Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

Jara.Cimrman.jr

"Vybít, vyhnout, vychýlit, vyklonit a vybít." Nikdy jsem finančně nepodpořil žádné fitness centrum a po mém posledním nevyvedeném skoku přes vyděšeného koně nadél již nudou začaly korodovat i činky v domácí posilovně. Přesto se musím k Vybíjené vyjádřit, neboť brutální strategické sporty jsou mým velkým koníčkem. Anebo se raději vyjadřovat nebudu. Jen se pomodlím k fotce Hasselhoffa, ladně se vyhnu letícímu francouzáku, vyvrátím palec Chuckovi Norrisovi a půjdu si lehnout s křivdou v srdci, protože ten turnaj měly vyhrát ty zákeřné skautky. ()

CheGuevara

Pouze vtipná "camea" bohužel dosud neudělaly žádný vtipný film. To totiž chce mnohem víc než pár štěků kultovních osobností dnešní popkultury, které jsou sice úderné jak rána kladivem, ale jsou příliš malé, aby utáhly celý film. Vybíjená takovým filmem bohužel je. Příběh o outsiderech na nějakém mistrovství už dávno přestal bavit a celá ta správňácká parta není nijak zvlášť zábavná a Ben Stiller je sice dostatečně slizký, ale jeho postavě chybí nějaká ta komediální šťáva. Za zmínku snad stojí pouze výcvik hrdinů poněkud neortodoxní metodou a pár povedených hlášek titulních postav. Jinak samá voda... ()

EdaS

Skvěle ujetá komedie, která mě úplně dostala. Vince Vaughn je sympaťák největší, Ben Stiller je úchvatný úchyl. Je to střelené (ale ne vulgární), svižné a svěží. Výtečná jsou také camea, zvlášť to "božského" Davida H... ()

H34D

"Thank you Chuck Norris"... Nemyslím, že lze Vybíjenou brát jako sportovní film typu Friday Night Lights apod, jde jen o takovou pohodovou béčkovou záležitost, scénář je slabší, občas se najdou nudnější místa, ale na druhou stranu taky pár slušnějších vtípků (David Hasselhoff), parádní Ben Stiller a překvapivě překvapivý a (lehce) promyšlený závěr... "Fucking Chuck Norris" 6/10 ()

igi B.

Sportu zdar, vybíjené obzvláště... %-] . . . Crazy taškařice s lehce satirickým čňuchem, zavánějící potem a podobnými >spermoidními< odéry posiloven všehomíra... Jo jo, šport je šport, zvláště přicmrndne-li si nějaká ta pofiderně padlá >hvězda< tělocvičného světa! . . . Tak jo, není malých týmů, pozdravujte VŠECHNY cvíče i cvičky, Šuka Rorýse a príma kůl chlapy - a na féroffku pozor na bi(o)holky, způsobí vám NÁHLOU SMR(Š)Ť! ;o) - - - - - (Poprvé a naposledy přežito s lehkým nacamráním na noční kůlce 7.3.2011 (bohužel zas s vyblitým českým dablinkem), hodnocení zabitě 11733., komentář zde vypitý čtyřistaosmdesátýtřetí - 7.3.2011) ()

dobytek

Je to divný, ale Vybíjenou jsem viděl před lety a v paměti mi to utkvělo jako taková nic moc komedie. Včera jsem na film narazil náhodou v televizi a výborně jsem se u toho pobavil. Prostě je to taková ta standardní Stillerova bláznivina. A mně tohle stačí. 75% ()

flanker.27

Ten Stillerův taneček v titulcích, to už vtip poněkud ztratilo. Tři s odřenýma balónama, nemohl jsem se zbavit dojmu, že při troše snahy to mohlo být mnohem lepší, jen se nerochnit v nechutnostech. ()

Gilmour93

Kterak dobro a bisexualita zvítězily nad zlem, kultem těla, lesbismem a nenávistí.. Vybíjenou si dobře pamatuji z tělocviku, akorát že tehdy naše škola měla jen na jeden míč a občas jsme to prostřídali i se sportem suplujícím v tělocvičně práci uklízečky nesoucím jméno sedací fotbal (rychlostí se to asi blížilo naší Gambrinus lize). To v Americe, tam se sportuje na jiné úrovni. Purpurové kobry proti Normálním chlapům, svaly proti nenucené eleganci propadlých hrudníků, více míčů, větší prize money a při tréninku létající klíč číslo 32. Stiller si střihl narcistické hovado s obrovskou chutí, cameo L.Armstronga posunulo jinak klišovité "never give up" proslovy do zcela jiné roviny a ryšavý Ranger ve flanelce opět prokázal, že jeho demokratický hlas vždycky rozhoduje. Ne nadarmo se říká, že zatímco americký prezident má klíč od jaderného kufříku, tak Chuck Norris má klíč od amerického prezidenta. A málem bych zapomněl: „Heil Hasselhoff!“ ()

Lynn

Ben Stiller je jako záporák k popukání. Ale nemohu si pomoci, Starsky & Hutch mi přišli mnohem vtipnější. Ale i tak velmi slušné 3* pro tančícího prsatýho tlouštíka :) ()

Brouk

To je ale šaškárna!!!! Stupidní, ujetá... A já? Asi jsem stupidní a taky ujetej, že dávám 4*, ale holt nemůžu si pomoct... Jo, je to sranda !!! :-) ()

TeeAge

|| Scenár: Rawson Marshall Thurber | Hudba: Theodore Shapiro | Produkcia: Stuart Cornfeld, Ben Stiller | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Red Hour Productions | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 167,722,310 $ || Tak ako je "zluty" najobdivovanejšiou firmou v strednej Európe, tak isto aj Stiller je najfenomenálnejšiou a zároveň najnevysvetliteľnejšiou záhadou na komerčnú úspešnosť každého jeho projektu, do ktorého sa namočí. Možno to je len veľký dopit na debiliny. Občas som sa pristihol, že som sa dostal do záchvatu smiechu. Vtedy som mal pocit, že je to za 5, ale samozrejme, tej stupidity je tam až nad hlavu. ()

genetique

Frat Pack má na svedomí ďalšie oživenie a vynovenie, čo sa komediálneho žánru týka. Veľmi príjemný a vkusný nápad sa pod taktoukou Vaughn – Stiller rozvil naplno a doplnením o nejaké tie vedľajšie minirole sa stal skoro dokonalým. Škoda, že občas mierou a úrovňou vtipov spadá pod únosnú hranicu klišé. Ale čo mi zas nevadilo, bolo vmiešanie kvázi-romantickej línie. 80%. ()

3DD!3

Turnaj ve vybíjené? Soutěž mezi konkurenčními posilovnami? Z tohohle, že jde udělat film? Jde a setsakra zábavný. Vaughn a Stiller ždímou z originální zápletky co se dá a že se z ní dá vyždímat opravdu hodně. Už dlouho jsem se takhle nezasmál. ()

akisha

Až na několik zbytečně nechutných vtípků je Vybíjená skvělou crazy komedií. Nebudeme chodit kolem horké kaše, esem filmu je stoprocentně úchylný Ben Stiller, jehož macho idiot je jak neřízená střela. Nutno dodat, že Vince Vaughn vedle něj vypadá trochu jako suchar Mirko-dušinovského typu, co ale chtít po představiteli "Světlé strany Síly". Vybíjená rychle odsýpá, dost legrace si užijete v sestřihu zápasů družstev seskládaných z rapperů nebo dřevorubců, o záměně dresů nemluvě. Oddechová pohodová záležitost, která zaručeně rozesmějě. Vedle šíleností typu Děsnej doják je vyloženě skvostem. ()

Eddard

Tentokrát se to Frat packu nepovedlo na stoprocent, oproti Nesvatbovým a Starsky and Hutch postrádá Dodgeball... vlastně ani nevím co přesně - víc Bena Stillera, trošku víc uměřenosti? Možná můj osobní dojem, přijde mi to už moc crazy - což byli samozřejmě Wedding crashers a Starsky taky, ale ti si neustále udržovali jakési zadní vrátka zpátky do reálného světa... Každopádně, smál jsem se slušně, žádný propadák se nekonal a já tuhletu partičku Amíků nepřestal mít rád. Na druhou stranu už by mohli vyzkoušet něco jiného. Mimochodem, přestože bylo vystoupení Lance Armstronga scénáristický trapas par excellence, sám Lance působil před kamerou docela sebejistě. HASSELHOFF!!! 60% ()

viperblade

Ještě při psaní komentáře se rozhoduji nad hodnocením mezi 4 a 5 *. Ze začátku to vypadalo jakžtakž, v půlce se to začlo zvedat, a na konci je to prostě dobrá komedie. Prozatím zůstávám u 4 ale kdo ví, možná že při druhém zhlédnutí to bude čistých 5. ()

castor

Platilo to tehdy, platí to i nyní. Pro někoho prostě srdcová blbina, za mě jen blbina. Se vším, co k pitvořícímu se Benu Stillerovi patří. Když už něco hodně střeleného, většinou se mi do noty trefí Adam Sandler (Klik, Zkus mě rozesmát, Když si Chuck bral Larryho). Parta dobráckých outsiderů z malé tělocvičny proti kolosální síti luxusních posiloven. Rozhodnout má mezinárodní turnaj ve vybíjené… jak to se záchranou tělocvičny s finančními potíži asi dopadne? Humor jede na absurdní otáčky, herecké nasazení je maximální a výsledek přesně odpovídá tomu, jak se film jmenuje a kdo za ním stojí. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)