Chucky jednoho dne dospěl a zjistil, že je načase najít si nevěstu. Vybral si dobře. Tiffany jeho lásku opětovala, ale to mu nestačilo. Chtěl být nesmrtelný. Dobrý nápad. Právě byla na silnici havárie a leží tam spousty těl. Stačí si jen vybrat. (oficiální text distributora)

pend

Poprvé za 3, po opakovaném shlédnutí dávám za čtyři. Proti předcházejícím dílům přesun ke komedii se spoustou černého humoru. Oceňuji řadu odkazů na další filmy: hned v úvodní scéně na policejní stanici..., hřebíky v hlavě jednoho policisty atd. R. Yu prokázal znalost horrorů a natočil film, který se nebere vážně a taky se to nebojí říct, občas až hraničící s parodií. Pro skalní fanoušky prvních dílů to může být docela problém. Jinak je to docela krvavé a bodycount je hodně vysoký, kam se na Chuckyho hrabou Jason a Michael...a navíc se u toho pobavíte. ()

zdeny99

Tak nám Chucky již potřetí vstanul z mrtvých a jeho návrat je po slabé trojce vskutku velkolepý. U tohoto dílu jsem bavil nejvíce, jelikož je kromě hororu spíš už více komedie. Co se týče samotného dílu, tak se jedná již jen o pouhé natahování příběhu, ale to vůbec nevadí. Miluji film FRANKENSTEINOVA NEVĚSTA a Chuckyho nevěsta se jí velice podobá, navíc se na tento starý film ze třicátých let zde odkazuje. Chuckyho nevěsta si zakládá na pohledně odporných panenkách, vraždách (policajt co je zabit hřebíky ala Pinhead, rozbité zrcadlo nad milujícím se párem nebo rozšrotovaný chlap kamionem), krásné Jennifer Tilly v sexy erotickém kostýmku a minišatech (bohužel je ve filmu asi jen prvních dvacet minut) a především na humorných scénách a hláškách, kdy Chucky je uložen do ohrádky pro děti, poté kouří trávu nebo souloží. Z této scény si navždy odnesu hlášku: "Chucky, máš gumu?"/ Vždyť já jsem celý z gumy." [2400. hodnocení, 113. komentář, 55%] ()

Aurus odpad!

Tak tohle byla OBROVSKÁ sračka. Tohle je jeden z nejhorších filmů které jsem kdy viděl. Můžemi někdo vysvětlit odky můžou mít panenky spolu sex? Ach jo. Příběh je totálně debilní, postavy jsou debilní a hudba je směšná! Atmosféra totálně zmizela,vtipy nejsou vůbec vtipy! Ani sekundu sem se nebavil! Za mě 0/10. ()

Hapretor odpad!

Jako obvykle - první film ok. Trocha originality by se tam našlo. Tady se nenajde nic. Zábava neni, děj neni, herci/čky nic nehrajou, ..., zbytečný, fakt zbytečný. ()

MickeyStuma

Chucky se vrátil a aby se ukázala alespoň nějaká novinka, nezůstane sám. Tvůrci tedy již opustili Andyho, který by logicky již tady musel být dospělý a vydali se atmosféricky poněkud jinou cestou. Andy tedy zůstává v předcházejících třech filmech tak vytvářející trilogii. Hrůza a děs dostalo vale a nastoupila hororová komedie, která ucelené fanoušky Chuckyho spíše zklame. Rozbitou panenku Chucky sešije dohromady nějaká Tiffany a Chucky její duši, samozřejmě pomocí černé magie, přenese do panenky. Zábavná etuda tak může začít. Výprava je viditelně nízkorozpočtová, čímž celý koncept vypadá hodně televizně. Sem tam se nějaké napětí objeví, ale jako celek skutečně nic moc. Snah o humor převyšuje očekávání, z nichž asi nejvíce pobaví sexuální scéna mezi panenkami, kdy se partnerka ptá partnera jestli má gumu. Pozdější těhotenství je však už ale skutečně mimo mísu. Nerealistický humor nemající smysl převažuje, ale jo, občas pobaví. Alespoň konec ždá se být nepředvídatelný. Suma sumárum, najelo se na fantastický zábavný komediální thriller, který může nadchnout svou novou kreativitou, ale s ohledem na předchozí snímky to bohužel celé vyznívá poněkud unyle až dětinsky. Jako povídka ze světa Chuckyho snad, ale takhle se spíše jedná o pád dolů. ()

Utero

Je to opravdu hovadina, ale slušně jsem se bavil. Chucky hází jednu hlášku za druhou a některé scénky stojí fakt za to. Třeba když si Chucky hraje v kleci s dětskými hračkami, působyl fakt roztomile :) ()

kersten

Áno, s predchádzajúcimi dielmi to nemalo nič spoločné, ale ja som sa pri tom filme dobre bavila. A sex dvoch bábik, tak to bolo nezabudnutelné. ()

Likan7 odpad!

Tohle už ale nebetyčná kravina fakt je. Dvě panenky a jejich road trip, během kterého zabijí pár lidí aby na konci jedna podsekla druhou a zachránila příšerně trapný pár nějakých lidí, kteří se děsně milují. Je to křečovitý, nevtipný a totálně nechutný, ať už se bavím o příšerných tricích, "sexu" nebo posledním záběru. ()

Kingjiri

Kdo čeká napínavou hororovou jízdu, bude hodně zklamanej. Kdo, stejně jako já, nebude po vyčerpání původního námětu nic moc očekávat, bude aspoň trochu spokojenej. Stylizace pokračování série do ujetý černý komedie byla pro mě příjemnou změnou. Napětí sice neni tolik, ale zábavy je naopak spoustu (třeba třetímu dílu naprosto chybělo obojí). Neni teda nouze o Chuckovy hlášky a nově se přidaly i různý popkulturní odkazy (nejen v rámci hororovýho žánru) nebo představení panenek jako bytostí, který maj svoje touhy a potřeby :-D Zábavná ujetá podivaná, tři silnější hvězdy. ()

Psycho.R

A je to tady. Nová panenka poctivě kazí, co se dá. Humor začíná být infantilní a celé je to jaksi mimo. V první trilogii se pokouší Chucky o přechod do Andyho. A tady k tomu najednou potřebuje amulet, který má u sebe v rakvi. Přitom to předtím šlo i bez něj, ale... aha, on to je jedinej důvod pro tu road movie, ha, ha. ()

Knor

Chucky a jeho nevěsta jsou parádní vraždící páreček, kterým není nic svatý. Chucky se vrátil a je vtipnější než kdykoliv předtím. Parádní hororová komedie. ()

G04T

Tenhle film se svým stylem strašně podobá filmu od stejnyho režiséra - Freddy vs. Jason. Jak u FvJ tak u tohodle se fakt nebudete nudit a pořád se bude něco dít. Ty vraždy jsou dobrý, ale celkově to působí hrozně debilně a už nápad, že by Chucky měl mít holku je strašná pičovina a totálně to pokazilo dosavadní dojem z celý série, která byla do tedka dost povedená a vzhledem k tomu, že je to série Slasherů tak překvapivě od prvního do třetího dílu to mělo úroveň, což se třeba v porovnání s Friday the 13th říct nedá (počítám díly jako 7,8,X). Má to být komedie/horor, ale z 95% je to jen komedie se špetkou hororu, aby se neřeklo, ale stejnak to hororově vůbec nefunguje, a abych byl upřímný - ani po komediální stránce to není žádná sláva. Zasmál jsem se tak třikrát a to byly takový ty lehký úsměvy na tváři, který hned pominuly. No.. Ronny Yu zklamal a hlavně zklamal Mancini, kterýho jsem doposud považoval za schopnýho scénáristu. Bohužel, jak to tak chodí v každé Slasher sérii - vždy se najde někdo, kdo absolutně nerozumí pointě předchozích filmů, ne-li celé sérii. Za vraždy a za to, že jsem se ani na minutu nenudil (což mě na druhou stranu udivuje, protože, jak už jsem psal, děj filmu je fakt něco příšernýho) dávám 2 hvězdy. ()

Luki.V

Jediná hororová komedie kterou jsem dokoukal do konce aniž bych znechucením nepozvracel stůl a neměl skaženej měsíc dopředu.... jako taková by si zasloužila plné hodnocení ale jelikož zde hodnotím celkovou kvalitu... .Ona nevěsta není vysloveně špatný film... přinejmenším zabaví, ale já moc hororové komedie nemusím (respektive můžu ale jen do určitých mezí) a vidět jak se má oblíbená hororová série "vyvinula" z čisokrevných hororů do ubohé báchorky mi nedělá moc dobře... na druhou stranu po trojce už to asi ani jinak dopadnout nemohlo. ()

dundy666

Ale co, i když už jsem si myslel, že Chucky je dávno pohřbený po prvním dílu. Celý film mě svým nápadem příjemně překvapil. Neobsahoval úvodné nudné scény a občas byl i lehce humorný. ()

Olafsson

No to je hovadina!!! Jenda hvězda za naprosto šukézní Jennifer Tilly a druhá za naprosto šukézní Katherine Heigl.. ()

Tygr a drak pokračuje

Tygr a drak pokračuje