poster

200 cigaret

 • USA

  200 Cigarettes

Komedie / Drama

USA, 1999, 101 min

 • Pavlínka9
  ***

  Co mě na filmu nejvíc zaujalo je ten název, jelikož stále marně přemýšlím, proč se to jmenuje 200 cigaret :) Film je natřískaný skvělými herci a Courtney Love mi sem skvěle sedla :) Kdo byl pro mě ale absolutně nejlepší byla postava Monicy, která skvěle šílela, že na její silvestrovský večírek v její přítomnosti téměř nikdo nepřišel a ona se nervovala stále víc a víc :D Debata o sexu, dále o vztazích, různé styly života, hysterická blondýnka, skvělý taxikář a výborný závěrečný výčet, jak to celé nakonec skončilo - perličky na konec :) Je to fajn, ale nic extra :)(22.3.2015)

 • src
  **

  Film klasickeho strihu: nekolik mladych lidi smeruje na predem urcene misto (v nasem pripade na silvestrovske "mejdlo"), pricemz se predtim jejich osudy ruzne protinaji a komplikuji (kvuli lasce, jak jinak), aby se vse na konci vyresilo. Obehrane schema by nebylo na skodu, kdyby postavy s vetsim prostorem nebyly extremne hystericke a nesnesitelne (Rudd, Love), urvane a pitome (Hudson) ci nablble (zbytek) a postavy s mensim prostorem nebyly uplne neviditelne (Garofalo, Diaz). Obsazeni skvele, provedeni spatne.(14.1.2004)

 • josieaddms
  ***

  Pro mě dost zajímavý film. Nevím čím si mě získal ale docela mě okouzlil. Byl něčím jiný než ostatní filmy které vídáme v kinech nebo televizích. Ben a Casey byli ve filmu sví a zajímaví, to mě bavilo. Příběh byl tak trochu ulítlí tak se člověk zasmál. Courtney Love mi celý příjemný pocit z filmu rušila, ale jinak mě takto snímek vyhovoval.(14.7.2011)

 • Radiq
  **

  Ale jo, dalo se, taková celkem blbost, ale takovy celkem mistama vtipny. Člověk tam pozná hodně známejch tváří. 80. léta z toho dejchnou snad jenom někdy, ale stejně to je smrad, takže nevadi. Viděl jsem to teď podruhé a skoro nic z toho poprvé jsem si nepamatoval. A i přesto mě to celkem bavilo. Bavilo mě to tak za dvě hvězdičky...(6.3.2010)

 • missteeque
  ****

  Tenhle film mi dělal společnost o Silvestrovském osamělém večeru roku 2003 a já ho zbožňuju a viděla jsem ho několikrát. Scény jsou vtipné a herci božští, hlavně Paul Rudd jako tragéd roku a Cassey Affleck jako pankáč, hledající lásku. Celým filmem provází jedna postava v podobě vyhuleného taxikáře v podání Davea Chappelleho. A nezapomenutelná hláška Courtney Love, která by si dala ještě nějaký čuráky... buráky :) chvíli jsem jí podezřívala, že je doopravdy sjetá a možná že taky jo !!(9.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace