Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

MclaireM

V prvej hodine som si povedala ze by si to zasluzilo asi 3 hviezdicky ale potom to bolo pre mna fakt velkym utrpenim dodivat sa nan...no stalo sa a vtedy som si priala aby sa to skoncilo ale nie a dodrbalo sa to este viacej a stale viac a viac,stale som cakala ze kedy sa vlastne nieco stane ale nestalo sa nic...dej sa vlastne toci stale o tom istom...dve hviezdicky snad iba ked vezmem do uvahy celkom sympaticke hl.ulohy-B.Pitt a A.Jolie. ()

Mirinko171

Vo svojom zanry absolutny top s top hlavnymi predstavitelmi, super oddychovka. Pre vsetkych pseudointelektualov : Nemylit si s Preletom nad kukucim hniezdom, v tomto filme ide o nieco ine. Je to prdel. ()

P/\/EL

průměrná kravinka......s 2 největšíma žijícíma celebritama svý doby...těžící, lépe řečeno stavící na jejich popularitě......se brali, že jo..dítě...apod....nevim, jak už to všecko bylo.......................ale já je mám radši v jinejch filmech než v akcích....... No...Válka Roseových a PRavdivé lži jsou rozhodně lepší filmy......tohle má něco do sebe...je to taková prostě konzumní popcornová podívaná.....která něco málo vydělá....pes po ní pak už neštěkne... ()

branchillon

Co se týče žánru, jde o nadprůměrné dílo. Celkově ale nejde o nic speciálního a za pár dní si na film ani nevzpomenete. Brad a Angelina jsou velmi sexy a jiskří to mezi nimi (až tolik, že si spolu začali a skončili s kopou dětí z různých koutů světa). Nenudila jsem se, což se může u takovýchto romantických akčních filmů celkem lehce stát. Akční scény nejsou (většinou) samoúčelné, jak to tak poslední dobou u filmů bývá. Někteří z nás mají přece jen radši příběh než co nejefektivnější záběry ve vzduchu rotujícího vzápětí vybuchujícího lesklého esůvéčka. Tvůrcům se podařilo to jakš takš vyvážit. ()

Mzetko

Výborný akční film. Jednu hvězdičku jsem odebral, protože ve chvíli, kdy Smithovi začali spolupracovat, už to jaksi nebylo ono. Ale jinak je to nabité akcí a vtipné takže se rád podívám ještě jednou. ()

sbinda

Děj rozhodně nepřináší nic závratného, na druhou stranu se mají páni i dámy na co koukat. A to je prostě základ celého filmu. Záleží na rozpoložení, fandovství samotného diváka a na počtu skleniček vína. Já měl nohy v teple, Angelina je kočka a se třemi skleničkami, jsem byl včera nadšen. Den po té však dávám slušných a střízlivých 70% a doporučuji jako oddychovku pro volné večery. ()

Vaso

Film, který se jen těsně nevejde do mé oblíbené desítky. Líbí se mi styl humoru, na plátně (obrazovce) se pořád něco děje a dá se na to koukat, Vinceho komentáře jsou trefné (na dvd ve vystříhaných scénách tuplovaně) Angelina je sexy kočka (a na rozdíl třeba od Larry nám režisér nabízí víc herectví než jen prsa ve vypasovaném neoprenu)... Brad jí skvěle doplňuje, rád se k tomuto snímku vracím. ()

Bila_pani

U druhé půlky, kdy už se pan a paní Smithovi po všech těch bitkách rvačkách, střelbě a vrhání noži (taneční scéna je pro mě rozhodně top moment celého filmu) usmíří (samozřejmě pořádně vášnivým sexem), začíná být film nuda. Největší sranda je právě to napětí, chemie a touha toho druhého zabít, i když to vlastně ani jeden nedokážou. I když Angelinu nemám ráda a BUDU si stát za tím, že prostě není dobrá herečka, tváří se pořád stejně a drama ve tváří se jí zračí asi tak jako kamenné soše, musím uznat, že s Bradem jí to šlape opravdu skvěle. ()

PeterLBerger

Krásní lidé, nějaké to klišé, akční scény nic moc. Ale proti filmům s Larou Croft je to někde o třídu výš. Dá se na to dívat i jako na vícevrstevnatý film. Je to taky studie o vztazích, o manželství, o tom, jak se lidé mění, hledají k sobě cestu a zase jí ztrácejí. Takže pro někoho příjemná zábava (nijak zvlášť inteligentní), pro někoho klubový film roku. Já jsem zůstal někde uprostřed. Kdyby akční scény nebyly tak nepovedené, dal bych čtyři hvězdičky. ()

Boylina

Chytré a sexy?? Ano, Angelina je pěkná, Brad je pěkný a dohromady je to tak pěkný, až se to nedá vydržet. A jinak je to nuda jako v Brně. Možná by to bylo sexy, kdyby tam jeden z nich nebyl. A pár dobrých frků by tomu rozhodně neuškodilo. A chytré? Spíš se ti dva umí jen chytře tvářit. ()

kulitschka

Pokud patříte k náročnějším divákům, nechystejte si tenhle film na movie night s přáteli, tak dobrý není. Ale něco se tam děje a popkorn se u toho chroupe docela dobře. Je to nestoudná vykrádačka, berte ji s nadsázkou. Hlavně ten příšernej konec. ()

LukasLongr

Brad Pitt a Angelina Jolie, které už podle názvu hrají manželé, jsou nájemní vrazi. Dvě největší konkurence v jedné posteli nedělá nikdy dobře. Jednoho dne jsou oba poslání na stejnou akci, aby se zabyli. To ale nevyšlo. Jejich cíl teď byl, zastřelit samy sebe. ()

corax8

No fakt nic moc. Ta "akční " scéna z obchoďáku je fakt ubohý pokus o ukončení filmu. Zajímavé bylo jen to, že se střetli manželé, tady námět. Jinak jsem film spíš protrpěl. ()

xxxblade

Dobrej průměrnej film. Prostě nadupaná hollywodská akční komedie s několika zajímavými okamžiky, ale nic extra. Brad zahrál dobře líbil se mi ale Angelina mě ničím neuchvátila. Dobře se u toho člověk uvolní a pobaví nic víc nic míň ()

Ejvi

Pokud hledáte originalitu, nemá cenu se na něj dívat. Pokud ovšem toužíte po "troše" bezhlavého střílení a divokých scén, je to právě pro vás.. ()

Jose...

Tohle je prostě moje srdcovka, kdyby se v druhé polovině trošku ubralo na akčních scénách a nadlidských schopnostech, určitě by překročil 70% u většiny lidí :) ()

JARDAHONDA

Klasická kopie bondovky, která má efekty i námět přes kopírák.. Jinak film má jasný přimočarý děj a hlavně úkol, který od svých zaměstnavatelů mají hlavní hrdinové splnit : Zabít svého životního partnera. V tu chvíli se utajované životy B. Pitta a A. Jolie střetávají směsí zlomyslného humoru, potlačovanou vášní, nostop akcí a špičkovou výzbrojí. Heslo dne zní : " Dokud nás smrt nerozdělí ! " ()

voltamper

Vychválené, spropagované, celosvetovo známe, ale ja som vtedy asi na hodine chýbal a totálne ma to minulo. Bez následkov. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)