Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

Tygrys

Prostě jedna velká nezajímavá s*ačka. U Jolie mě to ani nepřekvapuje, tu bych nejradši viděl v hereckém důchodu dávno, ale Pitt už by se mohl objevit zase v něčem zajímavějším. Nedoporučuju nikomu...leda že by se někdo chtěl pekelně nudit a zanádavat si na Hollywood. ()

fmash

Guilty pleasure jako vyšité. Angelina tu sice není kdovíjak sexy, Pitt hraje arogantního pitomce (což mu vždycky šlo), občasné vtípky bránici neroztřesou, ale odsýpá to a nadsázka v akčních scénách působí docela příjemně. Rád si pustím znovu. ()

jezurka42

Myslela jsem si,že to bude pěkný film.Myslela,ale prostě mě to na celé čáře zklamalo.Angelina Jolie a Brad jsou považováni za jedny z nejlepších.Ale co jiného se dalo čekat od této dvojice,kterou jsem viděla jenom v akčních filmech a ne v komedii?Tento film mi připadal jako malá válka Roseových,ale v horším provedení. ()

Reesam

Akce, vtip, vášeň. Tenhle film obsahuje vše. Skvělé obsazení? Ano! Brad Pitt a Angelina Jolie, nikdo jiný by tam tolik nesedl. Nudila jsem se? Vůbec. I přesto všechno filmu něco schází, ačkoliv nedokážu říci co. Každopádně tenhle film si nikdy v televizi ujít nenechám, i přesto, že ho vidím třeba po 30té. ()

GILLWANDER

Kvôli tomuto filmu sú Angelina a Brad spolu? Však nebol ani tak dobrý? Nechápem?! Jaj... Na pľaci to asi iskrilo. Inak v pohode komédia, i keď v poslednej tretine melie z posledného. Druhý krát určite nie...60% ()

dyfur

moja zaujímavosť: John Smith (Brad Pitt) nosí hodinky značky Casio G-Shock G-2310 a IWC Pilot Chrono IW3706 a Jane Smith (Angelina Jolie) nosí Tissot T-Touch. (dyfur) ()

zipexx

I takhle se dá řešit rodinná krize.. Chemie mezi hlavními hrdiny funguje na 100%, skvěle hlášky, skvělí herci, skvělá komedie! ()

maverick10

Sexy zjev Brangeliny a kupa strilecek a honicek (pri kterych se, alespon ze tak, nebudete nudit) jeste poradnej film neudela. Alespon ze pan Liman vypil hodne limonady a musel chodit casto na zachod a prave v techto chvilich to prevzal nekdo komictejsi a vnesl do tohoto snimku takovou tu lehcejsi a srandovnejsi linii. Takze podekujme CocaCole factory za dodavku vyborne limonady. ()

Had6

Film je to průměrný a jeho závěr je přímo neskutečně hloupý. I přesto se na to dá koukat. Ubíhá to slušným tempem a Angelina a Brad jsou vážně dobrá dvojka. K tomu song Mondo Bongo od Joa Strummera & The Mescaleros a je tu docela dobrá atmosféra. Takže tedy dávám 2+1 hvězdičku za okolnosti výše zmíněné. Jako oddychovka se to dá vřele doporučit. ()

iHyik

Rozhodně jeden z filmů, který jsem musel vidět několikrát a nepřestal mě bavit. Skvělé akční scény a vytříbený humor. A tak to má být! ()

kagemush

Nechci se k této dobře natočené hovadině jakkoli vyjadřovat,jen mě (opakovaně)zaráží ,kterak mnozí fandové tadytoho mnohdy s chutí zvrací nad dílky z dílen různých survajvl či slašer mistrů. Jako že tam to zabíjení je eee,ale zde zřejmě v pořádku,páč je to bžunda.Jo,asi tak nějak. ()

kombajn

Na tohle jsem se opravdu těšil. Bohužel musím říct, že seriál se Scottem Bakulou byl asi tak o třídu výš. Nevím proč, ale v zásadě jsem se celou dobu nudil. Pokud chcete vidět nejzábavnější části filmu a nechcete si z nich kazit dojem, stáhněte si trailer. Z filmu vám zůstane v hlavě plastikový pocit. Pozlátko bez špetky invence... Srovnávat s Válkou Roseových nebo Agentem bez minulosti je urážka. Ty filmy mají hlavu a patu. ()

ZoltanCZ

No že by to byl nějaký superfilm se říci nedá. Spíš je to průměrný akčňák s kolísavou zábavností typický pro sobotní večer. Průměr, ale s odřenýma ušima. ()

Nuala

Nejlepší scény tohoto filmu jsou všechny, kde jsou Pitt a Angelina spolu, protože mají úžasný náboj a dokonale zde funguje chemie, která se prostě jen zahrát nedá. :) Akce, humor a dokonalý pár.. :) ()

Morloth

Přehnané, i když povětšinou vtipně přehnané, eskapády Pitta a Jolieové na plátně. Časem však začnou nudit, neboť se opakují a nepřinášejí nic nového. Ale na film se nekouká špatně a na odreagování? To pravé. ()

lekr

Neuvěřitelná jízda od začátku až do konce...skvěle situované vtipy a hlášky, bravurně zvládnuté akční scény a výborné herecké výkony. Brad je prostě boží a Angelina výjimečně snesitelná....Film je skvělou parodií jak na akční filmy tak i na osobní život Brada Pitta a Angeliny Jolie...takhle jsem se už dlouho nepobavil....takovouhle pecku jsem fakt nečekal!!! ()

SallyZen

Tak tohle je typická americká přiblbost se skvělýma hercema. Někomu líbí, někomu ne! Dávám spíše přednost jiné sortě filmů než je tenhle! Angelina Jolie mě vůbec neoslovila a Brad Pitt měl lepší chvíle herecké kariéry. 40% ()

Martin741

Slaba, rutinersky odvedena praca rezisera Douga Limana /Bourne Supremacy/ a hralo tu duo Pitt-Jolie, ktori sa teda v hereckych vykonoch nepretrhli. Priemer : 50 % ()

marcek

Za to jak na sebe střileli a mlátili se a přitom si říkalo "miláčku" a "zlatíčko" - musím dát prostě 5 hvězdiček ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)