Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

vesper001

„Střílíš hůř, než vaříš, miláčku. A to už je co říct.“ Svěží komedie, kde Brad Pitt je slabší a Angelina Jolie silnější polovičkou manželského páru, kterého spojuje víc než jen profese. Akční scény jsou příjemně akční, scény u večeře mimořádně výživné a mezi Smithovými to fantasticky jiskří. Navíc je tu sympatická vedlejší postava v podání Vince Vaughna, slušný střih i hudba. U mě dobrý. ()

sator

Já jsme z generace, kdy ještě ženy ve filmu nekopali muže do koulí, takže tohle by mohla být maximálně komedie ale v tom případě špatná.... ()

Deyw

pravdive lzi s angelinou a bradem.. :D hodne dobry a zabavny..kdyz nekde davaj tak se zakoukam a bavi me to porad.. :) ()

Decker

Pittuv sarm a vymakany telo a Angeliin puvab prazdny scenar proste nezachrani. Jake divy vsak s takovymito prostredky slo udelat! Trikrat skoda, nebot to pusobi prilis rozpacite a necelistve. Reziser zrejme nemel jasnou vizi, nebot je ve filmu spousta linek, dokonce i vtipnych narazek a absurdnich scenek, ale nejsou dotazeny nebo vyzni prilis do prazdna. ()

fantoci

Film je postavený pouze na popularitě dvou hvězd a ma jakési akci. Historii manželů Smihových neznám, takže jsem ani z filmu nepochopil pro jaké organizace vlastně pracovali. Logiku v ději jsem se ani nesnažil hledat, protože tam žádná není. Fyzikální vlastnosti vůbec neplatí a nechce se mi ani věřit neprůstřelnosti hrdinů. Můj osobní názor: je škoda času i peněz na tento film jít do kina. ()

matezzz

pro mě takových 70%. Váhal jsem mezi 3-4*, uvidme po druhé projekci. každopádně jsem si myslel, že to bude celkem pitomina, na jednu stranu to tak opravdu bylo, avšak charizma ústřední dvojice a zručnost režiséra mnohé zachraňuje a navíc u filmů tohoto žánru jsou klišé a logické chyby odpustitelné. 3koda, že akce namísto drsné je spíše jemná, což mi kazí celkový dojem. ()

hans500

Slušný akční film, dobrá ústřední dvojice a výborný Vince Vaughn, svižné tempo, průměrný scénář. Válka Roseových je mnohem lepší film, ale ani tento není špatný. ()

TomStall

Iritující "hravý" soundtrack ve scénách, kdy to jako mezi Bradem a Angelinou mělo jiskřit, otravné dialogy, nudná akce a jako bonus vše zabil otřesný dabing. Alespoň že na Angelinu se dá koukat.. ()

filmmovier

Angelině a Bradovi to spou klapalo už v tomhle filmu. Pěkně se na to kouká, příjemná oddechovka, kterou ovšem nemusím vidět víckrát. A v tomhle filmu se mi navíc líbil i Vince Vaughn. Jsou tam fajn hlášky a dobře to utíká. 65%. ()

LeoH

Sterilně bombastické interiéry, sterilně bombastické duo Angelina&Brad, kolísání mezi bondovkou a parodií na ni, slušný spád a občas docela trefný vtípek na všední partnerské živobytí. Dannyho parťáci to nejsou, ale podvod na diváka taky ne, prostě taková poctivá konfekce od solidního krejčího. ()

Sokkk_y

Kdo by byl řekl, že se po tomhle filmu dá Pitt s Angelinou dohormady...ale to je o něčem jiném. Smithovi je jeden z mnoha a mnoha filmů typu "něpřekvapí & nezklame". Abych ale byl detailnější, více mě spíše překvapil. Hvězdné obsazení Pitt & Jolie udělalo z obyčejného "akčňáku" celkem vtipný a zároveň akční snímek. Nejvíce se mi líbila scéna, kde tančí a zároveň si navzájem "svlékají" své zbraně. Akční scény byly někdy až moc akční, například přestřelka v prodejně. Naopak se mi líbila scéna na dálnici. Ačkoliv se jedná spíše o akční film, je děj protkáván jemným humorem s nádechem ironie. Zkrátim to - tři hvězdy Angelině a jedna hvězdička pro Pitta. ()

Magneto

Tá tretia hviezdička je iba pre moju lásku Angie ;-) Ináč je to hrubozrnná blbosť,z ktorej brutálne kričí nevyužitý potenciál.Pitt a Angie hrajú čo možu,ale primitívny scenár je neúprosný...Keby sa aspoň trochu vzchopil režisér a urobil film troška šťavnatejší...Atmosféra žiadna a napatie na bode mrazu.Na tento film zabudnem pekne rýchlo a keď si to chcete pozrieť,tak vám odporúčam na to zabudnúť tiež. ()

andriy

Hloupé dialogy.Navíc mě ani akční stránka filmu vůbec nebavila,dokonce jsem ke konci usnul.Není to vyloženě špatný film,ale lépe hodnotit nemůžu. ()

karlik4801

Klasický - neklasický děj pro pobavení diváků. Manželé Smithovi se chtějí povraždit a pak spojí své síly, protože se přece jen doopravdy milují, zachraňují to akční scény, které divák v čele s Angelinou určitě rád uvidí. ()

TO

To bylo ale slabé. Málo akce, nijak zvlášť dobré, většinou dost nuda, finále divně ustříhlé!. Nepovedený, až příliš jednoduchý film kde se mi líbilo tak dvakrát dvacet sekund (výbuch baráku, závěrečné střílení za hudby). Takže ani nevím, proč dávám tak vysoké hodnocení. ()

xerno

To je teda POPKORN, jako prase !!! K tomu se nic jinýho nedá říct, snad jen ten nápad - Dal bych maximálně 1*, ale za krásnou Angelinu jeden přidám:-) ()

Teebo

Klasická hollywoodská nuda, která by měla zlákat velkými jmény Pitta a Jolieové. Ti jsou také jedním z mála kladů filmu a ze sloganu "Chytré a sexy" stačí alespoň na tu druhou část. Jinak ale film stojí za pendrek, ani akční scény mě nenadchly. Upocené dvě hvězdičky. ()

BS

Angelina je fakt kočka, Pitt když chce tak umí zahrát skvěle, ale ta když je debilní scénář (přitom námět byl celkem zajímavý) tak z toho víc než tři nevykouzlíte. Závěrečná přestřelka je děsně funky. ()

Playman

Film naprosto o ničem. Bez nějaké výrazné hlubší myšlenky. Nevýrazný. Nudný. Nepůsobí ani dojmem odpočinkového popcornu. A ani ta Angelina se mi nezdála, tak cool sexy. Jedině závěrečná akce se dá považovat za přijatelnou. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)