rány z vězeňského prostředí. Pro určitý typ diváka dobrý film. ()

L3G1ON4R

Pěkná mláticí podívaná, co jiného by člověk od dvou borců ve věznici taky čekal, s ponaučením.. né vždy je totiž mistrovský titul oprávněný. Stejně tak né vždy vypadá vše, jak se zdá ve skutečnosti... ()

Boudyy

Po prvním shlédnutí jsem byl znuděn a trochu zklamán. Po druhém už mám z filmu lepší dojem, mám pocit, že mě víc bavil, i když jsem věděl, jak dopadne. Ústřední dvojice "neporazitelných" je fajn, Snipes mě v této roli potěšil. Také obsazení Petera Falka (budiž mu země lehká) mi udělalo radost. Rozhodující mač, který se odehrává dle opravdu zajímavých pravidel, však byl opět krapet nereálný. Co na tom, vždyť je to film. ()

kubilov

Neporazitelný je pouze jen velmi slabé napodobování Rockyho, Hurikána v ringu a podobných filmů, avšak s neurčeným cílem. Boxerské souboje nejsou úplně marný, ale žádná extra třída to taky není, podobných filmů jsou spousty. Ovšem tím úplně nejslabším na celém filmu je špatná, jak se říká, kaše okolo celého toho zápasení. Naprosto nelogické chování postav a na to, že má Wesley Snipes ve vězení díky svému divokému životu svůj druhý domov nepředvedl nic moc ze svého kdysi poměrně kvalitního hereckého umění, to však naopak Ving Rhymes alespoň trochu vyrovnává. Přestože je jeho postava vykreslena veskrze záporně, má v sobě jisté kouzlo. Bohužel všechny klady zabíjí příliš rozvláčné tempo, třesoucí se kamera a neschopnost nijak jinak zaujmout než jen zápasy. Neporazitelný tak pro mě zůstává jedním z řady nevýrazných dramat z prostředí vězení. ()

Guran

Herci mi přišli fajn, ale příběh a zpracování se šílenou muzikou mi nepřišli vhod. Přípravy na boxerský zápas mi přípomínaly Rockyho 4 a navíc už od začátku filmu divák může tušit, kdo zápas vyhraje. Od půlky mě film nebavil a přetočil jsem ho nakonec a nemýlil jsem se a vyhrál ten, kterého jsem typoval. Film vlastně nenabízí nic nového. Boxerská rivalita, vězení, nepřátelství, to už tu bylo tolikrát, ale zas nejhorší pocit z tohoto snímku nemám, ikdyž jsem čekal rozhodně víc. ()