MasterChef Česko - Série 1

(série)
Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2015 (Alternativní 19x60 min)

Nejznámější a největší soutěž amatérských kuchařů začíná. Po prvních castingových kolech bude několik desítek odvážlivců poprvé vařit pro přísnou porotu Miroslava Kalinu, Marka Fichtnera a Marka Raditsche. (TV Nova)

Indominus odpad!

Jděte s tou sračkou do perdele! Soaré trapnosti: předkrm tupí soutěžící, polévka z tří rozbřidlých kuchaříčků, hlavní chod debilní režie, zákuskem je dementní produkce. Za stálého blití vylejte do hajzlu. ()

Dobry_clovek

Chudy pribuzny originalu. Jiste, charisma Gordona Ramseyho neni prenositelne, ale i tak to cele vyzniva, jako kdyz jde chudy chlapec od holice - je ostrihany, vymydleny, ale stale je videt, ze je chudy. Za zajimavost stoji snad jen srovnani ucinkujicich. Zatimco v americke verzi se kazdy bije do prsou s tim, ze je budouci americky Masterchef, ve verzi ceske o sobe soutezici casto pochybuji a neveri si. Take se u nas mene place, mene hada a mene hraje na city, ktere se samotnym varenim vubec nesouvisi. Ale ten "cesky Gordon" poradu chybi. ()

marzzy

"Do konce zbývá 10 minut!" Nepřijde mi to zlý, jen to má spoustu znepokojivých momentů, bez kterých to asi bohužel nejde. Reklama. Všudypřítomná. Ať to jsou 3 reklamy během hodinovýho pořadu nebo reklamy na obchodní řetězce a jednotlivý výrobky. Přeplácaný reklamou! Kulisy vypadají lehce lacině, chování moderátorů je občas křečovitý, některý části jsou zarážející, jako je pozvání Lucie Borhyové, která i ochutnává jídlo a hodnotí ho rádoby znalecky. Je viditelná snaha o nějaký osvěžení, ale pořád to nejlíp funguje, když se nemluví a vaří. I když promluvy soutěžících na kameru jsou sem tam přínosný, závěrečná ochutnávka dramatická a někdy i dojemná. Chápu, že se tam snaží procpat známý osobnosti, ale slyšet Petra Jandu, jak "odborně" komentuje s vážnou tváří, to je i na mě moc. Kdyby se to celý odstřihlo od nekonečnýho vysvětlování jak pro žáky pomocné školy, tak by pořad trval 30 minut maximálně a mělo to větší švih. Ale jasně, to nejde. Komerční a roztahaný jak blázen. Soutěžící jsou celkem fajn, někdo sympatickej, někdo míň, tak to má být. Sleduju sem tam nějakej díl, občas trpím, ale není to tak zlý. Vidět, když někdo něco umí, nebo naopak neumí, je poučný... ()

j1c2

Dobrá oddychovka po náročném pracovním dni. Trošku mi to i přidalo chuť sem tam něco uvařit...a syn hodnotí moji prezentaci:-) ()

Redyx1 odpad!

Tady Ti trapáci zničili docela fajn show...3 strupi co.machrují jeden v bundě jak vidlák,druhej v kostovany košili a ten třeti patvor se nedá hodnotit.Hraji si na machry a hodnotí odporný žrádla ,co by normalni člověk nevzal do držky ,viz tatarák narvat do papriky opálit ji do černa Ty kreteni to hodnoti jako užasný žradlo tpc nikdy bych od nich něchtěl aní michaný vajička čci zku!!!! ()