Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scénář:

Kenya Barris

Účinkují:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (více)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiální text distributora)

Vodnářka

Hm, kam až člověk klesne ve zkouškovém:-) Pro vyprázdnění mozku dokonalý pořad, člověk se ale směje spíš hlouposti modelek (vážně jsem se snažila najít hezčí slovo..) než nějaké zábavnosti nebo originalitě téhle show. ()

Crocuta odpad!

Některé holky jsou vážně hezké - ale to je v té záplavě stupidity málo podstatné. Porota, zvláště její mužská (???) část je konglomerátem kreatur a bizarnosti fyzické i duševní (což poznáme, jakmile otevřou ústa aby světu sdělily svá moudra). K pořadu jsem se dostal náhodou a jedno pokračování jsem shlédl až do konce, abych zjistil zda bude úroveň tohoto atentátu na kulturu stejně ubohá na začátku jako na konci. Co myslíte že jsem zjistil? A jednou mi to úplně stačilo. ()

heyda

Některé topmodelky vypadají spíš jak kůl do plotu, ale dejme tomu, že je to baví se takhle trápit. Takže nápad dobrý, někdy i zajímavé, takže 3 hvězdičky. ()

Ištván87 odpad!

Fakt nechápu, co si o sobě někteří z porotců, resp. všichni myslí. A je mi to vcelku jedno, protože tohle je odpad nejvyššího kalibru. ()

Handle

Nic Vám to nedá, ale je to koukatelné. Pár dílů jsem viděl a nebylo to zas tak hrozné... Otázkou je, zda-li hodnotíme pořad nebo soutěžící... Ovšem, spíš bych řekl, že nic pro mě. Hlavně ani sranda to moc není. ()

Genero

„Vypila jsi můj iontový nápoj, jsi ztělesněním zla!!--- „To byla pomsta za to, že jsi snědla moje müsli, ty proradná zmije!!“ Neuvěřitelná komediální reality show, která mě naprosto fascinuje a nedovolím si propásnout jediné pokračování, abych nebyl ochuzený o další slovní ekvilibristiky z úst bulimických kravek, gayů a afroamerického babochlapa, který to všechno zpunktoval. Jen doufám, že nějakou horkou hlavu z Novy nenapadne odvysílat českou verzi s Agátou Hanychovou, Dušanem Chrástkem a Liborem Šulou v rolích odporných porotců. ()

slatkac odpad!

Banda ošklivých, vymatlaných, namachrovaných a rozmazlených kráv poslouchá rady od ještě ošklivějších, vymatlanějších, namachrovanějších a rozmazlenějších imbecilů. Paráda. ()

BoPo

Som mladá. Som vysoká. Som chudá až vychrtlá. Tak čo len budem k*rva robiť? K*rvu? Nie, modelku! Amerika, máš sa na čo tešiť. Som tu a som STAR! Tak nejako takto to vyzerá, keď Tyra Gigantické čelo Banks hľadá vešiak na šaty. Zákulisný pohľad na ten krásne ligotavý, trblietavý a jagavý svet módy. ()

moviesfan

Viděl jsem jeden díl a můžu říct, že to není špatný. Ty holky si jsou po krku, ale působí to ,,nelidsky". Hodnocení: 40% ()

Marek1991 odpad!

Tu je vidieť, ako sa z dnešného modelingu stala žumpa vkusu. To, čo od nich žiadajú sú vlastne veci, ktoré z veľkej časti tomu práve neprospeli. Buďte ako vešiak, len aby si vás ľudia nevšímali a všímali si len tie nevkusné handry, z ktorých by si bežné ženy neobliekli asi 99,99% všetkých vecí. Tragická reality-show aj, čo sa týka dialógov, scén, skoro všetkého. Ďalší z kúskov, ktoré sa dajú zaradiť do rady nepozerateľných. ()

Ajinka126

Nějak jsem nepochopila? Co že je na tom DOKUMENTÁRNÍ? Ahááá.. vždyť se jedná o soutěž pro budoucí modelky, tak ony víc vědomostí nepotřebují. ()

kleopetra

Mě to připadá zábavné:-))) Nemůžu si pomoci. Holky, co se musí nechat fotit s vosama, s hadama... Konfrontují je s různými strachy. Paráda - koukat se jak se banda holek rozbrečí, jak hrají na city. Připadá mi to povzbuzující koukat se, jak někoho může rozhodit nějaká blbost:-))) Mám pocit, že je vybírali podle toho, aby se každá něčeho bála, aby hráli co nejvíc na city. Jedny se modlí, další se svěří se sexuálním napadením. Každá s něčím bojuje. Top modelka by neměla to nebo to. Ukaž emoce ve fotce. Kecy v kleci:-DDD Pořad pouze pro zábavu! nejde to brát seriózně. ()

Kryton odpad!

Měli by udělat soutěž : "Amerika hledá lidi s mozkem pro praci v TV" . Tady rozhodně , ale žadný takový neni. ()