200 cigaret

200 Cigarettes

Komedie / Drama

USA, 1999, 101 min

Co mě na filmu nejvíc zaujalo je ten název, jelikož stále marně přemýšlím, proč se to jmenuje 200 cigaret :) Film je natřískaný skvělými herci a Courtney Love mi sem skvěle sedla :) Kdo byl pro mě ale absolutně nejlepší byla postava Monicy, která skvěle šílela, že na její silvestrovský večírek v její přítomnosti téměř nikdo nepřišel a ona se nervovala stále víc a víc :D Debata o sexu, dále o vztazích, různé styly života, hysterická blondýnka, skvělý taxikář a výborný závěrečný výčet, jak to celé nakonec skončilo - perličky na konec :) Je to fajn, ale nic extra :)(22.3.2015)

• src

Film klasickeho strihu: nekolik mladych lidi smeruje na predem urcene misto (v nasem pripade na silvestrovske "mejdlo"), pricemz se predtim jejich osudy ruzne protinaji a komplikuji (kvuli lasce, jak jinak), aby se vse na konci vyresilo. Obehrane schema by nebylo na skodu, kdyby postavy s vetsim prostorem nebyly extremne hystericke a nesnesitelne (Rudd, Love), urvane a pitome (Hudson) ci nablble (zbytek) a postavy s mensim prostorem nebyly uplne neviditelne (Garofalo, Diaz). Obsazeni skvele, provedeni spatne.(14.1.2004)

Pro mě dost zajímavý film. Nevím čím si mě získal ale docela mě okouzlil. Byl něčím jiný než ostatní filmy které vídáme v kinech nebo televizích. Ben a Casey byli ve filmu sví a zajímaví, to mě bavilo. Příběh byl tak trochu ulítlí tak se člověk zasmál. Courtney Love mi celý příjemný pocit z filmu rušila, ale jinak mě takto snímek vyhovoval.(14.7.2011)

• Radiq

Ale jo, dalo se, taková celkem blbost, ale takovy celkem mistama vtipny. Člověk tam pozná hodně známejch tváří. 80. léta z toho dejchnou snad jenom někdy, ale stejně to je smrad, takže nevadi. Viděl jsem to teď podruhé a skoro nic z toho poprvé jsem si nepamatoval. A i přesto mě to celkem bavilo. Bavilo mě to tak za dvě hvězdičky...(6.3.2010)

Tenhle film mi dělal společnost o Silvestrovském osamělém večeru roku 2003 a já ho zbožňuju a viděla jsem ho několikrát. Scény jsou vtipné a herci božští, hlavně Paul Rudd jako tragéd roku a Cassey Affleck jako pankáč, hledající lásku. Celým filmem provází jedna postava v podobě vyhuleného taxikáře v podání Davea Chappelleho. A nezapomenutelná hláška Courtney Love, která by si dala ještě nějaký čuráky... buráky :) chvíli jsem jí podezřívala, že je doopravdy sjetá a možná že taky jo !!(9.1.2013)