Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

Lennnnna odpad!

Neskutečně pitomé, hloupé a blboučké, nemluvě o tom, jak mi hlavní představitel mužské role, který měl zřejmě znázorňovat obletovaného krasavce přišel ošklivý, ne-li přímo odpudivý, brrr, což mě ještě více znechutilo. Neskutečné! A teď mi připadá ještě neskutečnější, že jsem měla sílu to dokoukat. ()

wipeout

Boli to čary alebo realita, že som zostal taký omámený a nadchnutý tímto nevinne vyzerajúcim filmíkom. Možno sa len troška toho kúzla vzniesla pomedzi moje teraz píšuce pršteky a ja tak hlboko oklamaný píšem tento neopbjektívny reportík. NIE Je to reálne a téma čarodejiek ma nikdy nezaujala až po tento moment. Chémia medzi Nicole Ferrelom ma zo začiatko nechávala v pochybnostiach no postupne sa z nich vyklul párik aký by iné romantické komédie z USA mohli len závidieť. Takú šarmantnú čarodejnicu som ešte nikdy nevidel.Keď si predstavim takú sabrinu zo seriálu o čarodejniciach a jej absolútna neschopnosť hrať, tak toto je tisíc a jeden v maximalizovanej verzii. Celý film sa nesie na pohodovej a ľahko komediálnej vlne ktorá nenudí a navodzuje pernamentný jemný úsmev na tvári, ktorý vydrží až do konca. Bravo takto nejako si prosťe predstavujem romantickú komédiu v Americkom podaní, aj keď možno som len uchvátení z Nicole ale proste prvý dojem nadovšetko. Vrelo odporúčam!!! ()

IceQueen

Tak z tohoto diela som si odniesla akurát frustráciu z nevydarených pokusov krútiť nosom po vzore hlavnej figúry a nestenčený odpor k Ferrellovi a jeho tradične debilným opičkám. ()

balba

Velice vtipná komedie diky herečce N.Kidman.Jinak po stránce dějové je film velice lacinou záležitostí.Prostě nebýt herečky N.Kidman tak by film nestál ani za jednu hvězdičku. ()

Martin741

Reziserka Nora Ephron /Samotar v Seattlu, Laska pres Internet/ koncila hodne biedne, zas jej dalsi film, ktory zhorel v kinach. Sledoval som to, sledoval .. a asi tak den po skonceni projekcie nevedel, ze o com to bolo . 6 % ()

bogomira

Tak nějak to prosvištělo kolem a jediný, co si budu pamatovat je, že v tom hrála krásná Nicole. Ta má taky ode mě hvězdy. Co furt mají na tom Ferrellovi, že ho obsazujou? ()

Jino

Will Ferrell je dobrý jen ve chvílích kdy hraje samolibého, nafoukaného, sobeckého herce... v jiných chvílích, kdy se dostaví romantické proměna mi nepřijde jeho výkon tak dobrý... Ale tento film drží jen on a nikdo mu nepomůže .... ()

marcek

Normální průměrná komedie. Will Ferrell jako vždy bláznivý, Nicole Kidman nádherná a a vážně velmi sexy. Mrzí mě, že tam nehrál Steve Carell víc ()

Elyssea

Will Ferrel to vyřešil naprosto jednoduše. Nechutně přehrával. I jeho samotné obsazení byla naprostá rána vedle.Zatímco on háže jen pitomé ksichty, Nicole se to snaží všechno zachránit a nutno uznat, je velmi roztomilá. Michael Caine a Shirley MacLaine jsou zábavní a komedie se drží těsného průměru. Škoda špatného Ferrela. Kdyby hrál někdo lepší, mohl mít i film lepší hodnocení. ()

Nautila

Druhý den jsem se probudila a věděla jsem, že jsem se na nějaký film koukala. Ale ani za nic jsem si nemohla vzpomenout, co to bylo. Takže asi tak.....průměrný vygumovaný večer na Nově ()

baaaja

Nicole je fajn herečka, je mi sympatická a hrát prostě umí, je to třída :) padne jí snad každá role, ikdyž je možné, že některá míň a některá víc, ale žádná z jejich rolí není podprůměrná, zvládne všechno na jedničku, maximálně na dvojku...Hlavně díky jejímu výkonu si tenhle snímek zaslouží 3 hvězdičky, protože to ostatní bylo bezvýrazné a chtělo by to víc šťávy... ()

zuzinka2

Průměná americká komedie, která docela rychle uteče, ale příliš se u ní nepobavíte. Tři hvězdičky jsem dala hlavně za roztomilou Nicole Kidman, která tento film drží alespoň v průměru. ()

JohnRambo

Čakal som od toho trochu viac. Na Nicol nemôžem povedať zlého slova, až na ten dabing z TV NOVA. Ale inač je to celkom priemerná komédia, ktorá mohla dosahovať ovela vyššie kvality a splniť mnohým ich očakávania. ()

Wormboy

Zla romanticka komedia od Nory Ephron, to sa len tak nevidi. Pribeh remaku stareho serialu mi nic nevravi a je pre mna len priestorom, do ktoreho sa zasadzuju hlavni hrdinovia. Par krat som sa pousmial, raz zasmial. Chemia medzi Nicole a Willom nulova a to sa ospravedlnit neda. Jedina postava, ktora mi sedi bol Michael Caine ako carodejnicky otec. No a este niektore sceny su slusne podfarbene Sinatrovou hudbou. Inak slabota, slabota. No a uvodna scena manazera Willa Ferrella mi nechutne pripomina Jerryho Maguira s imitaciou alebo parodiu (???) Toma Cruisa, co som absolute nepochopil, ale je to uplne zrejme. Dalsi obrovsky preslap Nicole Kidman po prisernych Stepfordskych panickach (aj ked toto bolo o maly kusok lepsie a aj preto davam 2*) ()

Juto

Napriek úsiliu vedúcich hercov Nicole Kidman a Willa Ferrella sa tu nijaké čaro vôbec mňa nedotklo. 4/10 ()