Den poté

• USA The Day After Tomorrow (více)

CageDepp

Po prvním zkouknutí se mi tohle docela líbilo, ale nechal jsem průměrný hodnocení a až po druhým zkouknutí dám víc, ale to jsem se splet, protože nechápu, co se mi na tomhle dřív tak líbilo. Nechám radši původní hodnocení jinak bych moch jít pod průměr za takovou americkou kravinu. Už to radši vidět nikdy nechci. Jediný co je na tom dobrý, jak všechno zmrzne. ()

Trevor

Tento štýl filmov skrátka môžem a prírodné katastrofy skrátka na plátno či do televízie občas patria, aj keď nie vždy ponúknu dokonalý príbeh. ()

dom156

Příběh o dění, které by se klidně mohlo stát současným generacím, ne jen v tak krátkém a drastickém měřítku. Lehce mi to připomíná film 2012. Ze všeho nejvíc vyzdvihnu veškeré vizuální efekty, které vzhledem k roku natočení snímku (2004) jsou na velmi vysoké úrovni, tomu také odpovídá rozpočet. Bohužel opět zde máme úplně zbytečné postavy a lidské příběhy, které v katastrofickém filmu jsou spíše na obtíž a nikoho (teda mě) vůbec nezajímají. Hodnotím průměrně. ()

Brennos

"Jen jestli si z toho lidstvo vezme ponaučení." Těžko objektivně hodnotit, je to prostě čirá zábava se spoustou hloupostí (a vyumělkovanosti), kde se stačí nechat unášet audiovizuální stránkou filmu a příjemně uvolnit mozkové závity. Ale proč ne! Dost bylo Římanů a upírobijců, pokud hledáte absolutní oddychovku bez většího hluchého místa (= něco, co by vyloženě rušilo relaxaci), je tu Den poté. Asi začínám ulítávat na popcornovky. Fuj! Efekty nezklamou ani nepřekvapí, digitální vlci jsou roztomilí... a nebýt malinko slabší prostřední části, neměl bych snad ani co vytknout. Just relax! ()

Aleee89

Poprvé jsme z filmu nic moc neměla, ale na podruhé se můj dojem vylepšil. Filmaři si pohrávali se zajímavou myšlenkou. Teď sice nereálnou, ale v budoucnu? Kdo ví... Líbily se mi efekty, ale na druhou stranu na nich tvůrci až moc staví. Příběh docela dobrý, ale tohle i tak patří mezi ty normální a nevybočující katastrofické filmy. ()

Eldrick

Emmerichu, když už z nás chceš dělat blbce, tak to dělej aspoň vtipně - jako tvůj kolega Verhoeven! Trikově velmi přesvědčivé, ale ukrutně nudné a trapně patriotistické. ()

Sheldra

Na Emmericha to ujde - je to hovadina, ale aspoň u toho šedé buňky mozkové netrpí tolik, jako u ostatních filmů tohoto homonkula. Za efekty a snaživé herce dávám 50%. ()

Petroff

Myslim, že jde o ten film, kdy zanikne civilizace a prakticky vymře lidstvo ... a nějakej senátor, či co... nazuje sněžnice a běží přes půl Ameriky (čeho jinýho taky, tyhle věci se vždycky děly, dějou a budou dít jen v Americe) zachránit svýho syna... kterej je v nějakým městě, měl by bejt mrtvej jako všichni ostatní, ale náš hrdina cítí, že je naživu... a ... a ... a já to vzdávám... ()

sek

Přímočaré, přehledné, jasné... Místy vtipné, místy patetické, místy směšné... Škoda těch očividně digitálních vlků, jinak velmi dobré triky, výrazně lepší, než jaké slibují plakáty. ()

Katarine

Další naprosto typický americký katastrofický film, téměř stejný scénář jako vždy. Tenhle však zachraňovali alespoň skvělí herci, kterých tentokrát byla celá řada, dále skoro dokonalé triky a kvalitní katastrofická až hororová hudba. Některé scény mi přišly až příliš zbytečné (počítačoví vlci). Jo, jinak má film moc pěkné trailery =) ()

StrYke

Starostlivý a všudy přítomný tatík, hezounký teen syn, černoušek kterého má každý rád, a krásná dívka. Kolikrát jsem to už viděl... ()

balba

Výborné a zábavné sci-fi drama.Vynikající počítačové triky , které jsou fantastické.Skvělí film , který mě okamžitě pohltil a výborně jsem se u něho bavila. ()

lekr

Další celkem povedené utopické vylíčení budoucnosti zničené přírodní katastrofou od mistra tohoto žánru Rolanda Emmericha. I když film je zdánlivě jen tuctovou katastrofickou utopií dle mě nabízí mnohem víc - akce, efekty a i dobře mířené vtipy..já jsem byl teda spokojen ( jen kdyby to nebylo tak dlouhý... ) ()

Martin741

Od rezisera Emmericha je DEn Pote len priemerny katastroficky film, tentokrat o zamrznuti a o potrebe zachranit syna. Aspon ze na efekty a triky sa dobre pozeralo. 69 % ()

rakovnik

Typický Emmerich se všemi svými klady i zápory. Skvělé digitální triky, slušné herecké obsazení, ale naprosto tupý scénář a šílený patos na závěr. Jak rád na takové filmy koukám! :-) ()

Havaj8

Jeden z nejlepších katastrofickejch filmů, co znám. Rozhodně by si zasloužil červený čísla. Žádný půlhodinový rozkoukávání, ale prakticky hned se začne něco dít a to opravdu brutálně. Globální oteplování v celý svý kráse, ty efekty těch všech živlů, na rok 2004, jsou neskutečný (tornáda, povodně, obří kroupy, sněžná kalamita, mrazy). Na to člověk musí koukat s otevřenou pusou. Do toho se odehrává populační drama. Na jedný straně parta kolem otce Dennise Quaida, na druhý zas kolem mladičkýho Jakea Gyllenhaala. Neuvěřitelně poutavej snímek od Rolanda Emmericha v době svý nejlepší éry. ()

shyster

A je tu další letní blockblusterová slátanina. Od předešlých apokalyptických hrozeb (Armagedon) se o mnoho neliší. Chabý děj s mnoha dírami ve scénaři, dialogy často k zasmání a výkony herců ... kde není dobrý scénař, tam ani oscarový výkon raději nehledat. A taková třešnička na dortě je na konci proslov US president k celému světu. Jediné, proč už to shlédnout jsou triky. Zaplavení NY: výborně uděláno, mrznutí: to samé, pohled na zasněžený NY: už zklame (nezabránil jsem se pocitu, že trikaři udělali jen maketu z krabic a zasypali ji něčim podobným sněhu - škoda). ()

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005