Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

Rex Mundi

Tak neviem, podľa recenzie v Cineme som sa na to tešila, ale sklamala som sa. Vincovi Vaughnovi taká chutná rolička sadla, ale Ben Stiller neprekročil svoj tieň. ()

MM_Ramone

Odviazaná, hodne odľahčená, jednoduchá komédia. Ben Stiller v zápornej úlohe ukázal svoju ďalšiu tvár. A znovu sa mu podarilo bodovať. V poslednom čase jeho kredit u mňa prudko stúpa. Ale i výkony ostatných aktérov sú veľmi dobré. "Vybíjená", i keď ju v Amerike hrajú evidentne inak ako u nás na Starom kontinente, dokáže dobre pobaviť. No a bonus v podobe Chucka Norrisa nemá chybu. *** ()

D.Moore

Příjemně a přiměřeně ztřeštěná komedie s jako vždy přesným Benem Stillerem, řadou nečekaných momentů a štědrou porcí originálního humoru, který sice nemusí sednout každému, ale co mně je do toho, když jsem se tak dobře pobavil. ()

ripo

Humoreska s niektorými výbornými hláškami a komediálnymi zábermi. Ben Stiller bol až preštylizovaná postava so slabším hereckým výkonom. Skôr povzbudili role z družstva Priemerného Joea. Tento film nikoho nenechá na pochybách, že sa jedná o púho-púhu jednoduchú zábavu pre večere plné studeného dažďa, alebo pre rodičov, ktorých deti sú práve na prázdninách .... ()

Spooner

Vynikající komedie.Ben Stiller má opravdu vydařené období a tentokrát je ještě lepší než v Starsky a Hutch.A to jsem si myslel že už to líp nejde ()

2Pac

Jednoduchucky pribeh, vata, genialna scena s dresmi (zazil som minutovy hystericky smiech;), David Hasselhoff, vata, kapitan Kirk zo Star treku, Chuck Norris, blbucky zaver, a na koniec genialna hlaska :,,Ja nie som lesbicka, som bisexualka. ;-) .." ()

Mahalik

Chlapi sténali a drželi si mezinoží, holky řvaly nadšením a tleskaly, že si to naše mužské pokolení zaslouží. Tak přesně takhle vypadala naše projekce v kruhu přátel. Z traileru si pamatuju, že ve filmu bylo dost chlapů vykastrováno mičudou, ovšem takové pecky jsem teda nečekal. Rány jak z kanónu mířené přesně do intimních partií, zkrátka není pro mužské oko dvakrát lahoda. Feministky opět skotačí a já si běžím pro misku s ledem... Jo a film se mi líbil :D ()

oli.G

Ak je pravda, že filmy s prístupnosťou PG-13 majú dovolené len jedno použitie slova "fuck" v celom filme, tak Vybíjaná si ho nemohla nechať na lepší moment. Najlepšia záverečná hláška v dejinách kinematrogafie. Ale aj ten zvyšok je super. :) ()

Fabienne

Humor Bena Stillera mě stále poněkud míjí. U Zoolandra jsem nepostřehla (během prvních dvaceti minut než jsem ho vypla) ani jeden povedený vtip. Starsky a Hutch měli slušný potenciál, který zůstal nevyužit. Ve Vybíjené Ben Stiller jako narcistní, namakaný úchyl White někdy přehrává, místy je opravdu nechutný, ale právě to z něj činí nejvýraznější postavu filmu, kolem které se točí převážná většina dobrých vtipů. Další postavy jsou už jen variacemi na známé typy (ťulpas pod pantoflem, zamilovaný teenager...). Snad nejvíce mě potěšily camea Davida Hasselhoffa a Chucka Norrise :) A přestože mi povrchní morality lezou krkem, od Lance Armstronga to zní malinko jinak... Vybíjená je povedená komedie. Ale ne pro mě. Ben Stiller se stále netrefil do mého vkusu, i když už to letělo opravdu blízko. Snad příště... ()

-bad-mad-wolf-

Nejlepší na Dodgeball je, jak okatě na všechno kašle. Jsou mu ukradené vlastní postavy, jsou mu ukradení diváci, jsou mu ukradená klišé i novátorství. Film sice nesklouzává do úrovně bláznivých komedií, občas se jim ale absurditou vyrovnává a veškeré námitky mete ze stolu prostým "sorry, vole". Tvůrci hrubý humor a záměrnou primitivitu necpou do diváka bezmyšlenkovitě, spíše to celé působí jako spontánní reakce na nečekané narozeninové překvapení. Hovadina totiž pobaví jedině bezprostředně, plánování a dlouhé soutěže jí nesluší. Dodgeball má bezprostřednosti víc než dost. Nikdo zbytečně nemoralizuje, nikdo nelpí na příběhu, nikdo nic zbytečně nepřibarvuje a hlavně se vám za to všechno vůbec nikdo neomluví. ;) ()

Phobia

Ben Stiller pro mě není zárukou rozpohybované bránice, Vince Vaughn mi ve své roli přišel zoufale mdlý, Justin Long byl pro jednou snesitelný (i tak mě potěšil každý míč, co ho trefil do zvonečku) a nebýt tréninkové pasáže s francouzáky, vlastmě bych se u "Vybíjené" stěží pousmála. Patetický proslov Lance Armstronga mě div nepřiměl k ugrcnutí a štěk Chucka Norrise byl jen o málo lepší. Jak to tak po sobě čtu, hodit po filmu tři hvězdičky je možná plýtvání... Dalo se, no po druhé to vidět nemusím. 55% ()

kinej

Mám komedie Bena Stikkera celkem rád, ale tahle mi moc nesedla. Starsky and hutch i Zoolander mi přijdou lepší. Bensice zase hraje solidního debílka, ale humoru nějak ubylo. Na druhou stranu musím říct, že mě opravdu pobavil tým Hasselhoff a Chuck Norris. ()

juta

Začátek filmu nevypadal vůbec jako komedie. Prvních deset, patnáct minut byla totální nuda, kde se nic nedělo, ale naštěstí se to rozjelo na můj požadovaný stupeň zábavy. Ono to je ve většině filmů zcela obráceně. Mnohokrát se právě to nejlepší narve hned na začátek a postupem času zábavička klesá, nebo se na určitém místě zasekne. Zde to bylo tak trochu naopak. Začátek nic moc a poté to postupně stoupalo do fáze koukatelnosti. Povedená komedie. ()

Fiftis

Klasická Stillerova bláznivá komédia, pre každého, kto má jeho štýl rád. Na túto komédiu som pozrel s tým, že vypnem mozog a budem jednoducho sledovať, pričom som sa celkom dobre bavil. Oproti iným lacným rádoby komédiám ma Vybíjaná predsa len niečo do seba. Samozrejme príbeh má pár zádrheľov, ale to všetko prekryjú skvele zahrané role so skvelými komediálnymi hercami. Verím , že nenáročný divák sa bude určite dobre baviť. ()

ajuska

Rozhodně nadprůměrná komedie, především kreace Bena Stillera je nepřehlédnutelná. Je tu samozřejmě převážně prvoplánový humor, přesto je to bezvadná zábava, navíc tu jsou i situace, které byste v komedii určitě nečekali a na které zůstanete zírat s otevřenou pusou (viz. obří neonovou kostka). ()

lamps

Kdyby se takových komedií točilo více, vůbec bych se nezlobil. Vybíjená je zábava sama o sobě, ale když se vám navíc podaří sehnat partu super herců, kteří ze sebe neváhají udělat parádní voly a zároveň udržet humor v inteligentních mezích, pouhá zábava se mění ve skvělý zážitek. Už se těším na druhou projekci.. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)