Nadějný boxer Monroe Hutchen (Wesley Snipes) byl odsouzen k doživotnímu trestu, který si odpykává v přísně střeženém vězení Sweetwateru. Právě tam ovšem přichází jako vězeň i úřadující mistr světa v těžké váze George Ranař Chambers (Ving Rhames). Ten nesnese jakékoli pomyšlení, že by mohl být někdo lepší než on, a Monroea napadne. V připravovaném zápase půjde o hodně. Zvlášť, když jsou v sázce i peněz a svoboda. (Magic Box)

raptorrr

Vezenskemu ringu vladne nemilosrdne na dozivoti odsouzeny vrah (Wesley Snipes), dokud si svuj trest nezacne odpykavat novy vezen...boxersky sampion v tezke vaze (vzdy spolehlivy Ving Rhames). Jen mirne nadprumerny boxersky film. ()

Kity162

celý film mi přijde vlastně o ničem... a když už se člověk zaměří na detaily, aby aspoň z něčeho měl požitek, tak výsledek je snad ještě horší. ()

campix

Bylo zaděláno na opravdu zajímavý boxerský snímek s trošku tím existencionálním nádechem, jenže Neporazitelný je čisté béčko. Herecké obsazení vypadalo docela slibně, ale tak nějaká zapadá do výsledného patosu. Box nedostává tolik prostoru a když ano, tak vypadá hodně uměle. Rány neucítíte a vydávají opravdu divný zvuk. Celkově po zvukové stránce velký propadák. Jediné co se mi líbilo byly vždy titulky u jednotlivých postav při úvodu do děje. ()

Juto

Dva súbory žánrov sa spájajú (klišé a všetky) vo filme, ktorý má málo obsahu, ale len toľko energie a štýlu, aby vytvoril chvíľkovu zábavu. 5/10 ()

emo

Pripadá mi to ako z produkcie Hallmarku. V pohode herci, slušne natočené, ale scenár je trošku naivný...Hlavnou postavou je skôr Rhames ako Snipes, ale oboch svojim výkonom s prehľadom zatieni Peter Falk. Už len kvôli posledne menovanému sa to vyplatí vidieť. ()

WolfR

Solidní souboje a Ving Rhames a Wesley Snipes jako dva bijci dobří, ale jinak velmi obyčejné, 3 hvězdy. ()

majo25

Slušná akčná dráma so zaujímavým hereckým obsadením. Ale Snipesa hravo dáva dole Rhames, ktorý ako by sa tv tej roli našiel. Falk buď už bral vtedy všetko, alebo poriadne klesol. Inak si to neviem vysvetliť. Boxérske súboje sú na úrovni, aj keď je ešte vždy jasne vidno rozdiel medzi filmom a reálom. Krytie rukavicami existuje iba v malej miere a súperi sa takmer vždy zasiahnu. Akýto protipól oproti reálu, kde krytie je na prvom mieste a polocica úderov letí mimo. Ale oproti minulosti je to aj tak znateľný posun vpred. Záver je predvídateľný vďaka samotnému názvu, preto by som radšej volil názov 'Neporazený', nie 'Neporaziteľný'. ()

SeanLSD

Tento absolútne plytký a až k neuvereniu priamy scenár urežíroval Hill so sebe vlastným štýlom a suverenitou, ktorá je priam nepochopiteľná, keďže varil totálne a čisto len a len z vody. Nápad by sa napriek svojej primitívnosti na celkom slušné béčko zmôcť mohol, ale Waltera už asi predsa len celé tie roky s púštnymi westernami trochu zmohli. Lacnú kostru do akej-takej pozerateľnosti vyťahujú iba charizmy hlavných predstaviteľov - ale aj tu bol Ving Rhames trochu príliš hulvátsky a Wesley Snipes trochu príliš flegmatický. Z letargie ma prebudila až záverečná márovačka - tí dvaja si asi príliš často a dosť nahlas púšťali Eyes of the Tiger . . ()

tom88

Nejde o žiaden Million Dollar Baby, Rocky ani o Cindarella Man.Je to iba malý, hlúpučký filmík z vezenského prostredia, kde sa raz za pol roka koná zápas v boxe. Snipes a Rhames tento podpriemerný filmík vytiahli na priemerný oddychový film, ktorý na jedno pozretie určite neurazí. Ja som sa nenudil, skôr som sa celkom dobre bavil. 60% ()

okkac

Takové suché s vlastně jen jedním pořádným fightem a to je ten finální. Ten na začátku je moc krátký. Zbytek filmu je jen klasické klišé vězeňských filmů. ()

Nivenx

Hlavní zápletka filmu je hodně obyčejná a i styl natáčení je klasický, bez něčeho neočekávaného. Průměrná zábava. ()

Sfinkter

Oddychová vězeňská mlátička, kde porovnává neporazitelný mukl Snipes s úřadujícím mistrem světa své síly. Odsouzený šampion mi hodně připomínal Tysona a závěrečný fight je až na málo pohybu borců natočený poměrně realisticky. Svižný filmek, s chutí se vrhnu na pokračování. ()

Lachtaan

Možná nejhůře hodnocený film série, pro mě však jediný kvalitní a v rámci sportovního dramatu zajímavý. Ti, kteří uznávají Scotta Adkinse jako herce, asi cosi nemají v hlavě v pořádku. Kdyby se Wesley upsal všem čtyřem částem, byla by to akční řežba, kterou bych si oblíbil. Po zkušenostech s oběma pokračováními se Scottem, rovnou zavrhuji příležitost podívat se na loňskou čtyřku. ()

MiCM

Špičkový a výjimečný film o boxu ve vězení. Není tady žádný kladný a záporný hrdina, jen dva boxeři z různých prostředí.. Wesley Snipes ve špičkové. troufl bych si říct životní formě.. Super! ()

lennyd

Ve vězení je nuda, zvlášť ve věznici v Sweetwateru. A aby se vězni neunudili k smrti a neměly roupy, jsou zde pořádány boxerské zápasy, včetně mezivězeňských turnajů. Vítězem většiny zápasů je Monroe Hutchen (Wesley Snipes), který si zde odpykává doživotní trest, a kterého všichni uznávají jako nekorunovaného krále. Ale když do vězení přichází mistr světa v těžké váze, George Chambers (Ving Rhames), odsouzený za znásilnění, je jasné, že tito dva na sebe brzy narazí (i v ringu). A v zápase půjde o hodně ... Musím říct, že upoutávka slibovala hodně. Boxerské zápasy, navíc mezi Wesley Snipesem a Ving Rhamesem, to vše mě na film příjemně naladilo. Realita ale bylo trochu jiná - většinu filmu se o vlastním boxu jen mluví, a záaps je tu z bídou jeden, a to ještě jen aby se neřeklo. Oba hlavní hrdinové se snaží přitáhnout pozornost na sebe, ale zívajícího diváka zaujme snad jen nevšední role Petera "Colomba" Falka. Je to bída pane Waltere Hille, opravdu bída .. ()

Maki89

hmm, tento film som videl uz dakedy davno, no vela som si nepamatal, tak prisiel na rad znova.... namet velmi dobry, no bolo to dost odflaknute... sceny v klietke podla mna dost zle natocene, ta kamera bola proste nanic... vsetka omacka okolo za vela nestala, aj ked take sa od podobneho filmu ani ocakavat nedalo.. herecke vykony nic moc, nezachranil to ani Wesley, ktoreho mam osobne velmi rad vdaka serii Blade... akokolvek rad by som dal viac - nemozem... 6/10 ()

Brain-D

Hodně drsnej negerskej film o dvou těžcích drsňácích zavřených ve vězeních. Velmi tupé, ale drsné a celkem zábavné. :) ()

zdenny

Film, který celkem nápadně kopíruje část života Mike Tysona. Zde si scénář snově pohrál s myšlenkou, že by bylo dobré, kdyby se na světě našel amatérský, zcela zapomenutý boxer, který dokáže porazit slavného a zprofanovaného profesionálního boxera. Dobré herecké výkony a charismatický Wesley Snipes. Vynikající scéna byla ta s Peterem Falkem, když vysvětlovat řediteli věznice, že zápas se uskuteční stůj co stůj a vůbec nezáleží na tom, zda jej ředitel povolí, či nikoliv. Takto nějak se "přemlouvají" i někteří politikové. U nás si ale myslím, že je moc přemlouvat není třeba. ()