Nadějný boxer Monroe Hutchen (Wesley Snipes) byl odsouzen k doživotnímu trestu, který si odpykává v přísně střeženém vězení Sweetwateru. Právě tam ovšem přichází jako vězeň i úřadující mistr světa v těžké váze George Ranař Chambers (Ving Rhames). Ten nesnese jakékoli pomyšlení, že by mohl být někdo lepší než on, a Monroea napadne. V připravovaném zápase půjde o hodně. Zvlášť, když jsou v sázce i peněz a svoboda. (Magic Box)

Brano

Veľmi nudný a nezaujímavý film z väzenského prostredia na tému boxu. Oproti dvojke a trojke ho označím za prepadák. Pár bojových scén ušlo, ale inač je to samé klíše bez zážitku. Herecké obsadenie slabé a nevýrazne. Ving Rhames sa mi tu vôbec nehodil. Samotný námet o majstrovi sveta v ťažkej váhe, ktorý sa dostal do väzenia, kde vyzval tunajšieho šampióna ma nebavilo. Veľmi nezáživný film. /45%/ ()

henrycruel

Čekal jsem že to bude lepší! Film má strašně nezáživný děj... Nebýt těch boxerských soubojů, tak by to pro mě byl totální propadák! ()

Nathaniell

Nestává se zas tak často, že další díly předčí ten první. Většinou si přece jasně řekneme: "Ale oproti jedničce, hele, na tu to už nemá..." No.. Tak přesně tak to tady není: Ving Rhames hraje asi toho nejtupějšího idiota ve svém životě, zatímco Wesley Snipes je jeden ze dvou důvodů, proč dát hvězdu, pokud se tak rozhodnete. Peter Falk byl vlastně ještě zajímavější. Tak, ano, jeho měli napsat do hlavní role. Další Snipes a třetí Rhames v roli debilla. Celkově je postava George Ranaře Chamverse celý film trnem v oku. Chová se nelogicky a iracionálně. SPOILERY: S tím jak přistupoval ke všem muklům, by se zápasu reálně nedožil. Jak sejmeš boxera? Kopneš ho do koulí. To on nevyblokuje. Navíc mě jeho "charakter" utvrdil v tom, že obvinění, za které je ve vězení, skutečně spáchal. Nedávalo to smysl. V jednu chvíli ví přesně, co ženská chce a jak se chovat, pak se zase chová jako idiot... Jako by jeho roli napsali dva lidé: Myslitel a magor. Ten druhý víc. Každopádně ve filmu uvidíte spoustu dat zbytečně, poslechnete si pár zajímavých hlášek a zaplať ďábel, že to trvá jenom hodinu a půl. :-) Za (teoretickou) snahu, ale taky za to, čím je Neporazitelný III, dávám 2*. ()

Hemlock

Skvělý nápad, ale někdo to pořádně pokurvil a to je škoda. Kombinace bojového sportu a vězeňského prostředí slibovala pořádnou jízdu, bohužel to byla nuda. Snipes se do role ústřední postavy vraha vžil celkem přesvědčivě, nicméně zvolit za jeho soupeře vyžraného a neforemného Rhamese, který má představovat arogantního mistra světa těžké váhy byl opravdu krok vedle. Navíc ten box, co předvedli, byl úplně bez náboje, žádný pot, žádná krev, žádné otoky a to se valili hlava nehlava... No a hudba?? Těžko říct, jestli tam vůbec nějaká byla, jelikož jsem si ji nevybavil ani bezprostředně po skončení filmu, no snad nikoho neurazím, ale za mě na hovno. ()

Blazis34

Neporazitelný Wesley Snipes alias Monroe versus jeho protivník Ving Rhames neboli Ranař. To je hlavní náplň toho filmu. Od začátku bylo až moc jasné, co se zde uděje a jak to asi dopadne. To mi trochu kazilo požitek, že už jsem tušil jak to dopadne. Přesto boj to nebyl špatný, ale nic více. Film byl jen o jedné bitce. Za tu dávám 45% - dvě hvězdy. ()

Via

Není neporazitelný jako neporazitelný... neříkám, že by se to nedalo natočit lépe, ale bavila jsem se... a až na zápasy, které fakt asi nemusím, tréninky v pohodě a řeči kolem, tak to byl dobrý film o světě, který bohužel funguje podle určitých "nepsaných" pravidel, těžko ho lze nabourat, ale přece jenom pár lidí může vidět, jak se skutečně věc má... O dvou lidech, boxerech, jejich životech, o tom, že není vše tak jednoduché... a též o tom, jak se krásně zabavit ve vězení a nenechat se rozhodit ;) ()

Formanovec

Fakt nuda!! Tenhle film šel udělat o několik tříd lépe, je to škoda mohlo to být aspon kvalitní béčko na dlouhé večery.. neni. ()

maldoror16

Co tohle jako mělo být?.. ploché, nudné, bez chuti a dojmu, škoda slov.. Příběh průměrný, ale děsivě podaný, a postavy buď nudné (Snipes, Studi, Rooker ad.) nebo vyloženě otravné (Rhames, Falk, Stevens ad.)...ztráta času, která undipusted 2 a 3 (což jsou obrovské hitovky) nesahá ani po palec u nohy. 20% ()

yangzhening

Peter Falk v nigga fight filmíku? Škoda ho. Film sám v rámci omezenosti svého žánru, který mám bůhvíproč rád, ok. Nic světoborného snímek nepřinesl. ()

Odpocivadlo

Väčšinou to býva tak že dvojka je horšia ako jednotka a o trojke ani nehovorím. No v Neporaziteľnou je to presne naopak, toto je slabé B- čkove, dvojka je o dosť lepšia a trojka akoby si nepamätala jednotku. Isac Florentine tomu dal nový nádych, a myslím že Hill si to tiež všimol. 50% ()

Bercuss

Nuda, vážně obrovská nuda, tam kde sem se u pokračování bavil, jsem zde kroutil jen očima, jak moc americký, debilní a o ničem to může být. Za celý film zde vidíme jen dva boxerské souboje a opět jsem nucen říct: NUDA! I můj oblíbenec Peter Falk mě zde vyloženě iritoval! Třeba tomu hodně pomohl č. dabing, ale pochybuju. Nebyl nejhorší, nejhorší byly drsný americký keci o tom, jak je život nefér! Hned bych hochy poslal do Ruska za Scottem, ať jim ukáže pořádnej krim. Ale když nad tím vlastně tak přemýšlím, jedno pozitivum tenhle film doopravdy má a to že sem na něj koukal až jako na poslední, páč tahle série má opravdu velmi vzestupnou tendenci! ()

Chema4

Hill sa nechal počuť, že pri undisputed sa inšpiroval škandálom Mika Tysona, a prišlo mu zaujímavé napísať film, kde by slávny boxerista, skončil vo väzení. Toto zistenie ma nahlodalo natoľko, že som musel konečne vidieť prvú časť tejto obľúbenej franšízy, a to aj napriek tomu, že sa filmom s boxerským kontextom snažím vyhýbať. Moje očakávania ale undisputed nesplnil. Chýbalo mi hlbšie vykreslenie postáv Hutchen/Chambers a väčšia rivalita medzi nimi. Retrospektívy nudné, otravné, a úplne zbytočné, a finálny očakávaný súboj dvoch neporaziteľných bez emočný, pravdepodobne kvôli tomu, že som sa so žiadnou postavou bližšie nestotožnil, a bolo mi vlastne jedno, kto vyhrá. ()

Anaheim

Tuctový film, jehož konec celkový pohled na film ještě zhorší. A myslim si, že kamera a střih by mohly taky být mnohem lepší. Hlavně v závěrečné části filmu. Pro mě nezáživný a moc obyčejný. ()

Pavlosos

Celkem pěkné vězeňské drama s dobrým hereckým obsazením, poukazující na fakt, že i ten nejlepší boxer může prohrát. Průběh filmu je fajn a ujde, Snipes a Rhames to tu slušně vedou, Peter Falk jako mafiánský děda taky dobrej, ALE TY SOUBOJE!!!!! TO JE NEJVĚTŠÍ HUMUS Z CELÝHO FILMU!!!! Jinak si to nedokážu vysvětlit a nechápu, proč kameraman skoro vůbec nechodil po ringu, ale za vězni, takže bylo piču vidět a jen sem tam udělal pohled shora, ale takovej, že jste zase nic neviděli. Ale jako start jinak velice úspěšné série dobrý, nečekal jsem takový výsledek. 70% ()

rytir1

Vynikající výkon Falka, oblíbený Wes. Film ničí spíše kecalové a jeho pokračování než jeho kvalita. Tu má. ()