Unhappily Ever After

(TV seriál)
Komedie
USA, 1995, 100x30 min

Mark J. Levin

Geoff Pierson, Kevin Connolly, Nikki Cox, Justin Berfield, Bobcat Goldthwait, Christina Moore, Kristanna Loken, Wendy Benson-Landes, Sarah Lancaster, Pat Crawford Brown, (více)

Americký komediálny seriál, dej ktorého sa sústreďuje okolo jednej disfunkčnej americkej rodinky. Hlavnou postavou je otec rodiny Jack Malloy (Geoffrey Pierson), ktorý je obklopený svojou "milujúcou" rodinkou: nevernou a večne nespokojnou ženou Jennie (Stephanie Hodge), krásnou a egocentrickou dcérou Tiffany (Nikki Cox), natvrdlým a neschopným synom Ryanom (Kevin Connolly) a najmladším a večne zanedbávaným synom Rossom (Justin Berfield). Jack z nich zošalie až do takej miery, že sa utiahne do pivnice, kde vedie dlhé debaty o zmysle života so svojím plyšovým zajacom menom Mr. Floppy (Bob Goldthwait). Ich dialógy sú plné satiry, drsného humoru a narážok na popkultúru. (Nekrofil)

anderson

V nemecky hovoriacich krajinách je tento sitkom kultom a dovolím si tvrdiť, že by sa ním stal aj u nás. Lenže to by v našich TV nesmeli byť diletanti. A o čo ide ? Hlava jednej "bundovskej" rodinky trpí duševnou poruchou, ktorá sa prejavuje tak, že príliš často trávi voľný čas v suteréne, kde komunikuje s akýmsi plyšovým zajacom/psom (???), ktorý predstavuje jeho duševné alter ego. A hlášky toho zajacopsa, schovajú do vrecka aj legendárneho ALFa. :-) (3.3.2009) ()