SenFlxr

Povedená legrace z „gangsta“. Hned potom co jsem ho viděl, koupil jsem si Fiat Punto a „vytunil“ jej, dále pořádně veliký a lesklý kalhoty, kulicha boty s jazykem až ke kolenům... ()

huhulalka

Tenhle pán se jednu dobu objevoval i na MTV, kde měl takový, zvláštní pořad, plný yo nigga hlášek. Je to moc stupidní, je to naprosto vygumované, takže vyndat mozek na stůl a pěknou zábavu. ()

Bratr

Jsem přesvědčený, že Indahouse je výkvětem a vrcholem postpopové hiphopové kultury a od jeho vydání jde tenhle žánr, at už v hudbě nebo filmu, do kytek. Ačkoliv si tenhle celovečerák nemůže zadat s krátkými aliho skeči, pořád je neuvěřitelně vtipný a opovrženíhodný zároveň. ()

Toumyk

Film nadále zůstává pro značnou část obecenctva zcela nepochopen. Je to vidět na hodnocení. Každopádně toto byla opravdu dobrá limonáda, u které jsem se fakt řezal naprosto nekontrolovatelným způsobem. ()

GoldenGecko

Poměrně povedený start Cohenových komedií. Samozřejmě, kdo nemá rád cohenovský humor, Ali G mu asi nic moc neřekne. Já mám Cohena docela ráda, a tak ani Ali G mě nezklamal. Sice žádný zázrak - Borat je mnohem lepší, ale rozhodně zábavnější než Bruno. ()

Kajo333

Tak, Sacha, čo si to zas vyviedol ? Sacha môže hrať podľa môjho názoru len v tých najbláznivejších komédiach. Narodil sa pre takéto filmy. Vtipné miestami až úchylné, no smial som sa počas celého filmu. Je to komédia ako sa patrý. Smial som sa viac než u Borata alebo Bruna. Pripadalo mi to ako keď sa hrajú deti na vojakov len s tým rozdielom že nejaký exoti sa hrajú na amerických gangstrov v londýne a ešte k tomu si myslia že sú černosi. Totálne bláznivá komédia a preto má odomňa ***** 5 hviezdičiek ()

lobo87

Sacha Baron Cohen vo svojej prvej majstrovskej podobe ako neohrozený drsný raper z West Staines Ali G. Zopár extrémne vtipných scénok, niektoré však boli dosť mimo. Celkovo priemerná komédia, ktorá paroduje životy raperov, ktorí sa berú príliš vážne... 65% ()

Dangerman

:-DD komu je méně než 20 a není pro něj modlou tento film někde na koleji, privátu, tak je divnej, nekončící dávka humoru :-) takovéhle filmy už se dneska netočí. Hledáte komedii, která vás zničí - tady je!! 90% ()

Phex

Vodopád trapnosti. Proti Brunovi, který naprosto trefně paroduje chování celebrit a považuju ho za nejlepší Cohenův film, je tohle fakt píčovina. ()