Prci, prci, prcičky 3: Svatba

• USA American Wedding (více)

Skandální hrdinové, které milují diváci po celém světě, se vrací u příležitosti velmi významné události ve filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba. Jim a Michelle se berou. Stifler plánuje rozlučkový večírek a Jimův otec, samozřejmě, je vždy po ruce s nějakou skvělou otcovskou radou. Parta z filmu Prci, prci, prcičky je zpátky s další porcí nezaměnitelného obhroublého humoru. Jestliže tedy chcete zjistit, co po nocích nedělat v gay baru, pokud chcete slyšet, proč sex s babičkou nikdy není dobrý nápad a proč ochlupení pohlavních orgánů se svatebním koláčem tvoří špatnou kombinaci – jste na správném místě. (Magic Box)

Barak

Tady už se začíná projevovat sestupná tendence (která pokračuje s každým dalším d2v pokračováním). Svatba mohla být příjemným osvěžením od všeho toho "skorování", ale nestalo se tak. Hlavní čtveřice ustoupila do pozadí (navíc tu chybí Chris "Oz" Klein, takže vlastně jen trojice) a prostor dostává Stifler, který se chová jako totální magor, neboť posledně prošel asi nějakým kurzem magořiny. Je to víc "fekální" a přibylo nechutností, sexuality.. ale dá se u toho ještě docela bavit, ale už to není ono. A co myslíte, jaký to asi bude mít poslední záběr? ;) 5/10 (Nevím proč, ale vizuálně to taky vypadá nějak divně) ()

Jeand´Boa

Drží si to zkrátka stejnou úroveň, jakou to nastartovalo v jedničce - dobrou, či špatnou?...ale no tak, to je holt věčný spor - prostě stejnou ... je jasné, že Oscarové touhy to as nemělo a že to chtělo jen pobavit jasnou cílovou skupinu ... a v rámci takovýchto podobně zařazených filmů je to...no, nebojím se to říci...nadstandart... ()

Dillon

Další průměrné pokračování celkem slušné US komedie. Z šedého průměru vyčnívá především scéna s výkalem. Ta neměla chybu. ()

Porp

Celé to pôsobí ako by si skupina scenáristov sadla za stôl, spísala sumár najnechutnejších vecí, aké sa človeku môžu stať a doplnila k tomu nejaký ten dej. Ale no a čo! Vidieť trapasy, o ktorých sa ťažko hovorí podané takto priamočiaro, na to treba samostatný žáner, a tým Prci, prci, prcičky už rozhodne sú. No smial som sa na tom ... . Treba to brať iba ako srandu - za to tie tri hviezdičky. ()

Fat'Fatal

Nejhorší z původní trilogie. Vtipné situace působí spíše trapně, Stifler trochu vyměkl (a zamiloval se) a žádná legendární situace nenastala. Jediný Stifler to držel trochu na úrovni, jeho příchod na scénu a hned výkřik Fuckers! mě rozesmál, ale jinak hodně slabota. Po brutálním nářezu ve dvojce jsem čekal něco lepšího, něco "důstojnějšího" pravým Prcičkám. No ale ještě mě čekají další díly, které jsou údajně mnohem horší :D // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

pepa3rd

Abych to vysvětlil. Jednička se mi moc nelíbila, dvojka nestála za nic a v obouch připadech za to mohla skutečnost, že trapné momenty drtivě vítězily nad vtipem. V trojce se ten poměr nějakým zázrakem otočil a já se nečekaně víc bavil, než cítil trapně. Možná je to i odstupem času a tím, že originál je v té žumpě následovníků (bohužel) nejlepší. 75 % ()

Jakubik

Pro mě patrně nejslabší díl série. Občas už je to trochu trapné a okaté. Ale i přes tohle všechno jsem to viděl opakovaně a pobavilo mě to. Jasnej průměr… ()

Kingjiri

Míra zábavnosti se pohybuje někde mezi předchozíma dvěma dílama. Souhlasim s názorem, že se režisérsky tenhle díl uplně nepoved, takže několik scén mohlo dopadnout mnohem líp a tempo vyprávění občas haprovalo. Nicméně jde pořád v rámci žánru o hodně slušnou zábavu, který přihazuju čtvrtou hvězdu za scénu "loučení se svobodou", Stifflerovy eskapády a přípravy na svatbu v hotelu. ()

FeriusParfax

Dost jednoduchá zábava, ale Stifler mě prostě dostával. Opravdu jsem měla záchvaty smíchu u jeho tance s teploušem, labužnické ochutnávce slaďoučké čokoládky a jeho perverzních narážkách. Jinak mě nic moc neuchvátilo. Jim je klasický smolař, který měl svojí smůlou zřejmě táhnout taky kousek zábavy. Ale na sexistické Stiflerovy řeči to prostě nemělo. ()

chlebos

Zasmál jsem se asi 3x a jinak jsem se dost nudil. První díl byl bezva zábava, 2 díl byl děs a běs a tohle je něco mezi tím. ()

arkie

Z trojice teplých jablkových koláčů je ten třetí nejrozplizlejší a nejsladší... Stále však za plného vědomí a čistého svědomí prohlašuji, že je to dobrá komedie - i bez užití omamných látek. Morálnímu úpadku současné mládeže třikrát hurá! ()

Tyna31

Tenhle díl má o 1% lepší hodnocení než druhý díl. Čím to je? Méně zvrhlého humoru? Netuším a přitom mě už tohle pokračování nic moc neříká...Pár dtarých dobrých postav se vypařilo a já to nemůžu přenést přes srdce. ()

BLADER

Tento diel je tak trochu iný. Samozrejme, stále sa tu nájdu scény, bez ktorých by Prcičky neboli prcičkami, ale je badateľné, že všetko je kormidlované troch iným smerom a tam, kde sa zábava v škole končí, začínajú naozajstné otázky života, ktorých základom je svadba. Výborný nápad preniesť svadbu zrovna do tohto prostredia a spracovanie je rovnako skvelé, ako by ste zrejme čakali. A navyše, Stifler by si zaslúšil vlastný film ( a nemyslím to, čo sme videli v "štvorke" )! ()

Kvasekus

Poslední díl prciček, který stojí za shlédnutí. Opět tu jsou velmi vtipné fáze a nepřehlédnutelý Stifler, který prostě pobaví i když to tak nějak ani nevnímáte a nečekáte. A hláška: Drž hubu Finchi, tys nemusel žrát ho*na! Mě opravdu hodně pobavila. ()

CorteX^

Prdel jak má bejt, co víc chcete lidi...61%? blbci. Smějete se od začátku do konce, prostě pořád něco a takový slabý hodnocení. ()