Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

Antarius

Dva super herci, dvě zabijácké organizace, dva lidi, co si jdou po krku a jsou mimochodem manželé, no prostě dvě hodiny akce a zábavy. Trochu divný záběr skladiště, ve kterém oba klečí a likvidují desítky chlápků s puškami, mi přijde trochu klišé, ale jinak bomba. Je to skvělý film a věřím, že se bude líbit naprosté většině lidí ()

KristKrist

Napoprvé se mi to moc nelíbilo,když jsem to ale shlédla podruhé,musím uznat ,že jsme se u tohoto akčního filmu docela bavila. Humor je sice trošku těžkopádný ,ale dá se to párkrát shlédnout,ale že bych si to stáhla a s chutí pustila,to ne. ()

Cllara

Oh, manželé co osobě neví skoro nic se chtějí navzájem zabít a nakonec se neskutečně milují. Jak dojemné! ()

bratr_jezek

Mezi partnery to jiskří a to ještě netuší, že jsou oba tajní agenti. Destilát z Pravdivých lží a Války Roseových dává vzniknout nové svižné komedii, na kterou budete mít náladu se kouknout vícekrát. ()

damapo

Výborný film, který je chvílemi komický, chvílemi akční a u kterého jsem nepoznal nudu. Opravdu velice dobré a jako třešnička na dortu jsou hlavní role obsazené duem Brad Pitt a Angelina Jolie, což je více než dobrá kombinace. ()

PinkButterfl

Podľa môjho názoru výborný akčný film s puncom romantiky :) Ja som si film užila, ako plus považujem Vinca Vaughna, keďže je to môj obľúbený herec :) ()

Mparrowka

Dvě hvězdičky za pár v celku povedených scén a roztomilého Adama Brodyho. Tohle opravdu není můj šálek kávy a vidět podruhé? Není potřeba... ()

The_woman

Ďalší príbeh, kde ide o zbrane, sex a nenávisť. Hoci ma film skvele obsadenie, efekty, hudbu a pod. môjho obdivu sa nedočkal. Jemne predvídatelný scenár a monotónnosť hlavných postáv ma presdvedčili, že toto je film, ktorý si stačí pozrieť iba raz. ()

misikskorp

Je to dobrý filmek. Je v něm akce, vtip a mnoho dalšího. Já u filmů moc nepřemýšlím, prostě se jím nechám pohltit a užívám si to. Možná by to mohli zkusit i ostatní. ()

marvolo

Príbehu, ako muž a žena v sekunde na všetko zabudnú a začnú po sebe strieľať a snažiť sa navzájom zabiť, som jednoducho neuveril. Tento moment pokazil pre mňa celý film, ale aby sa nepovedalo, dopozeral som ho dokonca. Bolo tam aj pár svetlých momentov, preto myslím, že moje hodnotenie je spravodlivé a objektívne. ()

Milonak odpad!

To, že jsou ve filmu desítky nereálných situací by mně nevadilo, ale proč je to proboha natočené takto? Tohle je tak neuvěřitelně nezáživný "film", že to snad už horší ani nemůže být. Neherečka Jolie a v tomto případě i mizerně hrající Pitt (kterého mám jinak jako herce dost rád) neustále někde střílí, později utíkají a blbě žvaní. Angelina pro mě osobně zajímavá není, umělá huba a vyzáblé tělo mně přitažlivé nepřijdou. Kdo tohle vymyslel.....0% ()

pekos

Dobré filmy vznikajú najmä vtedy, keď si herci počas natáčania filmu rozumejú. Ich herecký výkon rastie, výsledok býva pre diváka plusom. V tomto filme, teraz už spolužijúci B.Pitt a A.Jolie, si pri natáčaní tohto filmu vzájomne nahrávali a vďaka nim je film nielen akčný, ale obsahuje aj humor, ktorý je vtipný a trefný. A rovnako kvalitný je aj vizuál filmu, uveriteľný a vhodne zapadajúci do jednotlivých scén. Opakovateľne pozerateľný film. ()

Mountain

Jsem nadšená (možná nejsem zcela objektivní a je mi to jedno) - má to švih, má to šmrnc, má to vtip, trefné dialogy a hlavně sympatickou dvojku Brada Pitta a Angelinu Jolie, které to nejen sluší, ale mezi kterou to jiskří. Mr. & Mrs. Smith jsou „obyčejný“ pár , který se seznámil ... „před pěti nebo šesti lety“ a na který najednou padla ta „obrovská prázdnota“, které se říká manželství... naštěstí, se do toho plete ta práce. ()

phoenix9

Ani sa nečudujem Bradovi , že sa do Angeliny buchol počas natáčania:) Vtedy ešte nebola taká tenučká ako teraz...ale k filmu : chýba mi v popise žanru komédia , pretože pre mna je to akčná komédia ktorá zaujme, pobaví a dobre sa na to pozerá dokonca je to lepšie než len priemer 65 % ()

Karlito74 odpad!

Jedna z největších slátanin za mnoho peněz made in hvězdy a pruhy. Nevtipné, nudné, zbytečné. Žolíková hrozná a Pitt je tady omec. Nechápu jak mohl tak klesnout, když jindy je skvělý, no asi byl z Žolíkový totálka mimo.....a fungoval mu jenom spodek. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)