Batman navždy

Navždy Batman

Akční / Fantasy / Krimi / Rodinný

USA, 1995, 121 min

• viperblade

Po době temna přišla doba... komedie? Stupidity? Batman Forever je spíše hodně bláznivou komedií, než film o jednom hrdinovi, který ochraňuje Gotham City. A to říkám jako člověk, který v životě nedržel komiks v ruce, takže to není tak, že by zrovna Batman byl má nedotknutelná modla. Jediná pozitiva tohoto dílu spočívají v mladé Nicole Kidman a Carreymu, který byť hraje hodně na hraně přehrávání, je alespoň zábavný a zajímavý charakter. Tommy Lee Jones jako Two-Face je obrovská chyba v castingu (a to říkám s hodně velkou úctou k této legendě) do té role se totiž naprosto nehodil, na mě působil až rušivě. Upřímně nechápu, jak Joelovi bylo dovoleno udělat pokračování. 40 %.(30.7.2014)

Nejslabší z rodu Batmanů. Hádankář šílenec Jima Carreyho byl jasně nejvýraznějším hercem (sladká Nicol ať promine), s nejlepšími kostýmy, ale jeho herecký projev plný pitvoření a přehrávání mi prostě nikdy nesedne. Ostatní byli herecky dost nevýrazní - "padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina" - a oproti prvnímu filmovému Batmanovi a Jokerovi vysloveně slabí. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=oGytaGTK7j8(8.3.2010)

A víte kdo je Batman ? Já jsem Batman!!! (( ::(18.11.2005)

Rozpočet $100miliónovTržby USA $184,031,112Tržby Celosvetovo $336,531,112/55%/(10.6.2005)

• bestlama

Nemusím Keatona, ale Val Kilmer jako Batman? Tak to ne ... Prostě si tam představuju toho nesympatického Keatona ...(20.5.2009)