Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ovdovělá Sara Goldfarbová žije na Coney Island a snadno podléhá mámení televizních pořadů. Právě teď drží dietu, aby se mohla účastnit jedné ze show. Její milý ale bezmocný syn Harry má novou přítelkyni Marion a společně se snaží čelit bolestné realitě útěkem do snů. Ani Harryho nejlepší přítel Tyrone, který se živí prodejem drog, nemá snadný život. A tak se čtveřice lidí, jimž osud nepřál štěstí, točí v bludném kruhu bezmoci a beznaděje. (AČFK)

(více)

Diskuze

eLeR

eLeR (hodnocení, recenze)

no mne sa páčili oba filmy, a neporovnávam ich len preto, že sú oba o drogách, podľa mňa sú neporovnateľné ... hudba v oboch filmoch je fantastická a trefná pre oba filmy ...

apropo Selby Jr. vydal knihu okolo roku 1978, takže je o 21 rokov mladšia ako film a inšpiroval sa vlastnými zážitkami ...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

runner85

runner85 (hodnocení, recenze)

mňa ten Trainspotting ničím neoslovil, strkanie celého tela do hajzla, potom zrazu plával dakde v jazere či v mori a potom znova vyšiel z hajzla ... to bolo väčšie prehánanie :D 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

desann

No já si rozhodně nemyslím, že je škoda, že je málo filmů, které popularizují drogy a "báječné" zážitky s nima. Konrétně tenhle film splnil svou úlohu na výbornou.

desann

desann (hodnocení, recenze)

hellstruck

a niekedy ist do tuheho ani nemusi... priklad: human traffic

skupina ludi ktora sa cez vikend totalne rozbije a po skonceni sa vracaju do reality a svojho bezneho zivota...

vidno ze bol toceny z vlastnej skusenosti tusim.. rezisera.. 

 

requiem je zobrazenie asi najhorsieho mozneho scenaru ako to s drogami moze dopadnut. ale to je nie vzdy pravda.. 

moj nazor

na příspěvěk reagoval jarkolar

hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

Myslím, že desann myslel to vyobrazení kladných pocitů po užití drog, jako je euforie a bůh ví co ještě.. V jiných filmech to tak koneckonců bývá, že to nejdřív vypadá jakože braní drog je hrozná sranda a až ke konci jde do tuhého.

na příspěvěk reagoval BoncheR, desann

runner85

runner85 (hodnocení, recenze)

Dobrú stránku ? má pravdu včera po dvoch dávkach som zistil že viem narátať do 10 :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Krissty

Krissty (hodnocení, recenze)

jarkolar

I v televizi v upoutávce na nějaký film jsem ji slyšela... Úplně natěšená, že budou dávat Requiem, konečně něco kvalitního, jsem se otočila na obrazovku a čekalo mě sklamání... :/

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

Taky vás vždycky tak štve, jak cpou tuhle nádhernou znělku pomalu do každýho třetího videa, co je na internetu?

na příspěvěk reagoval LastWalk, Krissty

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Matqqo

Matqqo (hodnocení, recenze)

Pre mňa určite nie. Trainspotting je slabý odvar Requiemu, a úplne iný štýl. To sa ani nedá porovnávať, ale keď si už spomenul tú hudbu, tak si prosím ešte raz pusti Requiem aj so zvukom, ďakujem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Ve věku třiaosmdesáti let zemřel ve čtvrtek v nemocnici Mount Sinai v New York City po krátké nemoci americký herec Mark Margolis, mnoha divákům známý především jako zlověstný don Hector Salamanca ze… (více)

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

Jak by vypadal Batman od Aronofskyho?

18.04.2020

Poté, co Batmana na pár let pohřbil Joel Schumacher a předtím, než ho znovu vzkřísil Christopher Nolan, koketovalo studio Warner Bros. s myšlenkou, že by netopýřího hrdinu mohlo na velké plátno… (více)

100: Bitva u pokladen

100: Bitva u pokladen

03.01.2009

Asociace českých filmových klubů vás už tradičně zve na filmovou přehlídku Projekt 100. Letos startuje 15. ledna, potrvá do 31. května a diváci budou moci na velkých plátnech shlédnout několik… (více)

Reklama

Reklama