200 cigaret

200 Cigarettes

Komedie / Drama

USA, 1999, 101 min

Co mě na filmu nejvíc zaujalo je ten název, jelikož stále marně přemýšlím, proč se to jmenuje 200 cigaret :) Film je natřískaný skvělými herci a Courtney Love mi sem skvěle sedla :) Kdo byl pro mě ale absolutně nejlepší byla postava Monicy, která skvěle šílela, že na její silvestrovský večírek v její přítomnosti téměř nikdo nepřišel a ona se nervovala stále víc a víc :D Debata o sexu, dále o vztazích, různé styly života, hysterická blondýnka, skvělý taxikář a výborný závěrečný výčet, jak to celé nakonec skončilo - perličky na konec :) Je to fajn, ale nic extra :)(22.3.2015)

• Radiq

Ale jo, dalo se, taková celkem blbost, ale takovy celkem mistama vtipny. Člověk tam pozná hodně známejch tváří. 80. léta z toho dejchnou snad jenom někdy, ale stejně to je smrad, takže nevadi. Viděl jsem to teď podruhé a skoro nic z toho poprvé jsem si nepamatoval. A i přesto mě to celkem bavilo. Bavilo mě to tak za dvě hvězdičky...(6.3.2010)

Príjemný americký nezávislý filmík, ktorý je ale tak nevýrazný, že zabíja všetok svoj potenciál stať sa kultovým a obľúbencom klubových divákov. O dej tu až tak nejde, nám skôr ide o tú identifikáciu hercov, ktorí sa v priebehu ďalšieho desaťročia stali slávnymi a o tých niekoľko fajn dialógov a postrehov. Pokiaľ máte radi filmy s množstvom postáv a mikropríbehov, nemali by ste byť sklamaní.(9.1.2013)

Pro mě dost zajímavý film. Nevím čím si mě získal ale docela mě okouzlil. Byl něčím jiný než ostatní filmy které vídáme v kinech nebo televizích. Ben a Casey byli ve filmu sví a zajímaví, to mě bavilo. Příběh byl tak trochu ulítlí tak se člověk zasmál. Courtney Love mi celý příjemný pocit z filmu rušila, ale jinak mě takto snímek vyhovoval.(14.7.2011)

Kdo neprožil mládí pachtěním se po nicneříkajících večírcích, klubech a diskotékách plných nejrůznějších individuí a zoufalců nepochopí. A nemusí to být nutně East Side Village. Moře chlastu, snaha zaujmout za každou cenu někoho obstojně vyhlížejícího (s pokročilou hodinou a vzrůstajícím počtem promile v krvi klidně kohokoli kdo nezvrací a alespoň trochu artikuluje) a cigarety. Hodně cigaret! Za příjemné herecké výkony, výroky a zábavný flashback do mládí s lehce nakyslou příchutí 4 hvězdičky.(15.1.2010)