Jack Reacher

• USA Reacher
USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvůrci:

Nick Santora

Předloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (více)

Série(2) / Epizody(16)

Recenze uživatele 272827 k tomuto seriálu (2)

Vítejte v Margrave (2022) (S01E01)

Až na předstírání, že herec, co má 188cm o 10cm víc a otravné simpování postavy Willy Fitzgerald od prvního momentu kdy uviděla Reachera, solidní první epizoda. ()

Troška (2022) (S01E03)

Zbytečný výlev Roscoe na začátku epizody který ji měl asi ukázat jako silnou postavu, ale spíš ji vypadala jako vyšinutá. Další zbytečná scéna byla s Finlayem na baru... Ale scéna na konci epizodu aspoň trochu zachránila. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD