poster

Batman navždy

 • USA

  Batman Forever

 • Slovensko

  Batman navždy

 • Slovensko

  Navždy Batman

Akční / Fantasy / Krimi / Rodinný

USA, 1995, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  **

  Nedělní Studio Kamarád připomínající křiklavé kulisy korespondující s kabaretní atmosférou Gothamu, do toho tradičně se pitvořící exhibicionista Carrey, který jako by jen přešel z placu Masky a Bruce Wayne s charismatem sklenice na zubní protézu rodinného sluhy Alfréda.. Proč po tomto vložili producenti důvěru pro natočení (nakonec ještě horšího) Batmana a Robina opět do rukou Schumachera skýtá tolik otazníků, kolik jich má Hádankář na svém zeleném oblečku. Za tyto dva filmy si Joeli zasloužíš ustřihnout závěsy v ložnici a každou noc až nadosmrti svítit do okna reflektorem s netopýřím motivem..(2.8.2010)

 • Melies
  odpad!

  0 / 10 Batman navždy? To znie ako vyhrážka!!! Val Kilmer má k Batmanovi asi tak blízko ako ja k Dolly Buster, Chris O'Donnel je vtieravý jak opalovací krém (heh, to sa mi podarilo, že opalovací krém, ha-ha-ha!!!), Tommy Lee Jones musel byť na dne, inak si neviem vysvetliť čo tu robí, Jim Carey má gumeý xicht a Kidmanová sa zjavne ešte len hľadala (našťastie sa už našla). Scenárista sa asi bavil bezmyšlienkovitým klikaním do klávesnice a potom to omylom poslal do Hollywoodu (mne sa to stáva pomerne často) a Schumacher potvrdil pravidlo, že výška rozpočtu je v jeho prípade nepriamo úmerná kvalite výsledného filmu. Dúfam, že ďalší diel dopadne lepšie, pretože keby bol opak pravdou, museli by americký cenzori zaviesť novú kategóriu, XXXXX - len pre ľudí starších ako 150 rokov, farboslepých, prípadne celkom slepých, hluchých, mentálne zaostalých a v pokročilom štádiu rozkladu (už to musí smrdieť). PS: Keď sa môj komentár tvorcov filmu nejak dotkol, dobre im tak!!!(24.2.2005)

 • MM_Ramone
  ***

  Prihodili sa tu dve kategorické zmeny oproti prvým dvom častiam. Za prvé to bola zmena režiséra. Po snovom vizualistovi Timovi Burtonovi sa tento krát réžie chopil skúsený Joel Schumacher. Za druhé je tu nová tvár pod maskou Batmana - Val Kilmer. Ten myslím celkom dobre nahradil Michaela Keatona, ktorý hral v prvých dieloch. To však nemôžem tvrdiť o Schumacherovej réžii. V tomto filmovom žánre za Burtonom viditeľne zaostáva. Veľmi dobre sa tu predviedol Jim Carrey v zápornéj úlohe pána Hádankára. "Batman navždy" ***(29.1.2008)

 • RHK
  ***

  Nejslabší z rodu Batmanů. Hádankář šílenec Jima Carreyho byl jasně nejvýraznějším hercem (sladká Nicol ať promine), s nejlepšími kostýmy, ale jeho herecký projev plný pitvoření a přehrávání mi prostě nikdy nesedne. Ostatní byli herecky dost nevýrazní - "padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina" - a oproti prvnímu filmovému Batmanovi a Jokerovi vysloveně slabí. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=oGytaGTK7j8(8.3.2010)

 • Xmilden
  **

  V době kdy jsem ještě zdaleka nebyl natolik vyzrálý filmový divák se mi tento díl docela dost líbil. V součastnosti shledávám Batmana navždy jako totální průser. Po výborném druhém díle přichází otočka o 180° a začnou se dít věci. Místo temné atmosféry, pochmurného Gothamu, všude blikají neony a celé se to nese v takovém tom bombastickém americkém stylu. Zastavil bych se krátce u herců. Dřeva: Chris O'Donnell, zbytečně otravná postava Nicole Kidman a nesympatický Batman Val Kilmera (jsem rád že již v dalších dílech se o něm neuvažovalo). Two-face taky není kdovíjak zázračný v podání Tommy Lee Jonese a tak jediná postava, která obstojí je skvělý Jim Carrey, který si z filmu udělal komedii sobě šitou na míru. Film mě moc nebavil a ta psychologická rovina, ve které se Batman obviňuje ze smrti svých rodičů nevypadá zrovna věrohodně. 40%(7.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace