gogo76

"I´ll be back!..." Nedokážem spočítať koľko krát som film videl, ale jedno viem isto. T2 je najlepší akčný film všetkých čias, velkolepý a nadčasový, tak ako to vie len Cameron. Kto by filmu hádal 30 rokov??? Ten film vyzerá technicky tak dokonale akoby mal premiéru včera. Nezastupiteľné miesto v rebríčkoch naj filmov sveta. 100%. ()

Amarcord_1

80% - Den zúčtování má jednu obrovskou devizu: Atmosféru. Apokalyptické vize Sáry a výtečná akce v kombinaci s výrazově bohatou hudbou Brada Fiedela dávají dohromady velmi přesvědčivý celek. Herecky si divák docela smlsne. Linda Hamilton má charisma, které utáhne celý film, Arnie se umí krásně usmívat, a malý Furlong má super účes hodný budoucích vojenských vůdců. Výtečný záporák Robert Patrick i přes své dechberoucí trikové obohacení bohužel jedná dost zkratovitě, což člověku napovídá o scénáristických záměrech. Pak divák poselství filmu spíše pochopí jako zdvižený prostředník, nikoli ukazovák. Výborný akčňák, který je sice trochu na hlavu, ale občas si přece člověk musí říct: "Zákony kauzality jsou pěkné hovadiny", no ne? ()

pepo

jeden z najlepších akčných filmov vôbec nejden vypisovať čo všetko je geniálne aby som na niečo nezabudol.po aliens najlepšie pokračovanie.jim umí.hastala vista,baby! ()

Xmilden

James Cameron prakticky vylepšil vše co se jen dalo vylepšit. Navíc přesunul v té době již celosvětově populárního Arnolda do role klaďase. Připojil zde také mnohem nebezpečnější model terminátora T-1000, pro kterého si triky připravil ve svém předchozím filmu Propast. Film je luxusní dechberoucí podívanou. Samozřejmě v dnešní době by již zdaleka tolik neudivil. Ale v době vzniku to byl co se týče triků naprostý vrchol. A to určitě i na několik let dopředu. 100% ()

sepp

Terminator 2 je jednou z mala vyjimek pravidla, ze pokracovani nebyva lepsi nez prvni film. Jednicka byla svym nametem a zpracovanim inovativni, ale dvojka se stala milnikem kinematografie. Neskutecne pusobive efekty a zaroven dobre sepsany scenar udellai z tohoto snimku pojem. ()

-bad-mad-wolf-

Nestárnoucí Arnold, perfekcionistická Cameronova režie, nadupaný příběh, jemný filozofický přesah, famózní akční scény, dokonalá atmosféra, funkční emoce a bezchybné obsazení na všech postech. A ne, kašlu na to, řeknu to jednoduše: Terminátor 2 je nejlepší akční sci-fi thriller všech dob. ()

Phobia

Srdcovka... V průběhu dvaceti let viděno tak 8x a pořád se mi to přes veškeré postupně odhalované hnidy hodně líbí. Po prvním i druhém shlédnutí bych dala přes držku každému, kdo by si dovolil zpochybnit, že jde o nejlepší fílm všech dob. Momentálně už mám o tomto tvrzení drobné pochybnosti - možná bych se i ubránila aplikaci násilí na onom zpupném heretikovi a omezila se na pouhou smršť vulgarit:-). 95% ()

lesumir

Teprve ve Speciální Edici to má kurva gráááády!!! Jeden z nejlepších akčňáků všech dob. Arnold v mnohem lepší poloze než v jedničce. ()

kinej

Tenhle film jsem žral jako dítě. Dlouho jsem ho neviděl a asi po deseti letech jsem ho shlédnul znovu, prodlouženou verzi. Tenhle film mě vzal i dnes, možná ještě ví, než v dětství, protože teď jsem si uvědomoval, jak profesionálně odvedený kousek to je. Počínaje příběhem, přes úžasnou do modra laděnou kameru, vynikající hudbu až po skvělé akční sekvece je všechno nářez. Linda Hamiltonová zvládla roli neurotičky opravdu bravurně. Prodloužená verze je taky OK. Bohužel jsem viděl film nadabovaný. Zakažte dabing, dabing vraždí film. ()

Hrabka

Legendární akční sci-fi, na kterém jsem vyrostl. Predátor, Vetřelec a Terminátor - to jsou tři největší hity z útlého dětství. Film je skvěle poskládán dohromady a vytváří tak atmosféru, která je neuvěřitelně chytlavá. Příběh o terminátorovi vyslaném do minulosti, aby zachránil chlapce, jenž může zachránit budoucnost, je něco tak originálního, že ze slávy tohoto dílka čerpalo mnoho filmů. Navíc ojedinělý případ, kdy dvojka překonala i tak skvělou jedničku. Kult. 100% ()

Ampi

Tmavé sluneční brýle, motorky, brokovnice( či jiné jednotlivně střilejicí zbraně velkých kalibrů) rozštěkani psy tu jsou. Noční bitva z budoucnosti je pěkně udělana. Scenář jeden hodný a druhý zlý z budoucnosti tu je taky. Rozšířená verze je o něco zajímavější a v našich zemích dokonce vyšla i v papírovém obalu. Patrick Robert děla dobrého zaporáka. A nakonec se přiznejte, kdo se po filmu nezamyslel, že by nebylo špatné mít vlastního terminátora. Hlaška: I will be back - se stava klasikou. A co Dr. Silberman? Ten povyšil a šefuje psychiatrické klinice a tentokrát se s terminátorem jen neminul. ()

cheyene

Máte v povaze ničit sami sebe! Co napsat k jednomu z největších, nejvelkolepějších, nejzábavnějších a nejpovedenějších filmů? Terminátor 2 představuje obrovský filmový zlom, má v sobě neskutečně silnou myšlenku a varování vyvedené do extrému, což je gigantickou sílou tohoto snímku. Vše, co bylo v jedničce úžasné a dokonalé, je ve dvojce ještě několikrát lepší a vyšperkovanější. Spolu s prvním a třetím dílem tvoří jednu z nejlepších akčních sci-fi sérií (T4 je terminátor bez Arnolda - výjma toho digitálního "štěku", takže mi uplně nezapadá do série) všech dob. Volám: "Bravo, pane Camerone! Bravo Arnie! Bravo T2!" Pár drobných nedostatků, o kterých víme: 1) Ve scéně, v níž terminátor opouští výtah a říká Sáře a Johnovi, že se vrátí, můžeme na chodbě (kterou právě prochází a je pod palbou policistů) vidět člověka ze štábu, jak prochází za oknem. (Upřesnění: Je vlevo za policisty.) 2) spíše zajímavost: Při skoku s motorkou je vidět, že Arnolda zastupuje kaskadér. 3) Pokud jsem si dobře všímal, tak se mění číselné označení policejního vozu, v němž T-800 prchá z blázince s Johnem a Sárou. Změní se hned několikrát, pro ukázku alespoň první verze a poslední: 999273 a poté 999018. ()

Jamal

Hodnotit tento film nemá smysl všichni jsme ho viděli, je znám jak u nás tak v Jordánsku a všude je to obrovský hit (( :: ()

juta

Dvojka je úspěšnější díky větší akci a díky tomu, že jsou tu dva stroje, kteří proti sobě bojují a jen tak se jeden druhého nezbaví. Když se na to dívám s odstupem času, tak i dvojka je pro mě o něco lepší a zajimavější než jednička. Zapomněli roztavit Arnoldovu ruku, kterou ztratil cestou. Snad se díky tomu zase nějaký Terminátor nevrátí :-) ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu