Batman navždy

Navždy Batman

Batman navždy

Akční / Fantasy / Krimi / Rodinný

USA, 1995, 121 min

Výborné, další můj oblíbený ..(28.5.2008)

• Gilmour93

Nedělní Studio Kamarád připomínající křiklavé kulisy korespondující s kabaretní atmosférou Gothamu, do toho tradičně se pitvořící exhibicionista Carrey, který jako by jen přešel z placu Masky a Bruce Wayne s charismatem sklenice na zubní protézu rodinného sluhy Alfréda.. Proč po tomto vložili producenti důvěru pro natočení (nakonec ještě horšího) Batmana a Robina opět do rukou Schumachera skýtá tolik otazníků, kolik jich má Hádankář na svém zeleném oblečku. Za tyto dva filmy si Joeli zasloužíš ustřihnout závěsy v ložnici a každou noc až nadosmrti svítit do okna reflektorem s netopýřím motivem..(2.8.2010)

Dříve můj nejoblíbenější díl, dneska již jen průměr se skvělými záporáky. Dokonce i výměna Batmana se podařilo, na Kilmera nikdo nemá, ta role mu dokonale sedne. Ale chybí tomu šmrnc a temnota předchozích dílů, mluvím i o úchylnosti, která se tu už pohybuje mimo můj vkus. 60%(31.7.2006)

• sepp

Nic nez americka popcornova zabava bez smrncu. Nuda...(6.9.2003)

• sud

Val Kilmer je jako Batman nevýrazný, Chris O'Donnell zcela do počtu, temná atmosféra je ta tam a barevná šílenost ji konkurovat nedokáže. Pouze krása Nicole Kidman a duo záporáků Tommyho Lee Jonese a (především) Jima Carreyho z toho dělá koukatelnou záležitost. 40%.(28.7.2006)

• - Jedným z kandidátov na réžiu bol Sam Raimi. (classic)

• - O roli Batmana projevil zájem i Christian Bale. (Karlos80)

• - Speciálně pro tento film nazpívala známa skupina U2 skladbu "Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me". (Mr.Critic)